PaperModels.pl

Pełna wersja: Pytanie o dostępność BCG
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, Ostatnio skończył mi się klej Brand Clear Glue i szukałem w  Pruszkowie, Piastowie, Grodzisku Maz, o ten klej. W każdym kiosku pytałem się o klej wodny do papieru i nikt nie ma. Sklepy papiernicze to samo, tylko mają klej cr i w sztyfcie. Sprawdziłem też w tesco w artykułach szkolnych, papierniczych i tylko w sztyfcie.

Mam pytanie, gdzie dostane oryginalny klej BCG w okolicach Warszawy lub Warszawie. Będę wdzięczny jak ktoś będzie wiedział.



Sprawdź w Kauflandzie.
Ja ostatnio widziałem w Carrefourze - coś około 60 gr.
Dzięki za info! Ostatnio coraz mniej tego kleju jest w mojej okolicy. Myślę że tak pod koniec sierpnia będzie większa dostawa we wszystkich marketach z powodu szkoły.
Hejka. Jeśli chcesz, to mam 3 zbędne tubki tego kleju. Podaj mi na priv adres to Ci wyślę, pokryjesz  tylko koszty przesyłki. Mi na razie się nie przydadzą  :-( :-(

Maniek
kazdy Leclerc w Warszawie. Ja kupowalem na Jerozolimskich. Cena 50gr. Nazwa wydrukowana na kleju Water Glue; Memoris-Precious; Office Series. Kolor nakretki masz do wyboru!
(06-07-2014, 10:42)rowin link napisał(a): [ -> ]Kolor nakretki masz do wyboru!
...  ten z czerwoną nakrętką ma najczystszą formułę i największego kopa PDT_Armataz_01_06
Po prostu najwięcej curku w cukrze!

[Obrazek: 2smiech2.gif]
(06-07-2014, 04:22)yogi link napisał(a): [ -> ]Sprawdź w Kauflandzie.

Potwierdzam, w dwóch Kauflandach w Krakowie widziałem, z tego co pamiętam z niebieską i zieloną nakrętką. Z jednego wykupiłem cały zapas Smile