PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] FW-190 A4 – KA nr 3/13 i Spitfire Mk Vb – KK nr 4/12 – 1:33
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie.
Kolejna para. Tym razem FW-190 A4 oraz Spitfire Mk Vb czyli dalsza część Polaków z walkach nad Europą podczas II WŚ.
Obydwa od Hala. Coś mi się nie udaje dogadać z balansem bieli, może następnym razem będzie lepiej.

[Obrazek: 1_zpsjpoirqon.jpg]

[Obrazek: 7_zpshtpg4ljr.jpg]

[Obrazek: 10_zpsvra4lh4e.jpg]

[Obrazek: th_12_zps5isgp1sg.jpg] [Obrazek: th_4_zpsjuy4lixs.jpg] [Obrazek: th_3_zpsqv7ua9qg.jpg] [Obrazek: th_9_zpsqilcwvti.jpg] [Obrazek: th_6_zpsvmdp2ac4.jpg] [Obrazek: th_8_zps1qnoikn8.jpg] [Obrazek: th_5_zpsjh4gxsx9.jpg] [Obrazek: th_13_zpsp2fujodu.jpg] [Obrazek: th_15_zpsp5yba9eq.jpg] [Obrazek: th_11_zpsdbwsvntj.jpg] [Obrazek: th_2_zpssv6wuqlk.jpg]

Podziękowania dla Rovina i Vincenta za „zamianę” wycinanki z otwartym dziobem koguta i za wypraski pilotów oraz dla Walusia za zdjęcia tła z lotu ptaka.
Midas z Ciebie drogi Arturze - czego nie dotkniesz zamieniasz w złoto ;-)

Cieszy mnie również jedynie słuszna kolejność w tej walce ;-)
Pięknie!
Spitfire idzie ewidentnie na taran  :wink:
(08-07-2015, 07:30)Lesio73 link napisał(a):Midas z Ciebie drogi Arturze - czego nie dotkniesz zamieniasz w złoto ;-)

Cieszy mnie również jedynie słuszna kolejność w tej walce ;-)
Zgadzam się w 100%. Piękne maszyny i piękne wykonanie :milbravo:
Podziękowania.
Mariusz, faktycznie, jak czytałem opowieści z walk powietrznych, były sytuacje, w których maszyny muskały się skrzydłami, czasami wpadały na siebie, a Jan Zumbach, który siedzi za sterami tego Spita rzeczywiście wykonał taran.
PDT_Armataz_01_34 :milbravo:
Możesz mię oświecić?  Co znaczą słowa - "zamianę wycinanki z otwartym dziobem koguta".
Pytam, bo na moim modelu dziób koguta wygląda troszkę inaczej.
Kajym, już miałem ciąć, gdy zgadałem się z Rovinem, który mnie poinformował, że Hal wypuścił dwie wersje tej maszyny. Pierwsza ma koguta z zamkniętym dziobem na kołpaku silnika oraz nieco inne barwy (zamiast zielonego kamo jest niemal czarny przeplatany bardzo intensywnymi pasami fioletu).

Drugie wydanie jest poprawione (Hal konsultował to z Rovinem) i ma właściwe barwy (zieleń i szaro-fiolet) oraz prawidłowy malunek koguta z otwartym dziobem.
Ja miałem tą pierwszą wersję ale udało mi się zdobyć drugą dzięki pomocy Vincenta. Obydwu Panom raz jeszcze składam podziękowania.
Piękne, Jak zwykle zresztą.
Czekam na jeszcze :-)