PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] MiG 21 MF/GPM nr 052 - 20/2006 seria "C" skala 1:33
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
[Obrazek: th_IMG_1173_zps3dfbd540.jpg] [Obrazek: th_IMG_1175_zps462ea3db.jpg] [Obrazek: th_IMG_1176_zpse1f79e34.jpg] [Obrazek: th_IMG_1177_zps0530429c.jpg] [Obrazek: th_IMG_1178_zpsdfa79d42.jpg] [Obrazek: th_IMG_1179_zps512c4f63.jpg] [Obrazek: th_IMG_1180_zpse55f90bc.jpg] [Obrazek: th_IMG_1181_zpsb5d2c1fc.jpg] [Obrazek: th_IMG_1182_zps06f67712.jpg]
Bardzo ładny MiG-21!
Udowodniłeś że z tej wycinanki można wykonać świetny model, za co gratulacje się należą.  :milbravo:
Gratulacje za ukończenie modelu!  :milbravo:
Podglądałem cały czas Twoją relację i wiem, że dużo nie brakowało żeby model nie doczekał się ukończenia (zalanie deszczem). Na szczęście wszystko skończyło się dobrze.  PDT_Armataz_01_01
Pozdrawiam
Gratulacje z powodu pięknie ukończonego "szybkiego" Smile  :milbravo:
Elegancka srebrna rurka. Moje gratulacje.  :milbravo: Szkoda tylko, że nie użyłeś innego lepidła. Budzio tu i tam "daje znać o sobie".
Przy kredzie, to pewnie żaden wodny klej typu "wikol" nie będzie dobry, więc jedynym rozsądnym rozwiązaniem wydaje się butapren, ale to tylko moje "domysła" .
Zbig-u!!! :milbravo: :milbravo: :milbravo:!
  Oldboy'u. Przestań Waść! Wstydu oszczędź! :oops: Nie należy nabijać się ze starych wapniaków!
  A tak w ogóle - to dziękuję - i - pozdrawiam starą gwardię!
Hmm,nie zawsze i nie pawidłowo reaguję na rzeczywistość.Jednakże,klucz migów21 w wersjach z czterema belkami  podwieszeń,które nad moją prowincjonalną Rawą dawno,dawno przelatywały,w doprawdy w szyku pozwalający jedynie li tylko na podziw i dumę.Gdzie są Ci oni co lądowali na na DOL-ach,chociażby Ci z 2plm Goleniów.Gdzie są chłopcy z tamtych lat?...hi,hi, hi,
  Daj spokój... - teraz nasze wspaniałe latające chłopaki na amierykanskich superdrapieżnikach latają. Ino, że przed każdym startem w bojową robotę pas startowy odkurzać musowo, bo, nie daj boże jakiegoś pyłka na starcie z pasa w rurkę by załapali, to w glebę by trzepali te drapieżniki, że no! Nawet zestrzeliwać by ich nie było trzeba.
  MiG-i też o ziemię trzepali, a, że znacznie więcej ich było, to i wypadków ilościowo pewnie było więcej.
 
   
I jeszcze te Lim-y 6(łaciate) lotem koszączym na wysokości zerowej nad plażami,zrywające zbyt nie dopi    ęte stroje kąpielowe naszych zawsze pięknych pań.Panika była li tylko chwilowa,nieco pózniej zachwyt i zapach nafty ,bez napalmu!!!