PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] - Porsche Wiesel 1 MK20 - Paper Planet 01 - 1:25
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Model z wydawnictwa Paper Planet (Бумажная Планета), oznaczony numerem 01, w skali 1:25. Czesci w calosci wyciete i grawerowane laserowo. Wiekszych problemow podczas klejenia nie stwierdzilem, chociaz w kilku miejscach trzeba drobne szpary wypelnic. Dorobilem kilka detali, model pomalowalem dwukrotnie podkladem, a nastepnie polozylem kolor bazowy, oznaczenia i wybrudzilem. Efekt koncowy widac ponizej i musze przyznac, ze mnie przynajmniej sie podoba. Tak to jest, jak samolociarz bierze sie za czolgi Wink

[Obrazek: d540d9.th.jpg] [Obrazek: 328567.th.jpg] [Obrazek: 242900.th.jpg]
[Obrazek: b42668.th.jpg] [Obrazek: 8e7c61.th.jpg] [Obrazek: 9d0116.th.jpg]
[Obrazek: d48719.th.jpg] [Obrazek: 4a9f5a.th.jpg] [Obrazek: d182ad.th.jpg]
[Obrazek: a26bdb.th.jpg] [Obrazek: 80ba01.th.jpg]
Model ładnie sklejony,tylko brak konsekwencji w brudzingu. Czysta kratka pod km-em na wiezy, na bokach też czysto, na wlotach powietrza. Widac, że naboje w taśmie malowane pędzlem,ale chyba farba była za gęsta? No i czyste koła, a wanna ubrudzona delikatnie. Ale i tak mnie się podoba.
Myślałem, że Porsche powinien być czerwony  Wink

Gratuluję. Bardzo przyjemny ten model i w wykonaniu  PDT_Armataz_01_37 i w samej konstrukcji.
Andrzeju, ja sie ucze caly czas Smile Od najlepszych, ale sie ucze. W sumie to moj trzeci pojazd malowany w zyciu - plastikow z zamierzchlej przeszlosci nie licze... Tam nie ma widocznych nabojow, to tylko prowadnica, w oryginale wyglada ciut inaczej, ale juz nie ingerowalem w wizje autora...

Gregory - czerwone to powinnno byc Ferrari Wink Dlatego Porsche jest dla odmiany biale Big Grin
Mi się nie podoba, jest za ładny i nie ma się do czego przyczepić.
Ponadto przyciąga wzrok i wkurza, że ja tak nie umiem Smile.

Rafael-u gratuluję wykonania pięknie wyglądającego Porsche Smile
Aczkolwiek sądzę, że na prostej mój Polonez by sobie z nim poradził Smile
Jak to mówi dzisiejsza młodzież, łapka w górę PDT_Armataz_01_34  
Podoba mi się Twój model. Moje gratulacje PDT_Armataz_01_01