PaperModels.pl
Czy Osowa 2021? - Wersja do druku

+- PaperModels.pl (https://papermodels.pl)
+-- Dział: Forum - zagadnienia ogólne (https://papermodels.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Zawody oraz spotkania modelarskie. (https://papermodels.pl/forum-30.html)
+--- Wątek: Czy Osowa 2021? (/thread-11671.html)



Czy Osowa 2021? - Winek - 30-09-2021

Witam Kolegów

Od kilku tygodni pojawiają się pytania dotyczące tegorocznej edycji Osowskich Spotkań Modelarzy w Gdańsku-Osowej.
Rozmawiałem na ten temat z Piotrem-Piterpanzerem i przedstawił mi wiele różnych problemów z tym się wiążących.
Faktycznie sytuacja jest mocno niepewna, ale....

Czy bylibyście zainteresowani chociażby spotkaniem w formacie jaki towarzyszył nam w ostatnich latach?
Spotkaniem modelarzy i osób zainteresowanych, z ewentualnym udziałem publiczności jeśli się tacy trafią.
Spotkanie polegające jak ostatnio na wymianie doświadczeń lub prezentacji najnowszych dokonań - w jeden lub dwa dni. Termin 13-14 lub 20-21 listopada br.
Wystarczy do tego wynajęcie sali w szkole. Sami musielibyśmy wspólnie salę przygotować i później posprzątać.
Jak Piotr stwierdził, obecnie nie ma możliwości przygotowania, wydrukowania tradycyjnego plakatu. Czy w związku z tym wystarczy samo ogłoszenie na Forach? Czy to  wystarczy do ściągnięcia Kolegów?

Co sądzicie o takim pomyśle? Jesteście chętni na takie spotkanie? Czy Piotr ma rozmawiać w sprawie wynajęcia sali?
Może macie inne pomysły?

Liczę na Wasze opinie.

Zastrzegam także niepewną jeszcze sytuację epidemiczną, w każdej chwili nasze oczekiwania mogą zostać zniweczone wprowadzeniem obostrzeń.


RE: Czy Osowa 2021? - ZbiG - 30-09-2021

Mam odpowiedź: - POCZTA PANTOFLOWA! To najskuteczniejsza forma przekazu...


RE: Czy Osowa 2021? - Karas - 01-10-2021

Byłoby wielką stratą, gdyby w tym roku znów nie udało się zorganizować spotkania w Osowie. Co prawda pewnie niewiele będę wstanie pomóc, ale bardzo chętnie dołożę się do kosztu ewentualnego wynajmu sali, jak i zgłaszam swój udział.
Dziękuje Winek, że popychasz temat do przodu.


RE: Czy Osowa 2021? - dexter - 02-10-2021

Nie ma panowie co tracić nadzieii.


RE: Czy Osowa 2021? - Winek - 03-10-2021

Witam Kolegów
Obserwuję Waszą reakcję na propozycję i muszę przyznać, że spodziewałem się większego odzewu i ewentualnych deklaracji - będę/nie będę.
Zarówno tutaj jak i na sąsiednim Forum ponad setka wyświetleń, a odpowiedzi żadnych (łącznie raptem 3).
Wobec tego czym podyktowane były wcześniejsze zapytania?
Nie wiem jak to rozumieć.
Dla jasności - to nie ja jestem organizatorem Osowskich Spotkań Modelarzy, skoro zapytano mnie kilka razy więc poruszyłem temat.
Oczywiście może za wcześnie na wyciąganie wniosków, poczekam jeszcze trochę, a ostateczną decyzję trzeba będzie podjąć.


RE: Czy Osowa 2021? - łosiu - 03-10-2021

Deklarowac się, to nie wątek Piotra, ale Piotr czuwa  Wink Ja będę Smile


RE: Czy Osowa 2021? - yogi - 03-10-2021

Zdecydowanie zawitam jeśli spotkanie dojdzie do skutku.


RE: Czy Osowa 2021? - ruto88 - 03-10-2021

Może uda mi się Sławka namówić i zawitać choć na jeden dzień, takie pogaduchy przy modelach chyba nawet lepsze niż konkurs Big Grin

PZDR


RE: Czy Osowa 2021? - Japończyk - 03-10-2021

Chętnie bym przyjechał, ale muszę znać konkretną datę. Wiadomo - praca. I to w miarę szybko. Jak już być to w piątek  Big Grin Tutaj prośba do kolegów z Gdańska o sprawdzenie bazy noclegowej niedaleko sali.


RE: Czy Osowa 2021? - krys - 03-10-2021

Białostocczyzna, jeśli termin będzie pasujący, to też ma nadzieję się pojawić.


RE: Czy Osowa 2021? - Nautek - 04-10-2021

Ja też będę. JAk co roku.


RE: Czy Osowa 2021? - FantomModel - 04-10-2021

Ja też jestem chętny na spotkanie, jak i na wieczorną integrację.. Mogę też pomóc w ustawianiu stołów.


RE: Czy Osowa 2021? - ruto88 - 09-10-2021

I co tam Wiesiu? Wiadomo coś, dla mnie nie musi być żadnego konkursu wystarczy pomieszczenie, żeby można było usiąść i pogadać przy modelach Big Grin

PZDR


RE: Czy Osowa 2021? - Winek - 11-10-2021

Witam Kolegów

Jestem w kontakcie z Piotrem i działamy.
Może się uda.
Skłaniamy się do dni 13-14 listopada.
W tym tygodniu powinno być wszystko wiadomo.
Oficjalny komunikat będzie w osobnym wątku.


RE: Czy Osowa 2021? - Nautek - 12-10-2021

(11-10-2021, 03:50)Winek napisał(a): Witam Kolegów

Jestem w kontakcie z Piotrem i działamy.
Może się uda.
Skłaniamy się do dni 13-14 listopada.
W tym tygodniu powinno być wszystko wiadomo.
Oficjalny komunikat będzie w osobnym wątku.

Data akurat :SmileTego sie trzymajmy.


RE: Czy Osowa 2021? - Karas - 12-10-2021

No i super, doczekać sieM nie mogeM; ]