PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] CCTV Security Camera 1:1 z paper-replika.com
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć wszystkim. Dawno coś wstawiałem, więc "pochwalę" się moim najnowszym modelem. Robiłem go z myślą o powieszeniu na zewnątrz. Dlatego też nasączyłem model porządnie lakierem akrylowym, a że drukowałem po drugiej stronie starych wydruków, to zaczęło przebijać to co było po drugiej stronie dlatego wierzch kamery pomalowałem na czarno. Trochę pochlapałem model farbą, ale malowałem sprejem i zapomniałem zasłonić to co miało być nie malowane Smile Całość wzmocniłem tekturą. Kamera jest obrotowa, co by ją dało się ustawić do patrzenia w miejsce ku temu właściwe Smile Ok, a teraz trochę fotek:
[Obrazek: Kamera%2B001.jpg]

[Obrazek: Kamera%252520002.jpg] [Obrazek: Kamera%252520003.jpg] [Obrazek: Kamera%252520004.jpg] [Obrazek: Kamera%252520006.jpg] [Obrazek: Kamera%252520007.jpg] [Obrazek: Kamera%252520008.jpg] [Obrazek: Kamera%252520009.jpg] [Obrazek: Kamera%252520010.jpg] [Obrazek: Kamera%252520011.jpg] [Obrazek: Kamera%252520005.jpg]
Zapomniałem o linku do modelu:http://paper-replika.com/index.php?optio...mid=207362
Teraz tylko mieć nadzieję że ten przeciwko któremu ta kamera jest zamocowana nie jest modelarzem i nie zagląda tu na forum bo cała mistyfikacja na nic  :wink:
Ale model w porządku. Są co prawda do kupienia atrapy ale rozumiem że jako modelarz nie chciałeś iść na łatwiznę  Confusedmile:
Dziękuję za komentarz. Nie chciałem kupować atrapy, miałem natchnienie to i kamera powstała i ona będzie wisiała tylko do czasu kiedy właściciel zechce kupić prawdziwą Smile A o odkrycie mistyfikacji to się nie martwię, kamera wisieć będzie wysoko Smile
Masz pomysły he he he  :milbravo:
Wygląda na tyle realnie, że powinna spełnić swoje zadanie :-)
I mamy coś innego do obejrzenia z papieru.  :grin: Ładnie to zrobiłeś i szkiełko jak prawdziwe. Oby kwaśne deszcze omijały Twój model  ;-)
Hej. Dziękuję za pozytywny odbiór modelu ;D
@Gregory Szkiełko to folia z opakowania typu blister.
Heheheh. Dobreee!
Co następne? Atrapa psa? Wink
Dziękuję za wyróżnienie jako model tygodnia Big Grin Następny model jest już prawie gotowy, więc niebawem wstawię galerię.