PaperModels.pl
Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - Wersja do druku

+- PaperModels.pl (https://papermodels.pl)
+-- Dział: Kartonowy świat. (https://papermodels.pl/forum-5.html)
+--- Dział: Zapowiedzi i nowości wydawnicze. (https://papermodels.pl/forum-14.html)
+--- Wątek: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 (/thread-5017.html)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - Piter - 22-11-2011

A ja miałem nadzieję na Hawkera Tempesta Mk. V lub Fiata G. 55

http://www.ww2aircraft.net/forum/personal-gallery/fiat-g-55-a-11532.html

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - Jareq - 22-11-2011

A tu kolejna nowość.
http://gpm.pl/index.php?akcja=produkt&edycja=7393
Super, P-47, Piper "Cub", B-29- może się jeszcze coś pojawi  ;D :wink:

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - undertow - 23-11-2011

Nie chciałbym się dołączyć do grona biadolących, ale w przypadku tego B-29 wydawca mógł się pokusić przynajmniej o dodanie oddzielnych powierzchni sterowych w celu odświeżenia tematu - duży pracy z tym by nie było. A tak to mamy kolejny dodruk z klepniętym nowym numerkiem na okładce. Zawartości oczywiście nie widziałem, niemniej jestem przekonany że tak właśnie jest.

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - Jędrek - 24-11-2011

Aby Święty Mikołaj miał zawrót głowy w wybieraniu prezentów pod choinkę Hobby Model na swojej stronie podało informację, że długo oczekiwany PAK FA T-50 od 3 grudnia będzie w sprzedaży.

To się na koniec roku wydawcy rozszaleli. Mam nadzieję, że przyszły rok będzie równie owocny PDT_Armataz_01_22

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - SZKUTNIK - 24-11-2011

Ahoj!
To jeszcze nie koniec nowości w tym roku. Na zaprzyjaźnionym forum znalazłem coś kosmicznego.
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=201018&t=201018&filtr=0&page=1

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - Passer Montanus - 24-11-2011

Witamy kolejne przedświąteczne prezenty od naszych umiłowanych wydawców . Po ponad półtorarocznym oczekiwaniu wydawnictwo Hobby Model anonsuje model rosyjskiego samolotu  najnowszej generacji PAK FA Suchoj T-50 ,cena jeszcze nieznana ale to przecież nie powód ,aby nie okazać uciechy ,że taki model będzie wkrótce dostępny .

Prężnie rozwijające się wydawnictwo 2D- 3D Modele Redukcyjne wysyła na półki sklepowe Moduł Zarya będący fragmentem Międzynarodowej Stacji Kosmicznej , przebiegiem  sklejania prototypu można się delektować na forach modelarskich - autor Marek Wrona , nie śmię pytać czy z TYCH  Wronów  :mrgreen: Od siebie dodam ,że do wyklejenia modelu bardziej przydatna chyba będzie folia z pudełek od papierosów ,ponieważ ma podobną strukturę - po kupieniu odpowiedniej ilości paczek papierosów odzyskujemy folię i tekturkę z opakowań ,a sama zawartość tychże oczywiście wyrzucamy do śmieci ,gdyż jak wiadomo palenie zabija.

To wszystko pięknie i cudownie ,ale chyba warto zadać już i teraz dość drastyczne pytanie które mi się nieopacznie nasunęło po lustracji tych  spisów modeli jakie się ukazały - otóż czemu tyle fantastycznie opracowanych i wydanych modeli nie jest klejonych mimo tego że często gęsto kolejka chętnych do ich sklejania była znaczna  ,a entuzjazm z faktu ich ukazania był okazywany bardzo obficie ? Czy to przesyt , zbyt wygórowane ceny  , skomplikowanie modeli czy brak czasu ? I nie chodzi tu tylko o same forumowe relacje ,ale także o ilość nowych modeli na tych licznych konkursach ,wystawach itp. odbywających się w kraju .

