PaperModels.pl

Pełna wersja: Problem z przaglądarką
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Mam problem z Mozillą myślę bądź stroną papermodels i mozillą; nie pokazuje mi "wiadomości od ostatniej wizyty" i przeszkadza trochę w oglądaniu forum.
Nie przypominam sobie coby taki problem był a na Explorerze ale nie chce mi się tego wgrywać.

Co nie działa w ustawieniach, możecie jakoś pomóc ??
Pzdr
Cześć!

Czy chodzi o to w czerwonej ramce, na poniższym screenie:
http://wstaw.org/w/3vFX/ ?

Jeśli tak, to w żółtym kółeczku (na screenie) masz "+", by rozwinąć, lub "-", by zwinąć 'podmenu'.
Jeśli nie chodzi o to, to może problemy z cookies?
Nie, chodziło mi o prawy górny róg ekranu "wiadomości od ostatniej wizyty".
Może rzeczywiście coś z tymi ciastami nie tak kliknąłem...
Pzdr
(30-07-2015, 10:13)dokker link napisał(a): [ -> ]Nie, chodziło mi o prawy górny róg ekranu "wiadomości od ostatniej wizyty".
Może rzeczywiście coś z tymi ciastami nie tak kliknąłem...
Pzdr
Na pewno, sprawdzałem na kilku przeglądarkach łącznie z Edge i działa normalnie. Sprawdź ustawienia ciasteczek.
Trochę tępy komputerowo jestem... gdzie te ustawienia szukać ?? Potem dam radę :-)
Będę wdzięczny za pomoc. Gdzieś w ustawieniach Mozilli ??
Pzdr

Hator

Na górnym pasku menu :>
[Narzędzia]-> [Zarządzaj ciasteczkami] => rozwija się lista i tam zaznacz [Użyj domyślnych uprawnień]
Jak to nie pomoże to:
[Edycja]=>[Preferencje]- otwiera się nowe okno z ustawieniami programu. Tam po lewej stronie jest lista [Kategoria] -> [Prywatność i Zabezpieczenia] > klikasz na [Ciasteczka]
Po prawej stronie będziesz mieć [Zasady akceptowania ciasteczek] i tam zaznacz {Akceptuj ciasteczka tylko z serwera...}
Poniżej będzie pole {Zapamiętywanie ciasteczek} i tam zaznacz  wg siebie jedną z 4 opcji. Ja mam np. drugą.