PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] W mackach Medusy 1:400
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie, witajcie ;-)

Niemal jak heros zmierzyłem się z potworem z mitów greckich - Meduzą.

Co prawda skurczyła się jakieś 400 razy i zamiast  w kamień zamieniała w papier to nie obyło się bez ofiar. Szczęśliwie po ostatnim nocnym boju, choć zmaltretowany, wróciłem z tarczą na której niosłem:

-  klasa: 600
-  seria: Argonauta
- nazwa: Medusa
- skala 1:400
- autor: Mariusz Baron

[Obrazek: uc?export=view&id=1rdMJ5J5LctLl4cJi2mbqIAwMqfbAULUx] [Obrazek: uc?export=view&id=1tSpMxWS-n3dfq1cOtBIO3wNFr6fQ_WEh] [Obrazek: uc?export=view&id=19zf0zwO3YHrOqL04fCwHB2yK-I-vLxti] [Obrazek: uc?export=view&id=1jg6nntT2MGk4aGPZbziRXmzY_hv7l9lY] [Obrazek: uc?export=view&id=1s8EkrQNNyHo4npfWwx-9bBJPFXw9wZQq] [Obrazek: uc?export=view&id=1ABRdeCnV5bt2jWCFf1XANcbiD538XQn2] [Obrazek: uc?export=view&id=1gWcC3pAkwASEWsIgv5ZiKLpGW_fGmij_] [Obrazek: uc?export=view&id=1KELRjYCDP2bt4tu0eh28p6EzgXAbuvlg] [Obrazek: uc?export=view&id=1cVnCiXzrH44Oc0roaj1VKWp4AfbMIENv]

Boje, które przegrałem doskonale widać na zdjęciach - na szczęście bez aparatu, lornetki, lupy czy innego mikroskopu moje ślepe gały tego nie widzą :-)))

A no i zapomniałem dodać - wszystko do siebie idealnie pasowało!
No, ale mogłeś się bardziej postarać i wyciąć te otwory przelewowe Smile
Szacun za sklejenie czegoś takiego mikro. Porównanie kiosku i grosza robi wrażenie.
Przepraszam, ale zdjęć nie widać.