PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] Kościół gotycki w Gryfinie MODELIK 3/00
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanos.

Zgodnie z obietnicą, jak tylko pojawiło się słonko, zrobiłem więcej fotek modelu kościoła w Gryfinie. Zapraszam do oglądania.

[Obrazek: th_GryfinoGaleria_21.jpg] [Obrazek: th_GryfinoGaleria_01.jpg] [Obrazek: th_GryfinoGaleria_02.jpg] [Obrazek: th_GryfinoGaleria_03.jpg] [Obrazek: th_GryfinoGaleria_04.jpg]

[Obrazek: th_GryfinoGaleria_05.jpg] [Obrazek: th_GryfinoGaleria_06.jpg] [Obrazek: th_GryfinoGaleria_07.jpg] [Obrazek: th_GryfinoGaleria_08.jpg] [Obrazek: th_GryfinoGaleria_09.jpg]

[Obrazek: th_GryfinoGaleria_10.jpg] [Obrazek: th_GryfinoGaleria_11.jpg] [Obrazek: th_GryfinoGaleria_12.jpg] [Obrazek: th_GryfinoGaleria_13.jpg] [Obrazek: th_GryfinoGaleria_14.jpg]

[Obrazek: th_GryfinoGaleria_15.jpg] [Obrazek: th_GryfinoGaleria_16.jpg] [Obrazek: th_GryfinoGaleria_17.jpg] [Obrazek: th_GryfinoGaleria_18.jpg] [Obrazek: th_GryfinoGaleria_19.jpg] [Obrazek: th_GryfinoGaleria_20.jpg]

Dla zainteresowanych relacja z budowy jest TU
Nietypowe modelarstwo, takie budowle, jakos mnie do tego nie ciągnie, ale też 3ba mieć duzo umiejętności żeby coś takiego wykonać. Mi pewnie pozapadywałyby się ściany i ooo a ten modelik super....

pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
Astra jak się przenosi budowle zabytkowe z miejsca na miejsce, tak żeby ściany nie popękały? :mrgreen: Budowałem mosty, tunele podziemne, wieżowce, ale ten patent musisz mi sprzedać :wink: A teraz na serio, gdybyś nie zmieniał scenerii za budowlą, to można by było wziąć Twój model za prawdziwy budynek! I to się nazywa modelarstwo kartonowe na najwyższym poziomie! Klękajcie narody, komentarze zbyteczne, uczmy się modelarstwa od Ciebie. Zazdroszczę Ci umiejętności, Pele i Ty to dwaj wirtuozi swoich powołań! Confusedhock:
Czsochaj fotki jak fotki ale w realu to dopiero robi wrażenie!
Miałem ogromną przyjemność widzieć to Czarkowe Dzieło w trakcie budowy jak również ukończone na konkursie w Porąbce i przyznam szczerze, nie widziałem tam lepiej wykonanej budowli tak pod względem jakości wykonania, inicjatywy twórczej wykonawcy, jak i pod wzgl. wrażeń wizualnych...
Tobie jednak Czarku proponował bym parę lekcji u Rajkuba i wykonanie tych siatek ochraniających witraże od zewnątrz :grin: oczywiście 100% z papieru :wink:
A szczerze? to kawał zaje...fajnej modelarskiej roboty :grin:
Ciekawe czym nas teraz znów zaskoczysz?
ja się już domyślam ale na razie ćśśśśśś :wink:
POZDRO!
To fakt widocznie dobrą zaprawę stosuje do łączenia cegieł :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Siemanos.

Dzięki Panowie za tyle ciepłych słów. Wbrew temu co się wydaje to budowle wcale nie są tak bardzo skomplikowane do wykonania. Przy dowolnej pancerce można się o wiele więcej narobić. No fakt, wycinania otworów okiennych z 1 mm tekturki to można mieć dość Smile Ale pewnie przy gąsienicach jest sporo więcej roboty Smile

Model kościoła zarówno w Porąbce jak i w Goleniowie zajął 5. miejsce wśród budowli seniorów. W Goleniowie dowiedziałem się, że ocenę modelu zaniżyło to, że został lekko polakierowany. No cóż model był wykonywany jako prezent, więc polakierowałem go, żeby kurz łatwiej z niego usuwać. Na przyszłość będę wiedział Smile