PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] MIRAGE IIIC YOAVHOZMI
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapraszam do galerii.

Model pobrany ze strony http://www.papermodelers.com/forum/aviat...elers.html. Przeskalowany do 1:33 .Zapewne widzieliście go już na czarnym forum. Skleiłem go jako odskocznie od Corsair a. Kleił sie bardzo dobrze. Pomijając wszystkie niedociągnięcia w opracowaniu nadrabia ciekawym kamuflażem i sprawia sporo radości przy sklejaniu. Polecam.


[Obrazek: th_DSC_1240_zps7ofi2cxh.jpg] [Obrazek: th_DSC_1245_zpss1ocwpuj.jpg] [Obrazek: th_DSC_1251_zps7kytk5ql.jpg] [Obrazek: th_DSC_1253_zpsosxxtewu.jpg] [Obrazek: th_DSC_1255_zpsbtss7y1t.jpg] [Obrazek: th_DSC_1257_zpshuqhrx2f.jpg] [Obrazek: th_DSC_1260_zpsehngvgjf.jpg] [Obrazek: th_DSC_1261_zpsjf75oscz.jpg] [Obrazek: th_DSC_1266_zps8nlckj55.jpg] [Obrazek: th_DSC_1269_zpsp2kl8huk.jpg] [Obrazek: th_DSC_1270_zpstl1ubdyy.jpg]


Najgorszy element modelu, nic więcej z tych wlotów powietrza nie udało mi sie uzyskać.

[Obrazek: th_DSC_1271_zpsimyusvga.jpg]

Pozdrawiam.
Bajera!
Na czym to drukowales?
Wygląda rewelacyjnie  :mrgreen:

Jakie niedociągnięcia?
Bardzo ładny model PDT_Armataz_01_34
Szkoda, że większość polskich wydawców nawet nie stara się zbliżyć to tej jakości grafiki  :ble: Samoloty maluje zaledwie garść modelarzy, więc projektanci powinni się do tego elementu przyłożyć. W sumie, głównie od tego zależy wygląd końcowy modelu...
(30-03-2015, 01:07)air_22 link napisał(a):Na czym to drukowales?


Drukarka HP . Zwykły blok techniczny , niestety nie mogłem nigdzie dostać o gramaturze 180. Muszę sie zaopatrzyć na aledrogo, jest tam duży wybór -prawdziwych bloków technicznych.

(30-03-2015, 01:55)Lukee link napisał(a):Wygląda rewelacyjnie  :mrgreen:
Jakie niedociągnięcia?

Dzięki. Jest kilka ale to nie rzutuje na efektowność modelu.


(30-03-2015, 02:05)Cordel link napisał(a):Bardzo ładny model PDT_Armataz_01_34
Szkoda, że większość polskich wydawców nawet nie stara się zbliżyć to tej jakości grafiki  :ble: Samoloty maluje zaledwie garść modelarzy, więc projektanci powinni się do tego elementu przyłożyć. W sumie, głównie od tego zależy wygląd końcowy modelu...


Cieszy mnie że sie podoba.
A podwozia nie było? Podoba mi się mocno i model i wykonanie. :milbravo:
Su 27 z taka grafiką,lub polski MiG 23-marzenie.
Aż ślinotoku dostałem i muszę sie oblizywać. Ech marzenia................ Skleję jeszcze Kfir-a z tej samej stajni. No a koła? Skoro ich nie ma w projekcie to i ja pojechałem po bandzie.