PaperModels.pl

Pełna wersja: Dwupłatowiec Sopwith "Pup"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chciałbym wam zaprezentować pachnącego jeszcze lakierem  "Pup-a"  Wink

[Obrazek: 0586c9edf890b55bm.jpg][Obrazek: 2861fd6bcc118306m.jpg][Obrazek: 0ec24637f0539265m.jpg][Obrazek: 50c492cb819f7137m.jpg]
[Obrazek: fb5eac3e09d61451m.jpg][Obrazek: e14ca6d91eedb862m.jpg][Obrazek: f9338ae3a54b5398m.jpg][Obrazek: 36df6697598f15b4m.jpg][Obrazek: 0b310cef981b1a47m.jpg]

Pozdrawiam
No "pupcia" cycuś-glancuś - bardzo ładna. Naciągi - mimo, że grubaśne - to jednak prezentują się elegancko.
Tylko czemu lotki opadają symetrycznie? No i coś silnik się przesunął albo osłona??

Ale masz ogromnego plusa za "wrażenia artystyczne" Big Grin  Gratulacje

Pozdrawiam
(12-01-2016, 09:38)Lukee napisał(a): [ -> ]No "pupcia" cycuś-glancuś - bardzo ładna. Naciągi - mimo, że grubaśne - to jednak prezentują się elegancko.
Tylko czemu lotki opadają symetrycznie? No i coś silnik się przesunął albo osłona??

Kurde, nie zauważyłem omsknięcia silnika, to przez to, że śmigło lakierowałem osobno glasem a samolot matem i przy ponownym nakładaniu ośka musiało się wysunąć i później nie trafiła w otwór, muszę poprawić i podmienię zdjęcia.
A, co do klap to znowu przyzwyczajenie, jakoś tak bezmyślnie poprzyklejałem naciągi symetrycznie, już tak zostaną.
Dzięki za dobre słowo.

Pozdrawiam

PS. Nie wiem czemu pod uprzejmością pojawił się link do zdjęcia, gdy edytuję post nie widać go więc nie mogę się go pozbyć
Model bardzo fajny, z jakiego jest wydawnictwa?
Co do linku to masz błąd w adresie obrazka, jest 2x URL zamiast 1x URL (adres obrazka w pełnej rozdzielczości) i 1x IMG (adres miniaturki). Zobaczyć ten link możesz klikając na ikonkę kartki - ostatnia w pasku edycji (jak najedziesz na ikonkę kursorem to po chwili wyświetli się podpowiedź "pokaż źródło")
No całkiem, całkiem zgrabnie Ci to wyszło. W sumie wszystko o co chciałem spytać wyartykułował już Lukee ja mam tylko pytanie czy do naciągów użyłeś linki czy jakowejś taśmy jak w oryginale?
Witam, położenie silniczka poprawione, chyba jest ok. 
[Obrazek: 20921238b45d0c3fm.jpg][Obrazek: 08f2901eaa22238cm.jpg]

Dopowiem, że wydawnictwo to KK, co się tyczy linek Pawle to wykonałem je z czarnej nici krawieckiej ale do szycia skór, nie mechaci się bo nie ma domieszki bawełny, kombinowałem z żyłką wędkarską 0,3 mm ale ponieważ nigdy jej jeszcze nie stosowałem więc nie ryzykowałem, coś mi w takim małym samolociku nie podchodziła.

Pozdrawiam