PaperModels.pl

Pełna wersja: RMS Titanic, Szkutnik - 1:1200
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie.

Dzisiaj chciałem pokazać mały prosty model dużego statku, czyli Titanica z potrójnej wycinanki wydanej przez Szkutnika w skali 1:1200
[Obrazek: thumb_Titanic_okl.jpg]

Model kleiłem jako prezent dla koleżanki, u której zatrzymałem się w czasie trzytygodniowego pobytu w USA. Ponieważ większość elementów sklejałem już za oceanem, było to trochę klejone "na kolanie", bez dostępu do retuszu i zwykle używanych narzędzi i klejów. Mam nadzieje że wybaczycie mi więc widoczne gołym okiem babole oraz brak olinowania i żurawia na dziobie, którego nie miałem z czego wykonać. W standardzie i bez retuszu nie do zrobienia, jak dla mnie. Za to dorobiłem flagi, których nie ma w modelu.
Chętnych zapraszam do oglądania zdjęć Smile

[Obrazek: Titanic_901.jpg]
[Obrazek: thumb_Titanic_6.jpg] [Obrazek: thumb_Titanic_7.jpg] [Obrazek: thumb_Titanic_8.jpg]
[Obrazek: thumb_Titanic_9.jpg] [Obrazek: thumb_Titanic_5.jpg]
[Obrazek: thumb_Titanic_1.jpg] [Obrazek: thumb_Titanic_2.jpg] [Obrazek: thumb_Titanic_3.jpg] [Obrazek: thumb_Titanic_4.jpg]

I trochę z bliska, z przymiarkami:
[Obrazek: thumb_Titanic_902.jpg] [Obrazek: thumb_Titanic_903.jpg]
[Obrazek: thumb_Titanic_904.jpg] [Obrazek: thumb_Titanic_905.jpg] [Obrazek: thumb_Titanic_906.jpg]


Jest to jednocześnie najmniejszy (w sensie skali) model jaki kiedykolwiek skleiłem i jak na razie jedyny sklejony w USA  Smile

Pozdrawiam serdecznie!
Hastur
Fajny maluch  PDT_Armataz_01_01
A ja cały czas czekam na wydanie go w 1:200 przez Szkutnika  PDT_Armataz_01_31