PaperModels.pl

Pełna wersja: Statek masowiec "Bełchatów"
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Poszukuję wszelakich zdjęć, planów, wycinków z gazet dotyczących masowca "Bełchatów" (1976-2002, ewentualnie bliźniaczej jednostki "Turoszów"). Każda informacja będzie dla mnie ważna. Ostatnio sklejam modele okrętów,a jako że jestem pracownikiem Muzeum Regionalnego w Bełchatowie, to temat dla mnie ciekaw podwójnie. Pozdrawiam. Rafał.
Tomasz K -wielkie dzięki. Czy orientujesz się co do tego czy takie zdjęcia są chronione prawami autorskimi? Chodzi o wykorzystanie ich w publikacjach wydawanych przez Muzeum Regionalne.
Najlepiej skontaktuj się z autorami. Możliwe, że dane kontaktowe mają zarejestrowani na stronie użytkownicy.
Można też skontaktować się z armatorem, czy nie udostępniłby swoich materiałów: http://www.polsteam.com.pl/flota
Pierwsze co zrobiłem to skontaktowałem się z Polską Żeglugą Morską i kilka drobnych informacji otrzymałem z obietnicą otrzymania kolejnych. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam.