PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Bf - 109 E4 AH 2/2007 - Bitwa o Anglię cz. 1.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć.

Postanowiłem i ja mieć swojego Messerschmitta  Wink

Kontynuuję projekt „duetów”. Ten Messer będzie prezentacją epizodu z Bitwy o Anglię, której okrągłą rocznicę obchodzimy w tym roku (ach te rocznice  8)
Kilka słów o projekcie. Nieco mnie on wymęczył, w porównaniu ze Spitfire Vb. Nawet świadczy o tym czas realizacji, dwa razy dłuższy, czyli 4 tygodnie. Kurcze, chyba się starzeję  PDT_Armataz_01_26

Zapraszam do galerii.

[Obrazek: 0_zpstooyqxau.jpg]

1 [Obrazek: th_3.3_zps7nsxbipl.jpg] 2 [Obrazek: th_4.44_zpsfn1gw9xj.jpg] 3 [Obrazek: th_1._zpsqgtiscpw.jpg] 4 [Obrazek: th_1.11111_zpsijpf0eb3.jpg] 5 [Obrazek: th_3.33_zpsfpkggq9g.jpg] 6 [Obrazek: th_1.111_zpsednbct4a.jpg] 7 [Obrazek: th_4.444_zpsuwnamok3.jpg] 8 [Obrazek: th_3.333_zpsliniy00q.jpg] 9 [Obrazek: th_4.4444_zps70aikyj6.jpg] 10 [Obrazek: th_DSC_0395_zpsrk3wqfgm.jpg] 11 [Obrazek: th_DSC_0397_zpsojqmjtnw.jpg] 12 [Obrazek: th_DSC_0398_zpst9xpqkwy.jpg] 13 [Obrazek: th_2.2_zpseeeqjfdw.jpg] 14 [Obrazek: th_0_zpstooyqxau.jpg] 15 [Obrazek: th_2.222_zpsnx43grky.jpg] 16  [Obrazek: th_2.2.2.2._zpsy5even0k.jpg] 17 [Obrazek: th_2.2.22222_zpsa0ip7kok.jpg] 18 [Obrazek: th_2.2.222_zpsdccsyljc.jpg] 19 [Obrazek: th_DSC_0346_zpsqwiav1b3.jpg] 20 [Obrazek: th_DSC_0345_zpsuk9tlvg6.jpg]

Chociaż Miesiek będzie miał innego „partnera” (jest już wybrany…), pozwoliłem sobie zestawić go z niedawno ukończonym Spitem

[Obrazek: z_zpskazj27t9.jpg]
A idź Ty z tymi modelami klejonymi w 2-4 tygodni, tylko człowiek doła łapie, że sam się tyle czasu grzebie a efekty ma gorsze ;-) Jak zwykle piękny model!
Może spróbuj jeszcze raz zrobić zdjęcia, chyba miałeś źle ustawiony balans bieli, bo wszystko wyszło z nienaturalnym niebieskim odcieniem.
Świetna robota  :milbravo:  bardzo i się podoba Twoja praca PDT_Armataz_01_25 zdjęcie nr 14 jest kozackie, wyglądałby jak prawdziwy z obracającym się śmigłem PDT_Armataz_01_36

W związku z tym, że w modelu nie ma się do czego przyczepić, bo efekt zacny a jeszcze ten czas realizacji...zazdrość...to wyleje żale na fotki. Balans bieli, źle ustawiony, plus rozmiar niewielki. Mam nadzieję, że zrobisz galerię raz jeszcze.
Gratuluje modelu, świetny efekt.
Kolejny zacny model PDT_Armataz_01_34. Jak będziesz dalej kleił w takim tempie to wydawca ze Stegny nie nadąży za Tobą :mil11:. Skąd Ty tych pilotów bierzesz?
Po pierwsze gratulacje - bardzo ładny model  :milbravo:

Po drugie - jak masz ustawione robienie zdjęć w dwóch wersjach: negatyw (dla Nikona NEF dla Canona RAW)+ jpg to możesz z negatywów zrobić bardzo łatwo jpegi z dobrym balansem bieli. Jak robiłeś tylko w jpegach to sorry - albo zabawa w programie albo powtórka sesji  Wink

Pozdrawiam i czekam na Drednoughta  PDT_Armataz_01_28
(12-04-2015, 08:35)Piotr D. link napisał(a): [ -> ]A idź Ty z tymi modelami klejonymi w 2-4 tygodni, tylko człowiek doła łapie, że sam się tyle czasu grzebie a efekty ma gorsze

O o o!! Polać Mu!!
Zdjęcia zachciało mi się robić w ogrodzie pod chmurką i coś mi się poprzestawiało w aparacie  PDT_Armataz_01_09
Jak skończę partnera tego Messera, poprawę zdjęciolenie.

Figurki pochodzą z zestawów plastikowych 1:32, a otrzymałem je dzięki uprzejmości kolegów Franka S. i Vincenta, którym w tym miejscu raz jeszcze serdecznie dziękuję.
Co tu można jeszcze napisać...nic tylko pogratulować,co czynie.
Miałem okazję oglądać go na żywo, i wygląda jeszcze lepiej Smile
Swoją drogą - rocznica Bitwy o Anglię to dobry czas dla galerii Messerów i Spitów Wink

Pesto

Witam,

wygląda niesamowicie. Dopiero zaczynam przygodę z modelarstwem, ale jest pod olbrzymim wrażeniem. Jeżeli na żywo wygląda jeszcze ciekawiej to moje gratulacje. Świetny model.


Haneia - organizacja ślubów we Wrocławiu

piechota

Nic tylko pogratulować, ja na razie długie w swoim pierwszym modelu, efektów na pewno takich nie będę miał ale wiadomo - praktyka czyni mistrza Smile