No dziś to tylko to wypada zapodać na uszy http://www.youtube.com/watch?v=v3xwCkhmies

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - bonk - 25-11-2011

Mmm... Tą Suczką to bym nie pogardził, współczesne rosyjskie lotnictwo to to co bonki lubią najbardziej...

A co do ostatniego akapitu. Myślę, że głównym powodem jest to, iż większość obecnych forumowiczów ma już pokaźną kupkę modeli do sklejania i jakąś-tam określoną kolejność. Kupując jakieś mega-opracowanie myślą, że lepiej jak ono poczeka i dojrzeje w szufladzie do momentu aż będą gotowi i godni je pociąć. Tak mi się wydaje Wink

Pozdrawiam!
Maciek

BTW- PM, za te nuty co wrzucasz to Ci się należy browar na jakimś zlocie!

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - Passer Montanus - 26-11-2011

Wydawnictwo GPM naciera nowościami Tym razem radzieckimi w postaci bardzo oczekiwanego  :mrgreen: czołgu przejściowego między T-34 a T-55 ,czy to tak akurat jest to - wcale ,a wcale nie chce mi się sprawdzać ,reasumując czołg ma jak zwykle dla radzieckich konstrukcji ciekawą nazwę ,czyli T-44  :razz: . Autorem modelu jest litewski projektant Augustas Kemeżys . Idąc Tym tropem ,czyli następny w kolejności projekt czołgu radzieckiego ,a następnie rosyjskiego łamane przez obiekt numer ... ( w wykropkowane miejsca należy wpisać system cyfrowy ) to można mieć na kilka lat utrzymanie wydając z tej serii modele . Wiem bo kiedyś zaliczyłem stronę  ,gdzie były podane w kolejności wszystkie projekty zrealizowane i nie zrealizowane czołgów tego mocarstwa ... było tego trochę  Cool

To podobna sprawa jak z malowaniami i wersjami samolotu przebrzydle amerykańskiego P-47 Thunderbolt ( jest ich bez liku ) ,którego  propozycję wydania zaproponowałem w Tym temacie przy okazji wydanie nudnego samolotu japońskiego Zero w dniu 27.VII 2011 o godz 20:06:32 pisząc cytuję - " ... Zdecydowanie proponuję na następny wypust coś z tematu ... P-47 w Tym wypadku śmiało można co pół roku pstryknąć jakieś niebanalne malowanie i wersję " - i kupili temat natychmiast  :mrgreen: Spoko tak sobie tylko relaksacyjnie piszę  ,ale cieszy niezmiernie akurat wydanie tego modelu w tej wersji ,tego pilota , w tym czasie i w tym momencie i w tym roku .
Ponieważ wydawnictwo AH korzysta z dobrych pomysłów na nowe modele  Idea to ja delikatnie na razie  Cool proponuję wydawnictwu tzw. " mapę drogową "  :mrgreen: co następne ,ale tylko na razie II wojna światowa ,spokojnie co wydać z czasu po wojnie przygotuję  lada moment  Cool.
Do rzeczy - bardzo bym prosił wydawnictwo AH o wydanie następujących modeli :
1. Vickers Wellington
2. Fairey Swordfish
3. Supermarine Walrus
4. Ju- 87 G ( Rudel )
5. Ki- 61 Hien ( Kobayashi )
6. Westland Lysander
7. He 219 Uhu ( nowe opracowanie i malowanie )
8. Henshel Hs - 129
9. Arado 196
10 . SM - 79
Starczy na początek  :mrgreen:

To oczywiście nie koniec nowości i zapowiedzi listopadowych ,ponieważ wydawnictwo JSC proponuje kolejny nowy segment modeli kartonowych ,czyli systemy bitewne plus modele wycinane laserowo pojazdówq i nie tylko  w skali 1 : 72  . Na pierwszy  ogień wydawnictwo proponuje następujące modele : niemiecką armatę sIG 33 , czołg ciężki Maus , czołg lekki PzKpfw . IB , radziecki czołg piechoty T-26 , czołg szybki BT-7 oraz do kompletu system bitewny .

