PaperModels.pl

Pełna wersja: Aerograf HARDER & STEENBECK (zestaw) czy warto?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam modelarska Brać,

Potrzebuje porady, mianowicie jak w temacie, zastanawiam się czy warto kupić aerograf w zestawie. Przeszukując wujka Google natknąłem się na taki komplet:

http://agtom.eu/pl/aerografy/310463-aero...ultra.html

Zastanawiam się czy ten zestaw wart jest swoich pieniędzy, i czy po zakupie nie okaże się ze np: kompresor jest za slaby lub coś w tym stylu, może ktoś z was ma coś takiego ?

Proszę o rade.

Pozdrawiam
Na taki aerograf przesiadłem się z pseudo Iwaty i jestem zadowolony.
Jako kompresora używam lodówkowca ze zbiornikiem pięciolitrowym.
Sam aero kupisz za mniej jak trzy stówki. Kompresor też znajdziesz w tej cenie i będzie to kompresor co do którego nie będziesz miał dylematów czy się nada czy nie.
A farby? To najmniej potrzebny element tego zestawu.
Tak bym ja zrobił  Smile
Witaj, ja posiadam Evolution z tej firmy z dwoma dyszami.Aerograf jest super a kompresor na podmalówki i małe malowanie tak.Jeżeli chcesz wiecej malować to komprressorek za mały ,bez wyłącznika ciśnieniowego,zbiornika wyrównawczego tzn jak tylko nie malujesz  za każdym razem musisz wyłączać kompressor bo cały czas podaje cisnienie. w każdym razie super oferta to to nie jest.
pozdrawiam
Witam,
Dzieki za odpowiedzi. Doszedłem do wniosku ze lepszym rozwiązaniem będzie kupić aerograf i kompresor osobno. Przy wyborze aerografu raczej zostane przy swoim czyli postawie na H&S Ultra 2in1. Co do kompresora to zastanawiam się nad AS-186 lub AS 186A który jest w obudowie, link poniżej:

http://skleptechniczny.pl/kompresor-do-a...p5371.html

No chyba ze macie inne propozycje  Wink

Pozdrawiam
  UWAGA!!! - Po kliknięciu linku w pierwszym wpisie zablokował się kompletnie i odmówił współpracy komputer, i to do tego stopnia, iż prosić trzeba było speca od komputerów aby tę upartą maszynę odblokował.
Z linkiem nie ma problemu - widać coś jest z komputerem.