PaperModels.pl

Pełna wersja: Pzkpfw II Ausf.C KA 2-3/98
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

tatko

Witam wszystkich po raz pierwszy na tym forum.Na imię mam Waldek, kategoria wiekowa- chyba weteran.Modele zacząłem kleić wiosną tego roku, wcześniej były MM w latach szkoły podstawowej.Właśnie ukończyłem kolejny pojazd gąsiennicowy.Model według mnie jest bardzo wymagający i pracochłonny.Efekt końcowy na fotkach.Model wykonany w standardzie, retusz akwarelami, wszystkie włazy otwierane wieża obracana.

[Obrazek: th_PzkpfwIIHaliski-19.jpg] [Obrazek: th_PzkpfwIIHaliski-18.jpg] [Obrazek: th_PzkpfwIIHaliski-16.jpg] [Obrazek: th_PzkpfwIIHaliski-13.jpg] [Obrazek: th_PzkpfwIIHaliski-12.jpg] [Obrazek: th_PzkpfwIIHaliski-6.jpg] [Obrazek: th_PzkpfwIIHaliski-5.jpg]

pozdrawiam
Bardzo ładny model, dokładnie sklejony i w ogóle mi się podoba jako całośćSmile
Jak rozumiem ślady eksploatacji były oryginalnie na wycinace?
Nie podobają mi sie jednak koła: wydają się sztuczne, ale może to tylko ja takie wrażenie mam. Ale jedno na pewno jest źle - nie powinieneś zostawiać widocznej linii łączenia na kołach, trzeba to było zretuszować bo psuje to ogólny efekt.
Napisałeś że to jest ''kolejny pojazd gąsienicowy'', czyli możemy liczyc na inne modeliki na tym forum?Smile

Pozdrawiam gorąco i witam na forum :mrgreen:
Model wykonany bardzo dobrze, możnabyło jescze te koła uplastycznić i byłoby pięknie ale i tak jest super.

Ciesze się oraz serdecznie widam pancernego na tym forum. Mam nadzieje ze kolejny model również będzie czołgiem.

Pozdrawiam

tatko

Witam.
Dziękuję za zainteresowanie.Radek ślady eksploatacji są oryginalne, model jest w pełnym standardzie, co do kół masz rację zrobiłem za "czysty standard".Uczę się.Obecnie jako że jestem z Olsztyna wykonam Zamek Olsztyński z GPM na prezent.
W kolejce TIGER Halińskiego, Jelcz GCBA.
pozdrawiam
Bardzo ładny standardzik ci wyszedł tatko, jak Tiger który czeka na swoją kolej będzie też tak pięknie zrobiony to pełen wypas. Naprawdę nie ma się czego czepić. To chyba jesteś najbliżej mieszkającym mnie modelarzem z tego forum, w olsztyńskim sklepie zaopatruję się w farby, pozdrawiam.