PaperModels.pl

Pełna wersja: Jeep Willys SAS z WAK-u
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, tak się długo zastanawiałem co napisać , ale nic nie wymyśliłem więc powiem krótko.  Model trudny , masa błędów , części są za duże , ale to dobrze bo wystarczyło dociąć i spasować. Brak zapasu koloru, ale na szczęście druk dwustronny ratował sytuację więc radzę nie wyrzucać takich odciętych kawałków. Widać , że model był na szybko przygotowywany do druku po transformacji z Willysa który był wydany wcześniej z przyczepką co skutkowało kolejnymi błędami.  Model tylko dla doświadczonych modelarzy.
Mimo wszystko model robi wrażenie i mi się podoba . Mam nadzieję , że komuś ta galeria trochę pomoże . Miłego oglądania.

[Obrazek: th_P1210081_zpsrszcc5n7.jpg] [Obrazek: th_P1210053_zps8d4oelg5.jpg] [Obrazek: th_P1210046_zpsakrdcbdt.jpg] [Obrazek: th_P1210044_zpscfrtmopv.jpg]  [Obrazek: th_P1210050_zpsgd6u3rtc.jpg] [Obrazek: th_P1210040_zpslqkqr24q.jpg] [Obrazek: th_P1210034_zpsmgswl84n.jpg] [Obrazek: th_P1210028_zpsx4tsvcai.jpg] [Obrazek: th_P1210025_zpsw2pljpst.jpg] [Obrazek: th_P1210022_zpsr7rlyt8m.jpg] [Obrazek: th_P1210059_zpsxvjcfeyy.jpg] [Obrazek: th_P1210066_zpscf6nxfa8.jpg] [Obrazek: th_P1210064_zpstcqikb6k.jpg]



Pozdrawiam
Ładny.
Nie widać problemów z budowy.
Ciekawie wygląda sama sylwetka, taka najeżona broną i obłożona różnym sprzętem.

Szkoda, że taśmy amunicyjnej nie zrobiłeś 3d Smile

Jakiś wariat, który maluje i brudzi, mógłby się tu wyszaleć i byłby dopiero ciekawy efekt.  Big Grin
Fajny!
Lubię "łilisy".
Gratuluję ukończenia, skoro nie należał do najprzyjemniejszych w budowie.
Miałem okazję oglądać na żywo model prawie ukończony. Naprawdę robi wrażenie.
Smuci to co napisałeś o modelu, albowiem jestem nań napalony. Teraz będę to musiał zweryfikować...
Niemniej Twój model robi doskonałe wrażenie - gratulacje! Mam nadzieję obejrzeć go kiedyś na żywca.
Kurde ,jak się ukazał od razu chciałem go zakupić , dziwi mnie że tyle niedociągnięć Huh
Tobie wyszedł zarombiscie PDT_Armataz_01_37
Ja cię kręcę - Jeep Cysterna ! Jakby dostał jakimś pociskiem byłby niezły fajerwerk. A model świetnie wykonany, lubię standardzik...
Super model !

Gratuluję wytrwałości i szczęśliwego ukończenia, bo znając mnie, już by dawno skończył na ścianie... Wink
Paweł, dzięki za ostrzeżenie.
Aczkolwiek wcale nie wygląda abyś miał z nim jakiekolwiek problemy Smile
Hej , tak od początku , Panda na szczęście nie jestem wariatem i takowego na pewno bym do tego modelu nie dopuścił Smile . Lubię standard z lekkimi uplastycznieniami .
Ja się zakochałem w tym modelu jak tylko zobaczyłem okładkę , a te wszystkie gadżety na modelu tylko dodają mu uroku . Problemy są , ale ze swojego doświadczenia i opinii innych kolegów mogę śmiało napisać ,że projekty Mariusza Kity już takie są i kupując model z pod jego ręki już wiem ,że problemy będą . Mimo wszystko je kupuję bo tematy porusza świetne i kleję je , pomimo problemów , z przyjemnością.
Lesio jakby co to dawaj znać , a kilka problemów uda się uniknąć Smile .

Dzięki koledzy za miłe słowa . Nie zniechęcajcie się co do tego modelu bo efekt końcowy wynagradza wszystkie przeciwności jakie wynikają z jego klejenia.
Pozdrawiam.
Bardzo fajny papierowy model ulepiłeś  Smile 
PDT_Armataz_01_37

Tak mnie zaciekawiło. Z grilla zostały usunięte pionowe "poprzeczki". Z jednej strony widać jakąś beczkę z wężykiem zamontowaną od przodu. Ktoś wie co to i do czego służyło?
(07-11-2016, 11:54)Gregory napisał(a): [ -> ]Z jednej strony widać jakąś beczkę z wężykiem zamontowaną od przodu. Ktoś wie co to i do czego służyło?
Skoro Jeep był SAS to beczka z pewnością służyła do grzania wody na herbatę - vide "Jak rozpętałem II wojnę światową" Wink

(07-11-2016, 11:54)Gregory napisał(a): [ -> ]Tak mnie zaciekawiło. Z grilla zostały usunięte pionowe "poprzeczki". Z jednej strony widać jakąś beczkę z wężykiem zamontowaną od przodu. Ktoś wie co to i do czego służyło?
A tak na serio to z pewnością chodziło o lepszą cyrkulację powietrza na chłodnicę i dodatkowe chłodzenie w warunkach pustynnych.
Ładny,faktycznie taka mala cysterna he he he
PDT_Armataz_01_37 PDT_Armataz_01_37 PDT_Armataz_01_37
Big Grin faktycznie Lesiu, była tak scena w filmie, jak spod maski, żołnierz wyciąga czajnik na herbatę.
... herbaciarze, five o`clocki zakichane... Big Grin

I tak jak piszesz pewnie dodatkowy zbiornik z cieczą chłodzącą.