PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Sd.Kfz. 132 Marder II -WAK
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Zakończyłem pracę nad kolejnym modelem. Jest to Samobieżne działo przeciwpancerne  Sd.Kfz. 132  Marder II z wyd. WAK.  Jest to projekt Mariusza Kurzyńskiego, a skleja się go wyśmienicie. Jednak jest on bardzo pracochłonny, zwłaszcza układ jezdny i armata. Model pomalowałem i pobrudziłem. Nie będę się rozpisywał, wszystko widać na fotkach. Tu widać tylko trzy, ale po kliknięciu w nie otwiera się album w Picasaweb. Widać lepiej niż w Fotosiku. Miłego oglądania.
[Obrazek: IMG_4861.JPG] [Obrazek: IMG_4868.JPG] [Obrazek: IMG_4891.JPG]
Pozdr.
Marcin
Efekt super. Gratuluję wykonania
Bardzo ładny i do tego z Wikinga jestSmile ale mogłeś go jeszcze lekko pocieniować.
Rzeczywiście mogłem trochę rozjaśnić niektóre elementy. Trochę bałem się, że po nałożeniu kamo z drugiego koloru, te rozjaśnienia będą wyglądały sztucznie. Jest jak jest i tak już zostanie.
Dzięki za opinię.
pozdr.
Marcin
Marcin, jak patrzę na tego Twojego Mardera to aż mi żal, że zdążyłeś na Rypin  :twisted:

W sumie to mam jedną malutką uwagę - troszkę bym rozwiercił wylot lufy (tłumik) bo mam wrażenie, że tylko "mocno podkalibrowe" przejdą  :roll:

:milbravo:
Z otworem wylotowym na hamulcu to przedmówca ma rację, trochę tam ciasno. :mil11:
Sam modelik wykonany świetnie, a moje pytanko dotyczy oznaczeń. Wykonane od szablonu, z ręki, czy to jakieś kalki?
Model jest spoko jedyne co to polecam na przyszłość tzw. "biedronkę" sam niedawno tą technikę opanowałem ale efekt jest powalający. PDT_Armataz_01_34
kujot666 otwór w hamulcu jest taki jak proponuje wycinanka. Może rzeczywiście za mały. Tak już zostanie. Nie będę kombinował. Oznaczenia to kalka, którą robiłem samodzielnie.
kordian, a co to za technika? Napiszesz coś więcej?
No ,spoko model  :milbravo:
Widać dobry warsztat, gratuluję  Smile