PaperModels.pl

Pełna wersja: Coś z mojej pracy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak zapodam filmik z mojej pracy . Może się komuś spodoba albo przyda. Podaje ten link bo z wielu do tej pory nagranych jakie widziałem ten jest inny, inaczej i ciekawiej nagrany.

https://www.youtube.com/watch?v=Nraj7UGPpHQ

Pozdrawiam z Litwy.
Piękne maszyny.Filmik ładnie zmontowany.Pogratuluj autorowi.
Mówi się tylko o pilotach ale żeby oni latali potrzeba obsługi na ziemi Smile
Fajny filmik Smile
No tak,Pawła tam nie widać. Myślałem przez chwilę,że on stoi w minucie 2.01.
Gdzieś byłem bo pamiętam tych gości co kręcili. Filmik był robiony miesiącami. Jeśli chcecie mnie zobaczyć teraz to podobno w najbliższych dniach w Faktach lub w Jedynce i Panoramie będzie relacja z wizyty u nas reporterów. Filmowali mnie w kabinie i dookoła samolotu. Znając życie to i tak mnie wytną  ;-).
Pozdrawiam.
Fajna robota. Technik obsługi i eksploatacji samolotów to tytuł jaki mam po szkole, ale nigdy w zawodzie nie pracowałem. Mignął mi Mig z nr 115 ze dwa razy w tym filmiku i miał na lewym stateczniku rysuneczek (1,44m-filmu) , pewnie przemalowany był po 2012r, w wycinance ze Stegny tego nie ma Smile
W pracy też noszę taki sam kombinezon ale jest on przeznaczony zupełnie do czego innego  PDT_Armataz_01_36. Filmik super  :milbravo:
Samolot z numerem 115 kolejny raz bierze udział w Misji Air Policing.
http://polska-zbrojna.pl/home/gallerysho...rettyPhoto
I przy okazji poszukiwań tych zdjęć wyżej  znalazłem siebie na stronach Polski Zbrojnej , 11 zdjęcie (zdjęcia robione dwa dni temu) :
http://polska-zbrojna.pl/home/gallerysho...rettyPhoto
Co do twarzy to tak samolot 115 był przemalowany jakieś 5 lat temu , a twarz kapitana Bolesława  Gładycha została dodana już po wydaniu halowego miga.

Pozdrawiam
Szkoda że wydawnictwo Haliński nie wydał w tym malowaniu portretów na statecznikach.
Dał byś rade porobić zdjęcia samolotów w obecnym malowaniu?
Zdjęcia twarzy już robiłem co widać na migu z WAK-u. Swego czasu pan Andrzej był zainteresowany takowymi zdjęciami , ale czy teraz nadal jest?. Obecnie nie mam tu aparatu więc raczej nie .
Jeszcze taki filmik znalazłem . Jeśli się nie mylę to robiony był w lutym.
http://www.wykop.pl/link/2407330/nasze-o...w-orlik-6/

Pozdrawiam.
(27-03-2015, 12:04)Partyzant link napisał(a):Zdjęcia twarzy już robiłem co widać na migu z WAK-u. Swego czasu pan Andrzej był zainteresowany takowymi zdjęciami , ale czy teraz nadal jest?. Obecnie nie mam tu aparatu więc raczej nie .
Jeszcze taki filmik znalazłem . Jeśli się nie mylę to robiony był w lutym.
http://www.wykop.pl/link/2407330/nasze-o...w-orlik-6/

Pozdrawiam.

... żebym nie upublicznił zdjęcia ze Skrzydlatej Polski jak staliście na lotnisku i mieliście lecieć na drugiego Orlika Wink
(26-03-2015, 11:29)Partyzant link napisał(a):Jeśli chcecie mnie zobaczyć teraz to podobno w najbliższych dniach w Faktach lub w Jedynce i Panoramie będzie relacja z wizyty u nas reporterów. Filmowali mnie w kabinie i dookoła samolotu. Znając życie to i tak mnie wytną  ;-).
Był reportaż w dzisiejszych FAKTACH.
http://fakty.tvn24.pl/ogladaj-online,60/...28353.html
(27-03-2015, 11:36)Bizon link napisał(a):Szkoda że wydawnictwo Haliński nie wydał w tym malowaniu portretów na statecznikach.
Też wolałbym teraźniejsze malowanko w wycinance ze Stegny.
Tak jak mówiłem w Panoramie przez chwile widać było moje plecy , a w Faktach mnie nie było. Zawsze tak jest , "czarnuchów" się nie pokazuje  :wink:.
Pawle wiem o czym mówisz . To już dawno i nie prawda  :wink:

Pozdrawiam.
szanowny Partyzancie,bez kompleksów proszę!

[Obrazek: DSCN9837.JPG]

[Obrazek: DSCN9836.JPG]

[Obrazek: DSCN9838.JPG]

Z poważaniem!


Tak toczna PDT_Armataz_01_34.

Pozdrawiam.