PaperModels.pl

Pełna wersja: Prince of Wales 1:300 inspirowany MM inwencja własna.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.
Pierwszy temat na forum jako galeria ) Nazywam się Marek i pochodzę z Białegostoku.
Tak jak w temacie jest to okręt inspirowany wydawnictwem Mały Modelarz King George V
przerobiony na HMS Prince of Wales w skali 1/300
Okręt zacząłem budować  1 stycznia 2011 roku. Ostatnio sam się zaśmiałem kiedy okazało się, że pod oba te okręty stępka została położona 1 stycznia 1937 roku fajny zbieg okoliczności.

Model robiłem 4 latach 10 miesięcy i 13 dni )
Masa pracy, ale dla mnie efekt jest taki jak zamierzałem chociaż popełniłem parę błędów. Pewnie nauczony doświadczeniem popełnię podobne w następnych modelach albo znajdę kolejne, które można popełnić )
A oto obiecana na wystawie w Bielsku Podlaskim jak i w Czarnej białostockiej skromna galeria )) Liczę na szczere komentarze i zapraszam do następnej relacji ), którą rozpocznę też i na tym forum )
Nie szczędziłem fotek i wybrałem te klika najlepiej ukazujących szczegóły ))

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGLVR5UWdIOWRPcXM]

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGNV9oNGhoSzA2elk][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGSEJVNFZhZHVDZXc][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGbWdlRWNlcWRraU0][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGWXJnQXFqS1hPbHM][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGYkFINEFiSmI5U2s]

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGYlA1NEx0aThFWnM][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGWGJzNXUyYUZKR0E][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGb2I1dWR3ZlpFR1U][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGMXVDdnpibklaWms][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGZWxYSVc4V3ppSkE][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGZ3FwNzFudDQ1N0k]

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGWVlreDZ0RmhxY3M][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGOTV2VVUzcDY3akk][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGQm5RRi1iMS1mVGc][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGbEtUam9XXzJQaUk][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGVmNBZGhoRTN4clU][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGWVFzZUZZb05lUEk]

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGeHFhZTUxZng4Y00][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGOVp0V3FkTUlGT2s][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGQzZ1SW1ycUk1UHc][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGVEJCZmNXNmFQeFE][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGTWt1ZzNzd3IwaWc][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGeHFYWFdLbmlvanc]

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGMkFXbWxxVF9KS00][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGdVNpM2ZlNndqb1U][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGdGR4MlhTaEo2Wlk][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGY2RVaFJ6U1hBZW8][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGVjlNMUxzWC1CalE][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGdjluZS1hc2VzdWM][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGQ1g5QjFId1A0Skk]

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGUWI0M2FyUGVScVU][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGMktlcmRPeWJmR2s][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGa2EzTU4xNUhNSDg][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGSzJkNkVfcU45cUk][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGR2NrUDZjYjVBSFE]

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGZ19kQzdKQWtxWXc][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGSUtjeVRmbjY4MzQ][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGVTFqY2FzM0Zldnc][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGYkl6RHpsRF9TTGM][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGUFVVeVFLdjJVb00][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGc1RyNFFsWWI5eXc]

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGaEN6ekk1OThRQ2M][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGSnNzaHBrd0hJRWc][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGa2hvWDVCWmxxM2M][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGdUNLMjFoYmNaaDA][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGT0hHSFFmaGpUcmc][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGSDZhTlBkN1VpYXM][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGWEpYaGZNTVB1dG8]

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGMHlpYjc5dFhHS3c][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGTW9QNmZzZHZPbTA][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGdVVGSWNyOGl3UDg][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGM1N3SklmQXlad2c][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGTWdZcm1YbGZrb0k][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGZjAyT0V1X0ZTWnM][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGTktMOHJmQ3NsUmM][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGSEdvVVkzamQtTmc][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGanpIVUdmTnlfTWc]

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGRUpBM2VyRy1TY0U][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGMzVoUDBtblQ3c0U][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGWDNDaEZ3ck5xSlU][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGNjZkc0ZJeUw0RTQ][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGa0RjcFYtYWsxbjA][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGSzZzT0hyNnNxdVU][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGbzZYcnpQdGl5THc][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGNHFjMDUxX2VKVnM][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGVG5JV0lCVEJIdTQ]

[Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGZXQ4WVlvNDdPNTQ][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGS25oOUpXc2d6aGs][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGSkpYeHUxVlA5SGM][Obrazek: uc?export=view&id=0B7DOmARMF_HGXzl1bWpYRUZqSE0]

Relacja na mojej stronie jakby ktoś chciał obejrzeć )
http://hobby.webwavecms.com/
--
Kapitalny PDT_Armataz_01_34
Miałem okazję oglądać w Czarnej.
jeden z najpiękniejszych okrętów jakie widziałem, wielkie wow!  PDT_Armataz_01_34
Piękny model. Prezentuje się fantastycznie. Gratulacje.
Czyli można z MM skleić porządny model.
Powodzenia w kolejnych.