PaperModels.pl
24HOBBY.PL - Sklep Modelarski w Inowrocławiu - Wersja do druku

+- PaperModels.pl (https://papermodels.pl)
+-- Dział: Kartonowy świat. (https://papermodels.pl/forum-5.html)
+--- Dział: Sklepy internetowe dla modelarzy. (https://papermodels.pl/forum-20.html)
+--- Wątek: 24HOBBY.PL - Sklep Modelarski w Inowrocławiu (/thread-10537.html)



24HOBBY.PL - Sklep Modelarski w Inowrocławiu - 24hobby.pl - 22-01-2019

[Obrazek: baner-24hobby3.jpg]

ZNAJDŹ NA MAPIE


RE: 24HOBBY.PL - Sklep Modelarski w Inowrocławiu - dexter - 23-01-2019

A jakiś rabat dla forumowiczów są przewidziane Smile ?


RE: 24HOBBY.PL - Sklep Modelarski w Inowrocławiu - 24hobby.pl - 23-01-2019

Spolegliwość Sklepowego doprowadzi go do ruiny.

Zasadą w sklepie jest, że:
1 Każdy nowo zarejestrowany w sklepie klient otrzymuje 5% rabatu na pierwszy zakup.
2. Członkowie ISMR mają na stałe 5% rabatu
3. W sklepie internetowym za każdy zakup otrzymuje się punkty które można zamienić na produkty ze sklepu. Ten program lojalnościowy jest on tak obliczony, że daje dodatkowe 5% rabatu, który łączy się z innymi rabatami.
3. 5% dla każdego startującego w INOWROCŁAWSKIM KONKURSIE MODELARSKIM do 31.07.2019
4. 10% dla każdego wyróżnionego w części festiwalowej i konkursowej w INOWROCŁAWSKIM KONKURSIE MODELARSKIM do 31.07.2019
5. 15% dla zdobywców pucharów GRAND PRIX w INOWROCŁAWSKIM KONKURSIE MODELARSKIM do 31.07.2019

Natomiast ponieważ Sklepowy miętki jest to ustanowił kupon rabatowy 8% rabat dla forumowiczów PAPERMODELS.PL  co w połączeniu z programem lojalnościowym daje 13% rabatu czyli numer edycji Inowrocławskiego Konkursu Modelarskiego 2019
Rabat ten jest ważny do dnia konkursu 27.04.2019 (potem zdobędzie się rabat za Konkurs)
Aby system naliczył rabat należy wpisać w okienku KUPON RABATOWY:   papermodels  i w uwagach nick z tego forum.

Ważne: rabaty NIE ŁĄCZĄ SIĘ  (nie dotyczy lojalnościowego)


RE: 24HOBBY.PL - Sklep Modelarski w Inowrocławiu - Andrzej Px48 - 23-01-2019

A co ,,warszawskie plastiki" robią w Innym Wrocławiu? Chyba jakaś forma ogólnokrajowej promocji IPMS-u. Widzę też za ladą Andrzeja, mistrza modeli kolejowych. No mus się zalogować w takim towarzystwie Smile).


RE: 24HOBBY.PL - Sklep Modelarski w Inowrocławiu - 24hobby.pl - 23-01-2019

I są Poznańskie Kartonowe Pyry i jest Łódzki Sjestowicz,.. Smile


RE: 24HOBBY.PL - Sklep Modelarski w Inowrocławiu - henkos - 23-01-2019

Naprawdę bez złośliwości. ale jako ktoś, kto od prawie 40 lat nie używa języka polskiego na codzień; „łudzki” pochodzi od (miasta) Łodzi? No to powinno być chyba „łódzki”?


RE: 24HOBBY.PL - Sklep Modelarski w Inowrocławiu - 24hobby.pl - 23-01-2019

Przepraszam Sad

Na priv byłoby bardziej elegancko


RE: 24HOBBY.PL - Sklep Modelarski w Inowrocławiu - Lesio73 - 23-01-2019

Cieszy mnie niezmiernie ta internetowa kampania Sklepowego Smile
Najgorsze, że ja juz wszystko mam ale może jakiś rabacik uda się wywalczyć w InnymWrocławiu.

A co do błędów Wojtku to chciałem uprzejmie donieść, że Wam się "3" odwróciło w numerze konkursu Wink


RE: 24HOBBY.PL - Sklep Modelarski w Inowrocławiu - 24hobby.pl - 23-01-2019

(23-01-2019, 02:33)Lesio73 napisał(a): Cieszy mnie niezmiernie ta internetowa kampania Sklepowego Smile
Najgorsze, że ja juz wszystko mam ale może jakiś rabacik uda się wywalczyć w InnymWrocławiu.

A co do błędów Wojtku to chciałem uprzejmie donieść, że Wam się "3" odwróciło w numerze konkursu Wink

Nie ma takiej opcji, że "Już wszystko mam"
To nie błąd tylko 13-stka już zaczyna działać, więc ją odczarowujemy Smile


RE: 24HOBBY.PL - Sklep Modelarski w Inowrocławiu - dexter - 23-01-2019

No fajnie ...


RE: 24HOBBY.PL - Sklep Modelarski w Inowrocławiu - 24hobby.pl - 27-10-2019

Cz.4 na początek

[Obrazek: 17.jpg]

[video=youtube]https://youtu.be/cYZYUl_xK8U[/video]


RE: 24HOBBY.PL - Sklep Modelarski w Inowrocławiu - kordian - 28-10-2019

Gorąco polecam Profesjonalna obsługa. Nawet jeśli czegoś nie ma za chwilką jest już dostępne. A jak ktoś nie wie to pisze, że sklepowy to spoko Gość jak i cały Innywrocław.


RE: 24HOBBY.PL - Sklep Modelarski w Inowrocławiu - 24hobby.pl - 28-10-2019

(28-10-2019, 11:16)kordian napisał(a): Gorąco polecam Profesjonalna obsługa. Nawet jeśli czegoś nie ma za chwilką jest już dostępne. A jak ktoś nie wie to pisze, że sklepowy to spoko Gość jak i cały Innywrocław.

Bardzo dziękuję za miłe słowa, zasłużone, czy nie, zawsze to miło przeczytać.

przedstawię więc trzeci odcinek.

[Obrazek: 17.jpg]