PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] USS England DE 635 1:200 WAK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jedna tylko uwaga już do samego projektu; przy tak uwidocznionym podziale blach nad linią wodną, to samo już się prosiło pod. Takie łaczenie trochę "wchodzi" w oczy. Ale tylko czepialskim :-)
pzdr
Dobra robota! Okręcik jak malowanie!
Gratulacje!!
Amerykańskie niszczyciele to od wielu lat temat moich modeli okrętów.
Ten wyszedł ci pięknie. Dałeś radę z detalami i dzięki temu powstał piękny model ciekawego okrętu.
Gratuluję.
Ps. Może teraz kolejny niszczyciel, tylko malowany ;-)
Gratuluję dobrej roboty Smile
Witam.
Nie było mnie trzy dni, a tu tak fajnie się porobiło :-D
Jak pisałem wcześniej wybrałem się do Wrocławia i wróciłem z Grand Prix Wydawnictwa WAK za Englanda :-D
Japończyk - przy procentach to pogadamy o Rossiji  PDT_Armataz_01_28
Spychacz - po prostu Cię zwaliło z nóg PDT_Armataz_01_22
Lesio73 - załóż czapkę bo wyłysiejesz :grin:
dokker - jak zaczniesz Erie, to daj znać, to może i ja zaczne PDT_Armataz_01_29 a dno też mogło by mieć podział
yogi - w Elblągu będzie okazja
pikowski - u ZbiGa będzie okazja
Hastur - w Szczecinie dam Ci go pomacać :-D
qn - niszczyciel kiedyś będzie, ale wiesz w jakim malowaniu Wink
Jeszcze raz dziękuje i do następnej relacji PDT_Armataz_01_36

Miałem niewątpliwą przyjemność oglądać ten model na żywo, ba! spotkał mnie nawet zaszczyt zawiezienia do Wrocławia tego cudeńka! Smile Jeszcze raz gratuluję, kawał dobrej roboty!
Model w realu prezentuje się znakomicie, jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Radek, mam tutaj tylko jedną prośbę: to może teraz jakaś z większych desek USN? Wybór jest co prawda mały, Saratoga lub Lexington, o ile pozwolą warunki mieszkalne na to i rodzina.
Witam
Sven - Washington również w realu budzi respekt PDT_Armataz_01_34 a co do deski to jest w planie na przyszły rok.
Na razie zbieram materiały PDT_Armataz_01_25
Super wyszło, naprawdę drobnica robi wrażenie..
Mnie zawsze brakuje motywacji żeby dokończyć budowany projekt..
Uznanie Smile
Gratuluję modelu okrętu. Mam go 2D, patrząc na detalizację widzę włożony ogrom pracy.
A pamiętam jak mówił że nie chce nawet słyszeć o ENGLANDZIE, w Szczecinie dostał go specjalnie  PDT_Armataz_01_11 a resztę można zobaczyć tutaj.....RADZIAS czuję się OJCEM twojego sukcesu  :mil11: Jeszcze raz GRATY!!!!!
Czesc, czy mógłbyś odświeżyć zdjęcia w tej galerii? Watek co prawda juz wiekowy al fajnie by było żeby zdjęcia nadal były aktywne.
Toż żeś Varran mi piękne czasy przypomniał, człowiek był młodszy a w stoczni regularnie jakieś wodowanko było Smile
Co do zdjęć, to ze starymi będzie chyba problem, bo komputer na nowszy wymieniłem i nie przegrałem dysku, ale zrobimy nowe i podmienimy Big Grin
Więc cierpliwie czekam na odświeżoną galerię Wink
Varran, galeria odświeżona świeżutkimi, dzisiaj robionymi zdjęciami  Big Grin
Jedno tutaj na zachętę Tongue

[Obrazek: 3ee0be7597e5adb8.jpg]
Pozdrawiam
Dzięki!