PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Char Cannon Renault FT-17 /1:25 / Projekt własny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czołem!
Kolejny z serii wóz w końcu udało mi się skończyć Wink
Pomimo pewnych drobnych błędów o których już wspominałem w relacji na forum i moich braków w umiejętnościach sklejacko-malarskich udało mi się w nim pokazać to co zamierzałem czyli wnętrze z zachowaniem charakteru tego pięknego pojazdu.
Zdjęcia nie są najlepsze bo robione przed chwilą przy lipnej pogodzie z użyciem wypełniacza. Tego i TSF skończyłem tak naprawdę dla samego skończenia. Trzeci z serii będzie gruntownie przerobiony ale to za jakiś bliżej nieokreślony czas Wink
Kto będzie na WSMK będzie mógł się sam przekonać jakie są różnice między zdjęciami przy sztucznym doświetleniu a tym, jak normalnie toto wygląda Wink A tymczasem zapraszam do mini galerii :
[Obrazek: b304649add0ca9a5m.jpg]  [Obrazek: fa5c0980376a86adm.jpg]  [Obrazek: 73f3b96af9ab6a21m.jpg]

[Obrazek: adc480bb94622d90m.jpg]   [Obrazek: 6151fbda8f4e95dam.jpg]  [Obrazek: ab30c3041041d4f0m.jpg]
 
[Obrazek: 50fdc7880d3e4f2am.jpg]  [Obrazek: f7ce89adeeb3324cm.jpg]  [Obrazek: fc94f8b037c63594m.jpg]

I na koniec 2/3 projektu :

[Obrazek: 0a468ca6655507bfm.jpg]

A teraz możecie się wyżywać na autorze do woli  Wink

Zdrów!
A co tu się wyżywać, tu trzeba chwalić Pana z taki dar talentu.
Mój drogi, uwierz mi, że jest się o co przyczepić i na takie krytyczne głosy głównie liczę bo jedynie one mogą rzucić nowe światło na moje niedoskonałości Wink
Brawo, Ty. Ładne modele - oba dwa (FT i TSF). Tylko ..... o rzesz ty... ktoś "pożyczył" i nie oddał przewodów do świec. Pozdrawiam.
Tej no racja... ktoś się nie bał....:/