PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] A6 Intruder - GPM 051 1:33
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Bardzo fajny model, aczkolwiek bardzo pracochłonny, dość słabe rysunki (poległem na mechanizmie składania skrzydeł). Ale np, w goleniach podwozia nie ma drutu. Podczas sklejania model miał wypadek spadł z szafy na której leżakował podczas nie sklejania, i uszkodził dziób, niestety nie udało się do pierwotnej postaci doprowadzić. Spasowanie raczej dobre, nie pamiętam by coś nie pasowało.

[Obrazek: th_20141012200249.jpg] [Obrazek: th_20141012200259.jpg] [Obrazek: th_20141012200318.jpg]
Sklejałem ten model, dobre 10 lat temu jak nie więcej. Pamiętam kupiłem go na pchlim targu za jakieś 5 zł Smile. Czasochłonny jak najbardziej, sporo obłości, i wymiary też robią swoje. Z tego co pamiętam to rysunki nie były złe, może dlatego że człowiek był przyzwyczajony do standardu MM. Bardzo mnie cieszył system składania skrzydeł, w ogóle wtedy ten model ilością takich detali, napisami, brudzingiem i spasowaniem zrobił na mnie wrażenie. Efektem było to, że MM już więcej nie kupiłem.
W kolejce Prowler tego samego autora Smile Tutaj nie dam ciała ze skrzydłami właściwie warunki lokalowe mnie zmuszą do tego..
a w kolejce..
F-14.. F-18.. f-16.. E2-c.. S3 Viking.. Avenger.. Hellcat.. i kilka innych + flota japońska Smile