PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Ju 88 C-6 Nachtjäger auf dem Flughafen
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nadejszła wiekopomna chwila i takie tam.

[Obrazek: th_DSC_4855_zpsmdcfvwaf.jpg] [Obrazek: th_DSC_4856_zpswrnv4i5h.jpg] [Obrazek: th_DSC_4857_zpsvvmvacn3.jpg] [Obrazek: th_DSC_4858_zpsr7iv8rel.jpg] [Obrazek: th_DSC_4859_zpsmvrocodq.jpg] [Obrazek: th_DSC_4860_zpsqejkbe3o.jpg] [Obrazek: th_DSC_4861_zpssecdx6ez.jpg] [Obrazek: th_DSC_4862_zpskogwnrhi.jpg] [Obrazek: th_DSC_4863_zpsfeaycjn9.jpg] [Obrazek: th_DSC_4864_zpsqwglbh1y.jpg] [Obrazek: th_DSC_4865_zpsp4et2pxv.jpg] [Obrazek: th_DSC_4866_zps5k5btfqa.jpg] [Obrazek: th_DSC_4868_zpsuuaswe4v.jpg] [Obrazek: th_DSC_4869_zpsr3qykcln.jpg] [Obrazek: th_DSC_4870_zpsqlsgbxai.jpg] [Obrazek: th_DSC_4871_zpsmurh1adi.jpg] [Obrazek: th_DSC_4872_zpsaa8npovm.jpg] [Obrazek: th_DSC_4873_zpssxy2xbxv.jpg] [Obrazek: th_DSC_4874_zpsfqjcvueq.jpg] [Obrazek: th_DSC_4875_zpswzr9pko3.jpg] [Obrazek: th_DSC_4876_zpsygy3ry8j.jpg] [Obrazek: th_DSC_4877_zpsvfzblqch.jpg] [Obrazek: th_DSC_4878_zpsvgyzi7nw.jpg] [Obrazek: th_DSC_4879_zps0ghgfxqc.jpg]

P. S. I gdzie ja to teraz postawię???  :roll: Następny model będzie zdecydowanie mniejszy.  PDT_Armataz_01_22
Piotrek, rewelacja  :milbravo:
Piękny model!!!! Gratuluję!
No no no, Piotreq, genialna scenka ci wyszła!!! :milbravo:

Choć to nie mój świat, to ogląda się tą galerię z zapartym tchem. A powodów jest kilka:
- perfekcyjnie sklejony model,
- samolot, który nie jest śmigiełkiem ze skrzydłami, gdyż ma je dwa i jest większy (brakuje mi takich maszyn w relacjach lotniczych),
- no i sam pomysł na dioramę jak i jej wykonanie.

Gratki, gratki, gratki!
Piotrek, wspaniały model!!
Gratulacje.
pozdr.
Marcin
Piotreq Co Ci mam napisać poza gratulacjami,wszystko inne byłoby truizmem.Mój Staruszek latał na Halifaxach i do końca swoich dni wspominał go jak najgorszy  koszmar tamtych  dni.Model z mojej bajki i moim zdaniem wykonany wyjątkowo starannie i dokładnie.Gratuluję i pozdrawiam.
Gratulejszyn! Porządny kawał modelu!
Podglądałem relację , i oczywiście muszę się dopisać  :milbravo:
Warto było czekać , efekt końcowy suuuper!!!!!
Oglądałem na bieżąco. Ładny model Ci wyszedł. gratuluję.
Twoje zamierzenie wspaniale się spełniło. :milbravo: :milbravo: :milbravo:
Model dziwnie znajomo mi wygląda  Wink. Wiesz, w mojej wycinance nie było ani stolika, ani drabiny, ani płyty lotniska :mrgreen:.
Skoro pokusiłeś się na naciąganie anten to wspomnę że, przeoczyłeś na stateczniku pionowym z prawej strony u góry mały wihajster w kształcie trójnoga.
To już minęło ale przy antenach dziobowych leciały soczyste słowa? :mrgreen:
Twoi wychowankowie model już widzieli?
Jeszcze raz wielkie PDT_Armataz_01_34 :milbravo:
Wyszedł Świetny model. Gratulacje
Dołączam się do gratulacji. Widzę w tym Junkersie medalowy model.
:milbravo:

