PaperModels.pl
VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 - Wersja do druku

+- PaperModels.pl (https://papermodels.pl)
+-- Dział: Forum - zagadnienia ogólne (https://papermodels.pl/forum-6.html)
+--- Dział: ZLOTY Forumowiczów. (https://papermodels.pl/forum-27.html)
+--- Wątek: VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 (/thread-1773.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


VI Zlot papermodels.pl - Chełm-Zamość 2013 - Kroolo - 11-01-2013

Będzie, nie będzie? Kiedy i gdzie?

:tank:


Odp: VI ZLOT - Piotreq - 12-01-2013

Też sie nad tym zastanawiałem. A w tym roku raczej mógłbym pojechać.  :roll:


Odp: VI ZLOT - Dombeer - 12-01-2013

Ja również się zastanawiałem nad tym i doszedłem do wniosku że skoro nie ma propozycji to wystosuję pierwszą.

Zlot w tym roku mógłby się odbyć na Lubelszczyźnie. Konkretnie w Chełmie i Zamościu.

W Chełmie do zwiedzenia są podziemia kredowe, muzeum, a także niedawno wyremontowany parowóz Ol 49, oraz wejście na wieże przy bazylice na Górze Chełmskiej,

Zamość z kolei to Stare Miasto, ZOO po modernizacji. Niestety nie wiem jaka jest sytuacja z Muzeum Barwy i Oręża gdyż wszystko znajduje się w modernizacji.

Do tego można także pomyśleć o spływie kajakowym Tanewą albo Wieprzem.

Chełm znajduje się ok 70 km na południowy wschód od Lublina (230 od Warszawy), Zamość ok 50 km na południe od Chełma.

Wszystko jest w kwestii dogadania się jeżeli będą chętni na ten pomysł.


Odp: VI ZLOT - Piotreq - 13-01-2013

TAK!  PDT_Armataz_01_34


Odp: VI ZLOT - kujot666 - 13-01-2013

Być będzie na pewno, pierwsza propozycja już jest, także nawet jak się już nie pojawi żadna inna to widzimy się na Lubelszczyźnie! :milgroup:


Odp: VI ZLOT - bonk - 13-01-2013

Mi pomysł też jak najbardziej się podoba Smile  PDT_Armataz_01_34


Odp: VI ZLOT - yukikaze - 13-01-2013

Jestem ZA propozycją Dmobeera  PDT_Armataz_01_34


Odp: VI ZLOT - ZbiG - 13-01-2013

    Jestem ZA  PDT_Armataz_01_34


Odp: VI ZLOT - gacek9003 - 14-02-2013

Jeżeli tam jescze nas nie bylo to może tak byćBig Grin


Odp: VI ZLOT - Kroolo - 14-02-2013

A kiedy?


Odp: VI ZLOT - Dombeer - 14-02-2013

pewnie koniec czerwca początek lipca, termin do obgadania jeszcze w szerszym gronie .


Odp: VI ZLOT - Kroolo - 14-02-2013

No to chyba czas to obgadać już - trzeba podawać plany urlopowe, dopasować do innych wyjazdów, ślubów, komunii imprez itd


Odp: VI ZLOT - Piotreq - 14-02-2013

Co myślicie o terminie 31 maja - 2 czerwca? To weekend po Bożym Ciele. Łatwiej wziąć wolne w piątek. Studenci też mają wolne - po zajęciach, a przed sesją.


Odp: VI ZLOT - Japończyk - 15-02-2013

Może 24-26 maja?


Odp: VI ZLOT - Raven - 15-02-2013

a może tak w lipcu?


Odp: VI ZLOT - Dombeer - 15-02-2013

Więc niech będzie
24-26 maja
31 maja-2 czerwca

ewentualnie
28 - 30 czerwca

Proszę o wybór dogodnego terminu  :roll:


Odp: VI ZLOT - Kroolo - 15-02-2013

Może koniec czerwca?


