PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Droid BB-8 z filmu STAR WARS episode VII skala 1:6
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie. Mała odskocznia od przyziemnych tematów. Model bohatera 7 części Gwiezdnych Wojen zapożyczyłem ze strony paper-replika.com i troszkę zwaloryzowałem. 
BB-8 jest mobilny na tyle na ile było mnie stać, tzn. duża kula obrotowa z obciążeniem w środku i głowa droida poruszana magnesem. 
Wizjer wytłoczyłem w folii PCV.  Całość sklejona na BCG metodą na paski bez  wręg. 
Podstawkę wykonałem we własnym zakresie. Piasek wzmocniony lakierem do włosów.
 Zapraszam do galerii:


[Obrazek: th_DSC_1129_zpswdjmx3pl.jpg] [Obrazek: th_DSC_1127_zps7gw0h38m.jpg] [Obrazek: th_DSC_1130_zpsodzz3fjl.jpg]

[Obrazek: th_DSC_1143_zpseuh5e0ca.jpg] [Obrazek: th_DSC_1140_zpsqb2ooomg.jpg] [Obrazek: th_DSC_1138_zps19nzvrfh.jpg] [Obrazek: th_DSC_1136_zpsifmfrt9h.jpg] [Obrazek: th_DSC_1135_zpszf8jwxce.jpg]

[Obrazek: th_DSC_1152_zpsbu7r5fzn.jpg] [Obrazek: th_DSC_1153_zpssxdxl039.jpg] [Obrazek: th_DSC_1154_zpsfj8r5rme.jpg] [Obrazek: th_DSC_1155_zpsq84v0ipe.jpg] 

Mały filmik pokazowy:

[Obrazek: th_DSC_0028_zpspiym0z7l.mp4]

I zdjęcie ze starszym kolegą:

[Obrazek: th_DSC_0002_zpsdppbx5m0.jpg]

Niech moc będzie z wami!

Pozdrawiam
szebi
No taki duży Marcin a tak się bawi Big Grin

A na serio to bardzo fajny BiBiś Cool
Świetnie wyszła kula, nie wygląda jakby była lepiona z pasków papieru Smile

Motyw z magnesem też bardzo pomysłowy.

Świetny model, a zdjęcie z ar-tu mnie rozczula Smile

Pozdrawiam!
Maciej
Super BB-Wstańka  Smile
No Marcin, czuć moc!
Świetny droid, podoba mi się pomysł z magnesem działa jak prawdziwy Smile.
Super model, z podstawką wygląda świetnie.
PS to są droidy, których szukam Wink
Prosty, ale piękny Smile gratuluję, a podstawka dodaje mu smaku. Kto zna klimat, ten go poczuł Smile
Mały update z przygód BB-8 Wink Tak się składa, że stałem się posiadaczem małego w pełni funkcjonalnego modelu RC ;-)

[Obrazek: th_DSC_2646_zpsgrfjhbnv.jpg] [Obrazek: th_DSC_2647_zpsfaegdxse.jpg]

No i to właśnie jeden z głównych powodów dlaczego prace nad Sendai trochę się ślimaczą. Uciekam więc narazie w proste niewymagające modelarskie tematy.Mam nadzieję, że C-3po będzie kolejny.

Pozdrawiam
szebi
No Marcinie - ten RC jest śliczny!!! Skoro tak Ci dobrze wyszło to musowo trzeba wziąć się za następny ;-)

Gratuluję!
(31-01-2016, 12:48)szebi napisał(a): [ -> ]Mały update z przygód BB-8 Wink Tak się składa, że stałem się posiadaczem małego w pełni funkcjonalnego modelu RC ;-)

GRATULACJE z powodu dwóch świetnych modeli. Co do tego RC to nie wiem jak Twój egzemplarz ale mój nie jest w pełni funkcjonalny. Brakuje mu programów typu wycisz albo 'STAND BY'. No cóż nie można mieć wszystkiego Smile
Super, gratuluję.
JA za jakiś czas mam w planach budowę 1:1