PaperModels.pl

Pełna wersja: ijn tone fly model i ijn nagato fly model
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Mam pytanie do szanownego grona, mianowicie jestem na ukonczeniu nagatsuki i wlasnie zastanawiam sie nad wyborem nastepnego modelu.. Chcialbym cos nieco trudniejsze, ale bez przesady, jak ogladam wspolczesne opracowania to ilosc detali poprostu powala. Pytanie brzmi czy tone i nagato z flya sa sklejalne ?? Czy jest sens wogole brac sie za takie modele ? Oczywiscie na teraz biore pod uwage tylko tone..
Tone wiem ze jest rowniez z db, ale mam ich takao i chikume z gpm, i modele dla mnie nie do ruszenia.. W takim razie pytanie co nieco trudniejszego po nagatsuki ? Tone fm, akitsushima answer ?, kitakami answer ? A moze cos innego z ijn polecacie ?
Tone, Takao i Nagato nie są trudne -jeżeli chodzi o detalizację, ale po małym Nagatsuki to są po prostu kolosy - ponad 1 metr długości i tu może być problem. Dobrym rozwiązaniem może być również przytoczony przez Ciebie Akitsushima - polecam z zestawem laserów, nie jest trudny. Wydawnictwo Answer wydaje się być najtrudniejszym, ale wybór należy do Ciebie, cokolwiek zaczniesz sklejać z flagą zachodzącego słońca cześć Ci i chwała - one coś w sobie mają innego niż angole, amerykany, niemiaszki, makarone. PDT_Armataz_01_30
Fakt Akitsushima napewno trudniejsza pod względem detalizacji od TONE, Nagato odstawiam na bok, na pewno, teraz sprawa rozegra się między tymi dwoma. Ze też te wszystkie nowe modele takie trudne Smile.
Skłaniam się ku Akitsushima, co prawda trudniejsze detale, ale napewno ilościowo jest tego mniej.. i sam kadłub łatwiejszy, niestety zaprojektowany metodą której nie lubię, czyli część nawodna i wodna jako jedna część, z wkładaną wodnicą.. (mam lasery więc nie przerobie Smile)