[Obrazek: daje%2Bokejk%C4%99.jpg]
Super model. Kołpaki prima sort!
Osobiscie wolalbym zeby nos byl na samolocie i mógłbyś u..brudzić czyms stółWink
Gratulacje.
Piotrek, wspaniały model!!
Relacje Oglądałem na bieżąco i warto było czekać na galerie.
:milbravo: :milbravo: :milbravo:
Super się prezentuje. Napracowałeś się przy nim trochę :milbravo: :milbravo:.
Ładny. PDT_Armataz_01_34
Miło będzie go już niedługo zobaczyć na żywo :milbravo:
Dzieki wszystkim za odwiedziny i komentarze.!  PDT_Armataz_01_22

(25-02-2015, 07:51)kajym link napisał(a):Skoro pokusiłeś się na naciąganie anten to wspomnę że, przeoczyłeś na stateczniku pionowym z prawej strony u góry mały wihajster w kształcie trójnoga.
Faktycznie  :oops:

(25-02-2015, 07:51)kajym link napisał(a):Model dziwnie znajomo mi wygląda  Wink. Wiesz, w mojej wycinance nie było ani stolika, ani drabiny, ani płyty lotniska :mrgreen:.
To tak, jak w mojej. Stolik jest jednak nieortodoksyjny, bo drewniany, ale z samodzielnie wystruganych deseczek.

(25-02-2015, 07:51)kajym link napisał(a):To już minęło ale przy antenach dziobowych leciały soczyste słowa? :mrgreen:
[Obrazek: 2gwizd.gif] Poproszę następne pytanie...  Wink

(25-02-2015, 07:51)kajym link napisał(a):Twoi wychowankowie model już widzieli?
Tamci już skończyli szkołę, więc mogą go zobaczyć tylko w internecie. Teraz mam nowych, od których dostałem pewnego "brytyjskiego pokraka", który właśnie trafi teraz na matę.

(25-02-2015, 04:11)kujot666 link napisał(a):- perfekcyjnie sklejony model,

Do perfekcji to mi jeszcze sporo brakuje, ale się staram.
To w innej relacji można teraz oglądać takie perfekcyjne czerwone kółka.  Wink

(25-02-2015, 04:51)jowisz32 link napisał(a):Mój Staruszek latał na Halifaxach i do końca swoich dni wspominał go jak najgorszy  koszmar tamtych  dni.

I dlatego Junkers trafi do pudła, z którego będzie wychodził tylko na przepustki w czasie wystaw.  :wink:

(26-02-2015, 12:00)air_22 link napisał(a):Osobiscie wolalbym zeby nos byl na samolocie i mógłbyś u..brudzić czyms stółWink
Chociaż na ogół nie lubię "wypatroszonych" modeli, tutaj zrobiłem wyjątek, żeby pokazać uzbrojenie. W sprawie usyfienia stołu da się załatwić niebawem. Może coś jeszcze się pojawi na stole i na lotnisku. To ciągle temat otwarty.
(26-02-2015, 08:12)radzias link napisał(a):Miło będzie go już niedługo zobaczyć na żywo :milbravo:

No to do jutra!!!
Pozdrawiam wszystkich raz jeszcze.

Świetny Junkers  :milbravo: :milbravo:
Ten kamuflaż idealnie wszystko kamufluje, nawet jego sylwetka jak dla mnie się troszkę rozpływa, przez takie plamy.
Miałem okazję zobaczyć go wczoraj na żywo i bardzo mi się podobał. Gratulacje :!:
Mam nadzieję, że wygrał co?Smile
Nie tym razem. :-(
A wielka szkoda. moim zdaniem model zasłużył na wyróżnienie. Na żywo sprawia niesamowite wrażenie.
pozdr.
Marcin
Oglądałem relację od początku - model extra!!! Pozdrawiam!
Stron: 1 2