PaperModels.pl
[N] Kartonowa Kolekcja 35 Hawker Hurricane Mk I - Wersja do druku

+- PaperModels.pl (https://papermodels.pl)
+-- Dział: Kartonowy świat. (https://papermodels.pl/forum-5.html)
+--- Dział: Zapowiedzi i nowości wydawnicze. (https://papermodels.pl/forum-14.html)
+--- Wątek: [N] Kartonowa Kolekcja 35 Hawker Hurricane Mk I (/thread-11491.html)



[N] Kartonowa Kolekcja 35 Hawker Hurricane Mk I - bonk - 12-01-2021

Czołem,

na stronie wydawnictwa pojawił się nowy model - Hawker Hurricane Mk1 Smile

Sentyment mam spory bo pierwszy model kartonowy jaki sklejałem bo był właśnie Hurricane wydany przez MM 6/2002 Wink

Link do informacji: http://www.kartonowa.pl/?1198,kk-35-hawker-hurricane-mk-i

Cena: 29zł za 6 arkuszy w formacie a4 Smile

Już zamówiłem, jak tylko dotrze podeślę przykładowe fotki arkuszy.

Pozdrawiam,
bonk


RE: [N] Kartonowa Kolekcja 35 Hawker Hurricane Mk I - Lukee - 12-01-2021

To rzeczywiście nowość??!
Bo jakoś tak mi się wydaje, że to już kiedyś widziałem...


RE: [N] Kartonowa Kolekcja 35 Hawker Hurricane Mk I - Piotreq - 12-01-2021

Hmmm... hmmm...
Raczej kupię, chociaż oczekiwałem na coś innego. Tych Huraśków już parę było. Ale jeżeli już Hurricane, to wolałbym dla odmiany z 302 Dywizjonu.


RE: [N] Kartonowa Kolekcja 35 Hawker Hurricane Mk I - zaqx - 12-01-2021

(12-01-2021, 07:15)Piotreq napisał(a): Hmmm... hmmm...
Raczej kupię, chociaż oczekiwałem na coś innego. Tych Huraśków już parę było. Ale jeżeli już Hurricane, to wolałbym dla odmiany z 302 Dywizjonu.

Poczekamy jeszcze trochę i skleimy cały dywizjon.


RE: [N] Kartonowa Kolekcja 35 Hawker Hurricane Mk I - ZbiG - 12-01-2021

Szanuję taktykę wydawniczą pana Pawła. Niemniej jednak hurasiów mam już dość. Czekam na PZL P 24 w polskich barwach. W jego projekcie będzie to perełka...


RE: [N] Kartonowa Kolekcja 35 Hawker Hurricane Mk I - zbin - 13-01-2021

Paweł jest w wyraźnym dołku, jak Haliński. Rezonans Szumana dopadł i jego, brak tych 8h dziennie .... no bo trza się kiedyś wyspać.
Ja i tak kupię, bo tak trzeba.


RE: [N] Kartonowa Kolekcja 35 Hawker Hurricane Mk I - Lesio73 - 14-01-2021

(13-01-2021, 09:36)zbin napisał(a): ...
Ja i tak kupię, bo tak trzeba.

O to, to właśnie Cool

Choćbym szedł ciemną doliną
to Kartonową Kolekcję kupię
by Paweł był ze mną


Big Grin

A wszystkim malkontentom polecam konkurs w Czarnej Białostockiej - Łukasz ma tam kategorię "Kolekcje" i można błysnąć kolekcją 4 Hurasiów z KK Angel


RE: [N] Kartonowa Kolekcja 35 Hawker Hurricane Mk I - bonk - 14-01-2021

Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale to chyba niepisana zasada u Pawła, że modele wydawane są w cyklu coś-zupełnie-nowego -> odświeżony model -> coś-zupełnie-nowego -> odświeżony model etc.

Weźmy pod uwagę, że modele, które wychodzą spod ręki Pawła to chyba jedne z najlepiej dopracowanych i sklejalnych opracowań na rynku, a to wymaga czasu. Z drugiej strony Bf-109 czy inne Hurrasie to takie pewniaczki, które zawsze się sprzedadzą, więc zapewniają utrzymania wydawnictwa w czasie opracowywania kolejnych perełek. Zdecydowanie odpowiada mi taka polityka wydawnicza Smile

Pozdrawiam!
bonk


RE: [N] Kartonowa Kolekcja 35 Hawker Hurricane Mk I - Lesio73 - 14-01-2021

Po prawdzie to nie do końca ... ostatnia premierowa premiera był to Bucker Bestmann - od tego czasu ukazały się 3 kotlety czyli Apacz (co prawda wcześniejsza wersja była wydana w MM), Mesiek 109 G-2 trop (to już Mesiek w KK) i nasz obecny numer czyli Huraś z KK (też czwarty w KK). Ale ja nie narzekam i biorę każdy model z KK Smile

EDIT:
Ale przejrzałem teraz stronę KK i powiem, że Paweł raczej dobrze wie co robi - wszystkie poprzednie wydania Meśków i Hurasi są albo na wyczerpaniu albo już się skończyły. To się po prostu sprzedaje Cool


RE: [N] Kartonowa Kolekcja 35 Hawker Hurricane Mk I - Dombeer - 14-01-2021

A mi się podoba nowość z KK. Trzeba będzie nabyć Smile


RE: [N] Kartonowa Kolekcja 35 Hawker Hurricane Mk I - Panda82 - 14-01-2021

Kupiłem.
Ładny model, jak zwykle. Kolory fajnie nasycone, 126 strąconych Hitlerów wygląda wspaniale Big Grin


RE: [N] Kartonowa Kolekcja 35 Hawker Hurricane Mk I - radzias - 15-01-2021

Pięknie wydany model, który miałem okazje pomacać w Empiku, ale ja ciągle Panie Pawle, czekam na szarego Pioruna  Smile