PaperModels.pl

Pełna wersja: Czołg brytyjski MARK IV z Modelika
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich kolegów modelarzy
Zgodnie z obecnie panującą modą także i ja postanowiłem ulepić sobie po cichutku model  :mrgreen:


[Obrazek: P8120249_zpstke3z19k.jpg]
Czołg pochodzi z wydawnictwa Modelik.  Miał to być model odpoczynkowy, ale jak to zwykle bywa wyszło trochę inaczej.
Po pierwsze nie podobała mi się kolorystyka (stare wydanie) poprawiłem więc kolorki w Corelu z cukierkowych na bardziej wojskowe  :-)
Model został sklejony w standardzie (problemów nie było). Nity wycinane igłą lekarską. Następnie pobrudziłem go pastelami suchymi i olejnymi.
Efekt oceńcie sami

[Obrazek: th_P8120240_zpslhh0bncl.jpg][Obrazek: th_P8120241_zpsbp7jpvie.jpg][Obrazek: th_P8120242_zpstnugndvc.jpg][Obrazek: th_P8120243_zps4uqldygx.jpg][Obrazek: th_P8120247_zpspsipdfeq.jpg][Obrazek: th_P8120246_zpsgiktryjx.jpg]
[Obrazek: th_P8120245_zpsjqtrr4wa.jpg][Obrazek: th_P8120244_zpsfbjsslis.jpg][Obrazek: th_P8120248_zpsj8nchbgj.jpg][Obrazek: th_P8120250_zpsbv2xaieg.jpg][Obrazek: th_P8120239_zpsftuqvfrh.jpg]


Pozdrawiam
Ładnie tylko te żaluzje kłują w oczy bo były ponoć dopiero w wersji MK V ale cóż taka była wizja projektanta. Malkontenci pewnie będą znów debatować nad kolorem gąsienic i o ich kolorze ale to już norma.
Model przedni i ładny.  PDT_Armataz_01_34
Off top. Jeśli chodzi o relacje to mamy sezon ogórkowy a sam nie ukrywam liczę się z limitami na serwerach i oszczędzam ale będą jeszcze relacje i galerie.
Hahahaha... przedwczoraj kupiłem z pewną myślą PDT_Armataz_01_01

Bardzo ładne wykonanie  :milbravo:



Krystian, z Tobą to jeszcze porozmawiam na temat Marka ;-)
Efekt końcowy bardzo mi się podoba :milbravo:
No a sezon ogórkowy rządzi się swoimi prawami Smile
Cytat:Krystian, z Tobą to jeszcze porozmawiam na temat Marka ;-)

Lesio73 do usług na Przeciszowskiej ziemi.
Fajny model Smile Mam nawet jednego (pozdro kumaci Big Grin ), szkoda jedynie, że podobnie jak Whippet jest to tak skopany projekt, że od samego patrzenia odechciewa się kleić. W standardzie praktycznie niewykonalny. Mimo to, ma swój kanciasty urok.
Swoją drogą ten model powinien być sprzedawany z dopiskiem "przykład tego jak NIE pisać instrukcji" Wink

PS: jakby to fajnie było zobaczyć kiedyś  Liberty Tank'a opracowanego wg dzisiejszych standardów...z wieżyczką PzII na szczycie Wink Big Grin