PaperModels.pl

Pełna wersja: Gdzie nabyć w Niemczech
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam szanownych forumowiczów .

Nie bede się zbyt rozpisywał. Proszę o pomoc w znalezieniu kleju i czegos do zaimpregnowania arkuszy własnoręcznie drukowanych . Nie bardzo znam niemiecki i mam problem z zakupem. Ponadto dziś kolo w  ogólnobudowlanym wcisnął mi jakiś lipny klej . Potrzebuje coś a'la WIKOL lub introligatorski  i coś czym mogę  zagruntować arkusze drukowane na atramentówce.
Może ktoś z kolegów mieszka w Niemczech i będzie mógł mi pomóc .
Pozdrawiam
alles in obi
(01-11-2014, 10:40)mari link napisał(a): [ -> ]alles in obi
 
Jasne znalazłem już OBI  w pobliżu ale czy znasz może nazwy produktów? Posiadając taką wiedze mogę też nabyć na Ebay-u . Tak jak pisałem kupiłem w czwartek klej w/g zapewnień sprzedawcy miał być wodorozcieńczalny, bezbarwny po wyschnięciu itp. Kupiłem wykonałem test i klapa . Biały a po rozcieńczeniu straszny spadek lepkości i właściwości klejących i do tego masakra-lnie długi czas schnięcia . Dlatego proszę o podanie jakichś sprawdzonych specyfików w miarę możliwości
Pozdrawiam
Do impregnowania szukaj lakieru w spreju Big GrinECO COLOR lub DUPLI COLOR.
Ja tymi specyfikami psikam karton po wydruku z atramentówki ni nic się dzieje z drukiem.Zalecam psiknąć w pierwszej kolejności umiarkowaną ilość od niezadrukowanej strony , poczekać ok.10 min i potem od strony druku.Po czym czynność powtórzyć.

a z klei to firmy Henkel np. Pattex ,Ponal
No Panowie WIELKIE DZIĘKUJĘ !!!! teraz sprawa jasna Jeszcze raz serdeczne podziękowania !!!!
Siwy daj sobie spokòj z Ponalem plus lakierowany wydruk, namęczysz sie z tym ponalem rozmiekcza karton , a chyba jestes nowicjuszem.Klej patexem.Pozdrawiam
Jak chcesz kupować w Niemczech to polecam najpierw odwiedzić serwis http://concash.pl/ i dobrać odpowiednią pożyczkę Big Grin
A tak serio to lepiej poszukaj czegoś na orliku. Sama zamawiałam za granicę zamówienie za 250zł i za przesyłkę zapłaciłem około 30-stu złotych. Nie wiem jaki jest próg przy zamówieniach międzynarodowych, ale od tego jest formularz kontaktowy Smile
Tak dla jasności; chcesz kupić w Niemczech czy zamówić jakiś niemiecki produkt w Polsce?
Czy też sprawa i tak już nieaktualna – pierwszy wpis był przed 3 laty! 

Pozdrawiam
Ładny odkop...po 6 latach  Big Grin
To nie odkop, to spamujący cwaniak.
A to...cwaniak!