PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Pz.Kpfw. VI Tiger Ausf. H1 / Mały Modelarz 4-5/98
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam , chciałem Wam zaprezentować wyniki ukończenia przez ze mnie pierwszego modelu.Dobry kilka lat temu próbowałem coś kleić ale były to głównie bardzo proste darmowe modele.Jakiś czas temu wpadł mi w ręce ten o to Tygrys i postanowiłem go wykonać.Model zajął mi sporo czasu i jako pierwszy model okazał się trochę zbyt trudny ale jakoś dałem sobie z nim radę a efekty widoczne są na zdjęciach PDT_Armataz_01_29
Nie wszystko wyszło mi w nim tak jak chciałem ale ogólnie jestem zadowolony z tej bestii  PDT_Armataz_01_28.Skupiłem się głownie na dobraniu odpowiedniego koloru retuszu i przede wszystkim czystości wykonania co według mnie jest najistotniejsze.Gąsienice są laserowe pomalowane humbrolem gunmetal i metalizerem metodą suchego pędzla lecz jest bardzo mała różnica w odcieniu i na zdjęciach ciężko to uchwycić.Model zabezpieczyłem warstwą lakieru akrylowego bezbarwnego w sprayu i warstwą matu również w sprayu.Zapraszam do oceny i Pozdrawiam

[Obrazek: 11uffw1.jpg]

http://s76.photobucket.com/user/Cruiser1992/story
Witam.
A wygląda niczego sobie. Wielce przyzwoicie!
Założenia, co do czystości sklejenia udało się w pełni zrealizować.
Bardzo obiecujący warsztat nam tu Kolega zaprezentował.
Gratulacje.
Pozdrawiam Wszystkich świątecznie!
Tygrys jaki jest każdy widzi, a ja widzę że jest dobrze i czysto sklejony Smile
Miło wspominam tę bestię , dobra robota  PDT_Armataz_01_34
Ładnie  :milbravo: