PaperModels.pl

Pełna wersja: Li-2 [MM 1978, skala 1:50]
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie.
Chciałbym Wam zaprezentować wykonany przeze mnie model samolotu transportowego Li 2 , którego data wydania sięga bagatela 2 pokolenia wstecz. 
Czyli porównując do obecnie wydawanych mamy tutaj, istne średniowiecze epoki modelarstwa.
A relację z budowy prowadziłem  TUTAJ.
Patrząc na inne cudeńka prezentowane w Galerii, mój Li 2 wypada troszkę gorzej, lecz zapewniam Was, że przy jego wykonaniu starałem się jak mogłem.
Ale co tu dużo gadać, zapraszam do małej galerii Smile

[Obrazek: IMAG1193.jpg][Obrazek: IMAG1196.jpg][Obrazek: IMAG1201.jpg][Obrazek: IMAG1200.jpg][Obrazek: IMAG1199.jpg][Obrazek: IMAG1203.jpg] 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i do zobaczenia w następnej odsłonie.
Kurcze, bardzo ładnie sklejony Li Smile
Jakieś 20 lat temu próbowałem go skleić ale nie wyszło (zbyt młody wtedy byłem)
Gratuluję ukończenia jakby nie było trudnego modelu, trudnego ze względu na błędy w opracowaniu. 
Naprawdę świetna robota!!! Smile
Jeszcze raz gratulacje!!
Pozdraawiam
Ślicznie zrobiony ,,dziadek". Gratulacje.
Mimo, że wycinanka nie była skłonna do współpracy, to udało Ci się ją poskromić  Wink 

Wykonałeś fajny model. Gratuluję   PDT_Armataz_01_34
Twoja żonka powinna być zadowolona i z Ciebie i z modelu. Ukończyłeś ten model a przecież był wydany w latach kiedy wielu z obecnych tu na forum jeszcze na świecie nie było. Gratulacje Ci się za niego należą. Swoją drogą to przydało by się nowe opracowanie tego samolotu. Ja go kiedyś kleiłem ale to tak dawno było, że w pamięci pozostało niewiele, choć problemy ze spasowaniem przypominają się.
Dziękuję Wam za ciepłe słowo.
Lidka pomimo różnorakich błędów graficznych cieszy oko. To tak jakby zobaczyć Syrenkę na ulicy.
A największą radochę z niej ma mój synek, który powiedział, że sam zrobi do niej lotnisko Smile

A ja od wczoraj dłubię już przy następnym samolocie. Ale o tym niebawem w kolejnej relacji.
Fajny i ładny model, gratuluję.
Ten model w oryginale jest spasowany idealnie, nie miałem żadnych problemów z wycinaniem i klejeniem.
A że kolorystycznie niespasowany to co innego, jednak ma się to nijak do samych części które o dziwo pasowały super.
Mógłbym śmiało polecić ten konkretny model wszystkim młodym i niedoświadczonym modelarzom, tu nie ma co zepsuć.
Świetny do nauki i zabawy w modelarstwo. Moim zdaniem, wystarczy sklejać bez pośpiechu a wszystko da się skleić.
Marek.
Model stary, ale jary PDT_Armataz_01_34

Gratuluję ukończenia i fajnego modelu w kolekcji PDT_Armataz_01_37

Wesołych Świąt Wielkanocnych PDT_Armataz_01_01