PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] 9p113 ŁUNA-M 1:25 - MODEL-KOM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po bardzo długim czasie udało mi się poskładać łunę-M. Dorobiłem małą makietę.
Brakuje jeszcze opisu szerokości (kalka mi się rozerwała )ale to przy okazji wytnę szablon i prysne 

Zdjęcia z budowy i szegółów  tutaj http://www.konradus.com/forum/read.php?f...r=0&page=1
Miłego oglądania

[Obrazek: th_luna23_zpspdurtzhk.jpg]  [Obrazek: th_luna22_zpse0fqpll8.jpg]  [Obrazek: th_luna21_zpskifvchua.jpg]  [Obrazek: th_luna20_zps9zjirf5d.jpg]

[Obrazek: th_luna19_zps6bbat5zm.jpg]  [Obrazek: th_luna18_zpsc9j3q7ma.jpg]  [Obrazek: th_luna117_zpshrwnfdsl.jpg]  [Obrazek: th_luna16_zpsewsuba2o.jpg]

[Obrazek: th_luna15_zpsbm4ddaw9.jpg]  [Obrazek: th_luna14_zpsfg4wvqo1.jpg]  [Obrazek: th_luna13_zpsjlka3uqr.jpg]  [Obrazek: th_luna12_zpsaopufish.jpg]


[Obrazek: th_luna11_zpsvaab5b1q.jpg]  [Obrazek: th_luna10_zpstz7q3f2b.jpg]  [Obrazek: th_luna9_zpszuj1jwj9.jpg]  [Obrazek: th_luna8_zpsdjpfbwzi.jpg] 

[Obrazek: th_luna7_zpsxxybkuhe.jpg]  [Obrazek: th_luna6_zpsxut9hy7l.jpg]  [Obrazek: th_luna5_zpswn9jnnbd.jpg]  [Obrazek: th_luna4_zps3slmd5xm.jpg] 

[Obrazek: th_luna3_zps3db86qdg.jpg]  [Obrazek: th_luna2_zpslzlcxinh.jpg]  [Obrazek: th_luna1_zpsowj2iadc.jpg]

--
Nie drażnij skalpela. PDT_Armataz_01_28