PaperModels.pl

Pełna wersja: P-47D-25 Thunderbolt
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich serdecznie!
Goszczę już na tym forum ponad dwa miesiące,wymądrzam się czasami :lol: a jeszcze nie pokazałem Wam nic swojego.Czas najwyższy aby to zmienić.Chciałbym pokazać Wam moje najmłodsze dziecko a mianowicie tytułowego "dzbanka" autorstwa Panów Marcina Grygla i Marcina Dworzeckiego a wydanego przez wydawnictwo ze Stegny.
Oto on : [Obrazek: 1cfd9ea845e36c58m.jpg] [Obrazek: ab69f19ef165ed7dm.jpg] [Obrazek: d8c561c0c4c8b8d2m.jpg] [Obrazek: 07e3175af3e34c44m.jpg][Obrazek: eb2e302c35343cdcm.jpg] [Obrazek: 375a5cd93d40588cm.jpg] [Obrazek: ecc31eb5422898f3m.jpg] [Obrazek: 234b4de165fafb48m.jpg] [Obrazek: 660c3aaffd11394am.jpg][Obrazek: 42d891b053e76c92m.jpg]
[Obrazek: 4d51e66d6c514644m.jpg][Obrazek: 3d6699bde725a722m.jpg] [Obrazek: a96707e6869e01afm.jpg] [Obrazek: cde1b0fa0d46a568m.jpg] [Obrazek: 78b7fa6f7fde72c1m.jpg]
A tutaj porównanie do mesia:
[Obrazek: 843061c806d2a1abm.jpg] [Obrazek: 7b3c8d8ce894d47bm.jpg]
Relację z jego budowy prowadziłem na Konradusie(tylko}a to z tego powodu że pomagał mi w tym mój syn który oznajmił mi że więcej niż jedno forum mi nie obsłuży(taka czarna owca he he) :mrgreen: Powoli jednak zaczynam łapać o co w tym wszystkim chodzi i następną umieszczę także tutaj.A to już myślę niebawem :lol:

Pozdrawiam Toni Confusedmile:
Taka ocena i to jeszcze z ust takich Mistrzów kartonu powoduje że zaczynam się rumienić :oops: Dziękuję koledzy za tak przychylne przyjęcie mojej pracy :grin:
Janku już niedługo postaram się wrzucić do galerii następne modele.

Pozdrawiam Toni
Toni nie jestem znawcą lotnictwa IIw.ś. ale modelik prezentuje się bardzo dobrze. Śmiało pokazuj więcej wyrobów bo jest na co popatrzeć, gratuluję modeliku. No i czekamy na relacyjkę, pozdrawiam.
Dzięki kujot za dobre słowo,szczególnie że padły z ust takiego czarodzieja kartonu (jestem pod wrażeniem tego co robisz z tym amerykańcem).
Dobrze że już jesteś bo brakowało Cię tu na forum.Mam nadzieję że Twoje kłopoty ze zdrowiem to już przeszłość i będę mógł dalej podziwiać to co wyprawiasz z tymi pancernymi stworami. Jak już powiedziałem powyżej postaram się coś jeszcze pokazać tylko nie mogę się do tego zabrać(żona ciągle mnie wyciąga jak nie działka to grzyby)a potem to nic mi się już nie chce.Ale słowo się rzekło i już nad tym pracuję.
A relacyjka na dniach.

Pozdrawiam Toni :vvv:
Toni miło patrzy się na ten samolot, w porównaniu do Me jest ogromny :!: i taki rzeczywiście był :mrgreen: Też mam go sklejonego z MM ale jakość jest kiepska, wstyd nawet wstawiać zdjęcia. Twój wyszedł Ci super, zawsze podobały mi się samoloty jednak nie potrafie ich robić (zapadaja mi sie skrzydła itp) nie moge wygrać z wielkimi płaszczyznami, dlatego kleje pancerkę, ale jak dłużej przypatrzę sie na takie dzieła jak Twój Thunderbolt to może to się kiedyś zmienić...

nie marudzę już wiecej gratuluję Ci tak dobrego modelu

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
Miło mi słyszeć takie słowa gacek,jeżeli jeszcze mój model zachęcił Cię do lotnictwa to jest mi tym bardziej miło :grin: Z dużymi płaszczyznami sam mam problemy,w tym modelu akurat podkleiłem je kawałkami kartonu i wyszło jak wyszło.
Oglądając Twoje relacje myślę że sklejenie samolotu nie będzie już dla Ciebie żadnym problemem.

Pozdrawiam Toni :mrgreen:
Bardzo ładny model, ładnie się prezentuje w tym kamuflażu.
Me-109 jest taki malutki przy tym Thunderbolcie.