PaperModels.pl

Pełna wersja: IJN Akagi 1:200 Answer by IJN Łukasz
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapraszam do obejrzenia galerii początkowo, jak niektórzy użytkownicy tego i czarnego forum pewnie pamiętają żartu pryma aprylisowego. Zbudowanie go było sporym wyzwaniem ponieważ nie łatwo jest manewrować takim kolosem podczas sklejania. Model nie posiada błędów w opracowaniu, które uniemożliwiłyby jak widać sklejenie w standardzie. Zapas koloru jest wystarczający jeśli ktoś dysponuje kratownicami ciętymi laserem zatem model jest w stanie wybaczyć nawet wpadkę nie wymuszoną opracowaniem modelu.

Wg moich szacunków do budowy zużyłem około 22m drutu 0.2mm i jeśli jak sądzę nie pomyliłem się w liczeniu odcinków drutu jaki kolejno szykowałem to jest to bardzo prawdopodobna długość ; )

Ogólnie jestem z tej jednostki bardzo dumny. Nie wierzyłem, że uda mi się ten lotniskowiec skończyć.
Zdjęcia jak wspomniałem w relacji robione zwykłym ziemniakiem także przepraszam z góry wszystkich tych, którzy liczyli na lepsze zdjęcia.

I na koniec chciałem podziękować Radkowi vel Spychacz za to, że swoją relacją poprowadził mnie jak dziecko za rękę w mojej budowie. Dzięki za to i za motywacje do zrobienia wreszcie galerii.



[Obrazek: DSC_4289_zpsqh3oo81c.jpg]

[Obrazek: th_DSC_4327_zps70lfpzjn.jpg] [Obrazek: th_DSC_4329_zpsekidmf27.jpg] [Obrazek: th_DSC_4328_zpsd6ckvlcr.jpg] [Obrazek: th_DSC_4326_zpszyjwjrft.jpg] [Obrazek: th_DSC_4323_zpsyaumhhiz.jpg] [Obrazek: th_DSC_4324_zpsme58yxrr.jpg][Obrazek: th_DSC_4312_zpswruatkt5.jpg][Obrazek: th_DSC_4311_zpsdexolapk.jpg][Obrazek: th_DSC_4310_zpsq5vzfcfo.jpg][Obrazek: th_DSC_4300_zpsxhn8g1bj.jpg]
[Obrazek: th_DSC_4302_zps6vhtzq9d.jpg]
[Obrazek: th_DSC_4309_zpsrv7ohzal.jpg]   [Obrazek: th_DSC_4308_zpswdsnzniu.jpg]  [Obrazek: th_DSC_4320_zpsgfgd06qq.jpg][Obrazek: th_DSC_4295_zps9n7ezwts.jpg][Obrazek: th_DSC_4299_zpsjf60kqsf.jpg]

[Obrazek: th_DSC_4306_zpsrucudjtg.jpg] [Obrazek: th_DSC_4305_zpskhrixj7f.jpg] [Obrazek: th_DSC_4304_zpsvefmjrjo.jpg]  [Obrazek: th_DSC_4297_zpsbtebsqpg.jpg]

[Obrazek: th_DSC_4298_zpsktbjvli2.jpg] [Obrazek: th_DSC_4294_zpsd5pliayk.jpg] [Obrazek: th_DSC_4291_zpslqyodypx.jpg]  [Obrazek: th_DSC_4289_zpscw0nw7ic.jpg][Obrazek: th_DSC_4287_zpsqjmti7nq.jpg]

[Obrazek: th_DSC_4293_zpsd8bwc3yt.jpg] [Obrazek: th_DSC_4292_zpsqh2vc8eu.jpg] [Obrazek: th_DSC_4283_zpstft2lyp1.jpg] [Obrazek: th_DSC_4286_zpsuyredabg.jpg]  [Obrazek: th_DSC_4282_zps3gwds6ho.jpg]


[Obrazek: th_DSC_4281_zpshwt0apsq.jpg] [Obrazek: th_DSC_4279_zpsz64p7exr.jpg] [Obrazek: th_DSC_4318_zps6j80wj4b.jpg] [Obrazek: th_DSC_4316_zpsdc9ju7a7.jpg] [Obrazek: th_DSC_4315_zpsmiqhepry.jpg] [Obrazek: th_DSC_4314_zpsmpc02pdh.jpg][Obrazek: th_DSC_4313_zpsialhv4x9.jpg]



