PaperModels.pl

Pełna wersja: [G] Ił-14 (skala 1:33, opracowanie autorskie Kangaroo)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie  Smile
Zgodnie z zapowiedziom, chciałbym zaprezentować Wam owoc mojej ostatniej pracy, a mianowicie model samolotu Ił-14 w skali 1:33, opracowany i udostępniony za darmo przez modelarza Kangaroo (do pobrania o TUTAJ), 
którego budowę relacjonowałem o TUTAJ.
Model wykonany w standardzie, obejmujący wyposażenie kabiny i przedziału pasażerskiego oraz przeźroczyste okienka.
Po pełnym wykonaniu, model został pokryty bezbarwnym lakierem na wysoki połysk.
 
Z góry przepraszam za niebyt ładne zdjęcia, ale ja po prostu, nie umiem takich ładnych wykonywać jak Wy robicie.  

[Obrazek: IMAG1835.jpg][Obrazek: IMAG1836.jpg][Obrazek: IMAG1837.jpg][Obrazek: IMAG1838.jpg][Obrazek: IMAG1839.jpg][Obrazek: IMAG1841.jpg][Obrazek: IMAG1842.jpg][Obrazek: IMAG1843.jpg][Obrazek: IMAG1845.jpg][Obrazek: IMAG1846.jpg]
Znaczy się, poradziłeś sobie z tym upierdliwym modelem całkiem przyzwoicie!
Moje uznanie.
                           -  ZbiG  -
Ładnie prezentuje się :-)  Dobra i czysta robota.
Spoko model i temat nietuzinkowy. Gratulacje!
Brawo, brawo!! Świetna praca, model i relacja.   PDT_Armataz_01_34  Smile
Brawo Ty PDT_Armataz_01_37
Pozostaje mi tylko pogratulować i podtrzymać mój dotychczasowy zachwyt  PDT_Armataz_01_34
Przyłączam się do gratulacji!
Kolejny model do kolekcji Smile . Idziesz jak burza a efekt końcowy jest bardzo przyjemny. Gratuluję bardzo dobrze poprowadzonej relacji i modelu, który świetnie się prezentuje  PDT_Armataz_01_37
Dziękuję Panowie za dobre słowo.
Samolot już podwieszony pod sufit w pokoju syna.
Oj ! cieszy oko.
---------------------

Przeglądnąłem jeszcze raz te zdjęcia z galerii i jakieś one "lipne" są.
Na żywo Ił 14 prezentuje się ździebko lepiej.
Jak ja lubię takie "maleństwa" i ich wymiary w kartonie. Może by jaki klub założyć budujących modele dużych samolotów Wink ,  bo niestety, ale mało nas garnie się do takich rozmiarów modeli.  Przyjmij i moje wyrazy uznania.
Super,
Gratuluje pięknego modelu,
PDT_Armataz_01_37 PDT_Armataz_01_37 PDT_Armataz_01_37
Kajym, Raven dzięki chłopaki za komentarz.
A nawiązując do dużych modeli (...) faktem jest , że robią wielkie wrażenie, aczkolwiek zajmują sporo miejsca Smile