PaperModels.pl

Pełna wersja: mebelki dla barbie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
czesc
jestem tu całkiem nowy i nigdy nie zajmowałem sie modelarstwem.
Robie dla córki domek dla lalek i nie moge nigdzie znaleść szablonów mebelków
czy ktoś moze podesłac jakies linki albo informacje gdzie najlepiej szukać?
barbie maja okolo 25cm ale jesli macie szablony na jakieś mniejsze mebelki tez nie ma problemu bo moge je sobie przerobic na Photoshopie Smile
z góry dzięki
dzieki z tym ze tu nie ma szablonów tylko zdjęcia jak ktoś coś zrobił a to mi nie pomoże
(09-11-2015, 06:46)maniuslwa link napisał(a):dzieki z tym ze tu nie ma szablonów tylko zdjęcia jak ktoś coś zrobił a to mi nie pomoże
No kurczaczki, obejrzyj dokładnie to co Andrzej podał bo nawet dokładnie nie przyjrzałeś się linkom  :oops: ... np. kanapa, wersalka czy jakkolwiek to zwał -> http://www.kidskubby.com/easy-diy-barbie-couch/

A teraz druga sprawa - nie gniewaj się ale skoro masz córkę i piszesz w pierwszej osobie rodzaju męskiego to znaczy, że jesteś facetem - jeśli jesteś facetem to bądź mężczyzną i narysuj sobie sam te meble.
Skoro robisz córce domek dla lalek to znaczy, że masz wyobraźnię przestrzenną i jesteś technicznie co najmniej ogarnięty  :roll:
Złap tekturę, wytnij parę prostokątów, trochę je posklejaj, oklej np. tapetą czy papierem do pakowania prezentów i masz szafę, łóżko, biurko... weź kartonik, naklej na niego wydrukowane zdjęcie i masz TV...

No chyba, że tak chciałeś zagaić rozmowę ... no to witaj! :wink: