PaperModels.pl

Pełna wersja: [R] MRAP COUGAR 1/25 Modelik
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć!
Dawno nic nie robiłem na forum, czas to zmienić Smile Mam parę rozgrzebanych relacji, które planuję kiedyś dokończyć, ale wiecie jak to jest, coś się znudzi i inny model zaczyna zachwycać i prosić się o pocięcieSmile Mnie zachwycił MRAP z Modelika. Orlik wydał wersje 6x6,  ale mnie bardziej zainteresował 4x4. Pojazdy tego typu były wykorzystywane również przez polski kontyngent w Afganistanie. Amerykanie wypożyczyli nam 40 pojazdów tej wersji. Model nie posiada wnętrza co nawet mnie cieszy bo nie mam już zdrowia do takiej długoterminowej dłubaniny. Jedyny minus tego, to to że przez okna nic nie będzie widać. Pomalowanie wewnętrznych powierzchni na ciemny kolor jakoś to rozwiąże, a oryginalnie przez grube pancerne szyby też nie za wiele widać, więc jakoś to będzie znośnie wyglądało. Model będzie malowany, więc wszystkie niedoróbki są szlifowane. Planuje coś tam dodać od siebie, ale ile tego będzie to zobaczymy w trakcie prac nad modelem. W modelu korzystam z elementów wyciętych laserem takich jak szkielet, bieżniki kół i ryflowane powierzchnie na stopniach pod drzwiami. Na zdjęciach widać co do tej pory udało mi się zrobić.

[Obrazek: b294c20fb49a187am.jpg] [Obrazek: a5c5c89dc8cbde63m.jpg] [Obrazek: 216eded6f6ac2ef8m.jpg] [Obrazek: b20e8854ffa01f8em.jpg] [Obrazek: 50117e0e30d6ff4em.jpg] [Obrazek: f8e57586f3cffd47m.jpg]
Fajnie, że ruszyłeś z kolejnym projektem.
Mam nadzieję, i trzymam kciuki, aby ta bestia była ukończona przez Ciebie bez żadnych przerw  PDT_Armataz_01_34