[Obrazek: DSC_4317_zpsxs7zrv8z.jpg]
Model marzenie PDT_Armataz_01_37
PDT_Armataz_01_08 PDT_Armataz_01_08 PDT_Armataz_01_09 PDT_Armataz_01_37
Prawdopodobnie model piękny, szkoda tylko, że zdjęcia miniaturki na których nic prócz szarych plam nie widać.
Niesamowity   PDT_Armataz_01_37
Po przespanej nocy nadal jestem wściekły, że nie moge tego zobaczyć dokładniej. Wręcz domagam się lepszych zdjęć. Zrujnowałeś mój ignorancki obraz lotniskowca jako nudnej pływającej puszki. Na Twoim modelu tyle się dzieje, że nie wiadomo od czego zacząć. Jestem oczarowany jakością wykonania i mnogością detalu. BARDZO proszę o przynajmniej kilka zdjęć w dużej rozdzielczości: ]
Tu też się wpiszę, bo jak jest za co chwalić to nie wolno się powstrzymywać PDT_Armataz_01_24
Model pięknie sklejony w standardzie, cóż chcieć więcej  PDT_Armataz_01_37
Takie żarty prima-aprilisowe to ja rozumiem!
Piękny, imponujący model.
Gratulacje i wyrazy uznania za to jak się prezentuje!
Tak po młodzieżowemu powiem:
O M G !!!

Gdzie będzie do obejrzenia na żywo?
PDT_Armataz_01_23 PDT_Armataz_01_23 PDT_Armataz_01_23 PDT_Armataz_01_23 Niesamowity model !


PDT_Armataz_01_37 PDT_Armataz_01_37 PDT_Armataz_01_37
Gratuluję, na niektóre ujęcia wprost nie mogę się napatrzeć.
Model, który zbudowałeś jest zjawiskowy a sam efekt świadczy o tym ile pracy musiałeś w niego włożyć.
Powiem tak - opłaciło się!! pozostaje tylko czekać na kolejne relacje.
Ciekaw jestem teraz jaki sobie cel założysz, przydałby się jakiś pancernik do kompletu może Kongo lub Ise,
Fajnie by było =D
Witam,

niezmiernie miło czytać Wasze wpisy na temat Akagi. W odpowiedzi na prośby obiecuję, że zdjęcia lepsze będą i na pewno uda się zrobić parę zbliżeń. Nie od razu ale w najbliższej nadarzającej się okazji z pewnością.

Niektórych zasmucę tą informacją ale nie dla mnie wożenie modeli po wystawach i podobnych spotkaniach.

Trochę faux pas z mojej strony, że dopiero teraz ale wielkie dzięki należą się Dareckiemu za to, że udało mu się zaprojektować ten model na wg. mnie bardzo wysokim poziomie. Wydawnictwo Answer również sporo się dołożyło nie tylko wydając ten model.

Padło również pytanie co dalej. Mam już Tamę na wylocie i udało mi się zaimpregnować Yahagi jako relaks przed najprawdopodobniej Fuso bądź Hiei. Ale o tym czy przed pancernikiem nie wpadnie jeszcze jakiś krążownik zadecydują prace na budowie ponieważ zamierzam następny tak duży kadłub robić już w nowym domu.

Serdecznie pozdrawiam,
Łukasz
W takim razie, zostaje tylko życzyć powodzenia i czekamy, przynajmniej ja czekam : ]
Luke,

Congratulations on your Akagi Model, very well and clean build, Again !!! First class !! Man...you work soo clean, I envy you. You should give a lexture on your clean building, how you do it, a very impressive model !!

John.
PDT_Armataz_01_23 Niesamowite
Wjechałeś Pan z buta w klate, BRAWO!!  Cool
Wielki szacun !!! Model prezentuje się prześwietnie Big Grin

Pozdrawiam !
Ale urwał Big Grin Nie no, nie mam pytań Smile

Zazdraszczam Smile
Rewelacja !

GratujęSmile
Kawał przepięknego modelu. 

Kratownice pod pokładem robią ogromne wrażenie i faktycznie szkoda, że zdjecia są tak małe.

BRAWO!!!  PDT_Armataz_01_37