PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Kolegiata p. w. św. Piotra i Pawła w Kruszwicy GPM
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapraszam do oglądania galerii romańskiej kolegiaty p. w. św. Piotra i Pawła w Kruszwicy. 
Model rozpocząłem tuż przed świetami. Budowa trwała w sumie około 2 tygodni. Retusz temperami, lakierowane lakierem matowym w sprayu. Jedynym odstępstwem od standardu jest złoty koralik jako podstawa krzyża na wieży. 
Model prosty i przyjemny w budowie, a przy tym naprawdę duży, a co za tym idzie - efektowny. To mój drugi w kolekcji model architektury i z pewnością nie ostatni.  Rolleyes

[Obrazek: DSC_3604_zpsavojprlc.jpg]

[Obrazek: th_DSC_3612_zpskglmi3nl.jpg] [Obrazek: th_DSC_3611_zpsfkqxele1.jpg] [Obrazek: th_DSC_3610_zpsyaho05pp.jpg] [Obrazek: th_DSC_3609_zpstpjyomgo.jpg] [Obrazek: th_DSC_3608_zps6jjxkyf8.jpg] [Obrazek: th_DSC_3607_zpsxcj37qhi.jpg] [Obrazek: th_DSC_3606_zpseeucc6wi.jpg] [Obrazek: th_DSC_3605_zpsepyz2wwu.jpg] [Obrazek: th_DSC_3604_zpsavojprlc.jpg] [Obrazek: th_DSC_3603_zpsetyoxxw5.jpg] [Obrazek: th_DSC_3602_zpsiaqmkzze.jpg] [Obrazek: th_DSC_3600_zpsyrhi8wso.jpg] [Obrazek: th_DSC_3599_zpsilgsmcj7.jpg] [Obrazek: th_DSC_3598_zpsbggmwj0x.jpg] 

Pozdrawiam.
A tak się zarzekałeś, że nie masz czasu kleić a tu myk, myk i kolegiata stoi Smile

Bardzo fajna zresztą i rzeczywiście robi wrażenie - gratuluję Smile
Ma swój urok Twoja praca. Gratuluję wykonania.  PDT_Armataz_01_37
Piotreq, cóż za zmiana!
Model kolegiaty interesujący i jak zwykle pięknie wykonany. Gratuluję.
Byłem w niej, wnętrze jest równie interesujące.
Przestawiasz się na budowle na chwilę, czy dłuższy czas?
Porzucasz swój priorytetowy temat - polskie samoloty?
Szkoda, bo można było oczy popieścić Twoimi modelami a zwłaszcza Karasiem.
Powodzenia na nowym kursie.
Winku - odpowiem ci identycznie jak na sąsiednim forum:

Architektura to tylko przerywnik. Tak mi sie kiedyś pomyślało, że warto by było mieć parę budowli w różnych stylach architektonicznych. 2 romańskie budowle już mam. Czas na gotyk, renesans, manieryzm, barok, rokoko, klasycyzm, secesję itp. A może nawet Bauhaus... tfu!, nie - poniosło mnie.  Tongue

Pozdrawiam.  Wink
model, jak zwykle pięknie zrobiony.
Gratulacje!