Odp: VI ZLOT - ceva - 15-02-2013

Jak dla mnie to bardziej pasują terminy majowe ze wskazaniem na przełom maja i czerwca. Choć z drugiej strony to dla mnie może być obojętny termin bo jak dalej będzie się kręcić jak się kręci to na zlocie będę obecny jedynie duchem...


Odp: VI ZLOT - Andrzej Px48 - 26-02-2013

No dobra terminy już wyznaczone,teraz podaj menu-czyli kiedy co. Najbardziej mi odpowiada spływ kajakowy w sobotę.


Odp: VI ZLOT - ZbiG - 27-02-2013

  Pan Prezes kajakiem?? Osobiście wiosłując?? Nie może być!!!  PDT_Armataz_01_23 PDT_Armataz_01_23 PDT_Armataz_01_23 To już raczej galerą! PDT_Armataz_01_34 A wioślarzy batem pogonić, coby Pan Prezes na nartach wodnych za galerą mógł sobie pofruwać... :mil1: PDT_Armataz_01_01


Odp: VI ZLOT - mariusz30003 - 27-02-2013

Co do kajaków to proponuję spływ Wieprzem
cennik
opis trasy
i jako dodatkową atrakcję rozgrywkę PAINTBALL.


Odp: VI ZLOT - Panda82 - 27-02-2013

Mariuszu jak ma być Zamość, to kierunek chyba nie ten  Tongue
Wieprzem można spłynąć w Zwierzyńcu, ja płynąłem korzystając z usług tej firmy: http://www.kajaki-roztocze.pl/
Pierwszy odcinek za 40 zł potem kolejne dopłata po 5 zł.


Odp: VI ZLOT - Dombeer - 27-02-2013

Ok już jestem więc stwierdzam co następuje.

Spotykamy się w piątek:
W piątek pojedziemy sobie na lotnisko akademickie, później do muzeum socrealizmu (tuta zależy o której zaczniecie się zjeżdżać, muzeum możemy przenieść ewentualnie na niedzielę), do OL 49 i wieczorek zapoznawczy.
Sobota to czas na Zamość.
Po rozmowie z Prezesem doszedłem do wniosku aby najpierw pojechać na kajaki a później do miasta.
Sam Zamość to Starówka, obwarowania. Mam nadzieję, że do tego czasu wyrobią się z remontem wystaw w Arsenale.
ZOO oraz wejście na wieże widokową przy Kolegiacie zamojskiej.
Później powrót do Chełma i grillek.
Niedziela.
Podziemia Kredowe, muzeum socrealizmu (jeżeli nie wyjdzie w piątek) i wieża przy Bazylice. Znacznie wyższa niż w Zamościu i stoi na górze.




Odp: VI ZLOT - Andrzej Px48 - 27-02-2013

A jakieś konkrety o tym piątkowym muzeum ? Zjedziemy się nie predzej jak na 14.00. A sobotnie kajaki to od 9.00 (juz na miejscu) do 14.00, jeżeli po południu ma być wypad na miasto. Wychodzi,że baza wyjazdowa i noclegowa w Chełmie?


Odp: VI ZLOT - Dombeer - 28-02-2013

Baza noclegowa w Chełmie, mam na oku jeden ośrodek w którym będzie można spokojnie zorganizować grilla i poimprezować na świeżym powietrzu. Co do konkretnych godzin to jeszcze nic nie podawałem bo jest za wcześnie na to, a wiadomo że jeszcze się 15 razy pozmienia.
W muzeum chełmskim znajduje się oddział poświęcony okresowi socjalistycznemu (kto trochę interesuje się historią tego okresu wie, że Chełm nazywany jest miastem PKWiN, choć w rzeczywistości Bierut i spółka pojechali od razu do Lublina, ale na ścianie budynku sąsiadującego z muzeum ciągle widnieje malowidło upamiętniające to wydarzenie  :mrgreenSmile