PaperModels.pl

Pełna wersja: [Galeria] działo samobieżne SU85 1:25 w ramach powitania
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Na początek galeria modelu, który ostatno skończyłem:
[Obrazek: 9ce09b644025e4b8m.jpg][Obrazek: 230d70848acd6ad6m.jpg][Obrazek: a74dbbedbbfbb82fm.jpg][Obrazek: 4b2cb61ea6ed0705m.jpg][Obrazek: 41815432871943c2m.jpg]
[Obrazek: 8f7cc121257ba8b4m.jpg][Obrazek: 5269da06834f02ddm.jpg][Obrazek: 7125b797d075d0bam.jpg][Obrazek: 49faf8e4bafe3d74m.jpg][Obrazek: 754aec9c45cfd6d1m.jpg]
Model kleiło się bezproblemowo. Był dość łatwy ale pracochłonny. Najwięcej czasu zabrała mi budowa gąsienic z pojedyńczych ogniw, ale się opłaciło :grin: . Z pełną odpowiedzialnością mogę go polecić innym.
pozdrawiam
Piotr
Brawo Guciu, modelik wygląda bardzo dobrze, ładnie i czysto sklejony. Gąski wyszły super, jedynie pomyślałbym jeszcze o ich przybrudzeniu. Z tego co widać na kadłubie próbowałeś robić ślady eksploatacji. Ja akurat walczę z większym bratem 85-ki a mianowicie 100-ką. Gratuluję modeliku, naprwdę fajna maszynka.
Witamy w ,,klubie'' Guciu! Piękna robota! Z przyjemnością oglądałem Twój model i muszę stwierdzić że profesjonalizm i zawodowstwo w 100%. Powalająco zawitałeś w galerii! Tak trzymaj! Gratuluję talentu! :mrgreen:
Hej fajnie że kolejny pancerniak jest na tym forum....

Podglądałem nieśmiało relacyjkę na forum Konradus mam ten model w mojej papierowej kolekcji 2D do tego ukochany ruski jagdpazer więc kiedyś bedę miał zamiar go skleic.Mam również starszego brata czyli Suczke setke na mojej półeczce...

Co do modelu to bardzo podobają mi się nieśmiałe próby brudzenia modelu, gąski sa troszkę za jasne ale nie psuje to tak wyglądu tego ładnego modelu...

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
Cytat:Bardzo ładnie, jestem pod wrażeniem. Super dobrany retusz

hm, mi się właśnie jedynie retusz nie podoba w tym modelu.. wg mnie jest za ciemny i sie wyróżnia co zwłaszcza widać na jarzmie armaty i psuje to trochę ogólny efekt. A ogólnie to jest ładnie, choć ja nie przepadam za standardami. Wolę żeby efekt mojej pracy wyglądał jak czołg a nie jak model czołgu. Ale to tylko moje zdanie, nikogo nie będę przekonywał do swoich racjiSmile Każdy klei jak lubi bo to ma być w końcu przyjemnośćBig Grin A tak w ogóle to ładny reflektor, jak robiłeś??

Pozdrawiam Smile