PaperModels.pl

Pełna wersja: Jagdpanzer IV Ausf.F. Wydawnictwo Modelik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
Chyba czas cuś pokazać ;D Model niemieckiego niszczyciela czołgów Jagdpanzer IV Ausf.F. z wydawnictwa Modelik. Model przedstawia  Jagdpanzer IV w malowaniu z działań w rejonie Białegostoku w lipcu 1944 roku. Górna płyta jest ruchoma co umożliwia prezentację wnętrza modelu.
[Obrazek: jagdpanzer.png]
[Obrazek: 1340_Czolgi_lip_09_2014.jpg]

[Obrazek: 1342_Czolgi_lip_09_2014.jpg]

[Obrazek: 1348_Czolgi_lip_09_2014.jpg]
Kilka zdjęć z budowy modelu:
[Obrazek: th_jagdpanzer4.jpg] [Obrazek: th_jagdpanzer3.jpg] [Obrazek: th_jagdpanzer2.jpg] [Obrazek: th_jagdpanzer1.jpg]
Pozdrawiam JUNG  ;D
Dawaj więcej fotek, bo chyba coś ciekawego zmontowałeś. Jak rozwiązałeś problem źle opracowanego jarzma działa?
pozdr.
Marcin
Miazga, jak dla mnie bomba!!! PDT_Armataz_01_34

Jak na jednolity kolor, bez żadnych plam, ciapek i zygzaków, wygląda bosko. Zresztą sylwetka tych Jagdpanzerów jest mocno stylowa, to takie lowridery II WŚ. :tankfront:

Brawo Jung!
PDT_Armataz_01_34 :milbravo:
Pierwsze zdjęcie, no no, ciekawy pomysł. PDT_Armataz_01_34
Witam.Świetnie wykonany model,choć jak dla mnie delikatnie za czysty,przydało by mu się trochę ''brudu''. Po za tym jest  PDT_Armataz_01_34.
Zmontowałeś naprawdę fantastyczny model  PDT_Armataz_01_11 :milbravo:
Jednak przydało by się faktycznie więcej fotek  PDT_Armataz_01_34
Dzięki wszystkim za pozytywne opinie Smile
(17-03-2015, 03:53)PAWCYK link napisał(a): [ -> ]Jednak przydało by się faktycznie więcej fotek  PDT_Armataz_01_34
Niestety więcej zdjęć nie będzie. Model pojechał w świat  ;D
(17-03-2015, 03:49)chicken link napisał(a): [ -> ]Witam.Świetnie wykonany model,choć jak dla mnie delikatnie za czysty,przydało by mu się trochę ''brudu''. Po za tym jest  PDT_Armataz_01_34.
Początkowo chciałem go bardziej ubrudzić, lecz po odrapaniu farby model sprawiał wrażenie, że ma już dość  Wink W rzeczywistości kontrast pomiędzy podkładem, a farbą jest większy niż na zdjęciach.
(17-03-2015, 07:04)muzeum link napisał(a): [ -> ]Dawaj więcej fotek, bo chyba coś ciekawego zmontowałeś. Jak rozwiązałeś problem źle opracowanego jarzma działa?
pozdr.
Marcin
Jarzmo jest ruchome i faktycznie niektóre części były za krótkie. Model od początku miał być malowany więc większość części wewnątrz jest dorabianych. Podczas klejenia takich modeli za bardzo opracowaniem się nie przejmuję...
Pozdrawiam JUNG
Piękny  :milbravo:
Nie jest brudny bo szkopy umyli przed malowaniem  :lol:

Pozdrawiam