No dobra wydaje mi się ,że o tej porze warto zapuścić jakąś kołysankę co niniejszym czynię ,zastanawiając się jednocześnie ,czy nie warto by było wydać jakiś kompakcik z utworami pod wspólna nazwą - Passer Papermodels Ballads Vol. 1  :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=xUWEnsZcyvM

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - SZKUTNIK - 01-12-2011

Ahoj!
Na wszystkich forach kartonowych huczy, AH atakuje a Passer Montanus milczy. Czyżby cisza przed burzą :razz:

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - Passer Montanus - 01-12-2011

Kolejne modele proponuje z małymi perturbacjami wydawnictwo " Świat Z Kartonu " . Modele te to : nastawnia kolejowa oraz dom jednorodzinny do zabudowy makiet kolejowych w skali 1 : 87 ,autor Marek Dworaczek .

Kolejny projekt zapowiada wydawnictwo " 2D - 3 D Kartonowe Modele Redukcyjne " . Powstający model to potężny kawał żelastwa ,a co za tym idzie także kawał kartonu ,czyli niemiecki trał minowy z II wojny światowej Raumer -S . Autorem powstającego modelu jest Marek Wrona .

Jak już powszechnie wiadomo ,a w szczególności na niemieckich stronach modelarzy kartonowych  :mrgreen: jest już dostępny najnowszy model z wydawnictwa A. Halińskiego ,czyli P-47 D Thunderbolt w jakże miłym dla oka malowaniu polskiego pilota B. Gładycha . Niestety jeszcze modelu nie kupiłem bo go tam gdzie był zawsze nie dowieźli ,ale jutro już musowo przejdę się do Poznańskiego i go " nabendem " w celach wiadomych  :mrgreen:
Wydawnictwo AH jak to wydawnictwo AH pasjami lubi cyklicznie podgrzewać atmosferę na tzw. polskich forach modelarzy kartonowych w celach wiadomych ,czyli w myśł zasady - nie ważne co się pisze ,byle by się pisało . I tak jest Tym razem ,a grzałkom jest zapowiedź wydania WRESZCIE samolotu radzieckiego Mig- 29 w dynamicznej cenie 129 zł  w serii limitowanej w polskich barwach z okazji jubileuszu 20 lat istnienia wydawnictwa A. Halińskiego z założeniem ,że każdy egzemplarz będzie posiadał odrębny numer . Aktualnie  trwa na forach tzw. burza mózgów co to tak na prawdę ma oznaczać i czy to rzeczywiście jest aż taka niesamowita atrakcja ten odrębny numer nie mówiąc już o wspomnianej cenie Mig-a . Osobiście wolałbym ,aby wydawnictwo z tej przesympatycznej okazji wydało jakiś zestaw 2 modeli tzw. parkę która jeszcze nigdy nie została wydana w kartonie ,czy na przykład również dotychczas nie wydany model samolotu plus model onego w skali 1 : 48 , no  w ostateczności mogą być złote zszywki w limitowanej edycji dla wybitnych miłośników tego wydawnictwa .
No to cóż czekajmy w spokoju na ukazanie się tego chyba najbardziej oczekiwanego modelu samolotu ,a oczekiwanie umilmy sobie przypomnieniem jak sie otóz takiego Miga -29 skleja
http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://kartonwork.pl/ftp/zdjecia/makulatura/ukasso/mig29/006.jpg&imgrefurl=http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopic.php%3Ft%3D7948&usg=__bV_lK8ngY30lv8MwZpfkpODc7TQ=&h=600&w=800&sz=84&hl=pl&start=4&zoom=1&tbnid=BIQDWM3Qv190UM:&tbnh=107&tbnw=143&ei=DdDXTvz-F4nZ4QTAiICFDg&prev=/search%3Fq%3DMig-29%2BDesign%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DN%26gbv%3D2%26tbm%3Disch&um=1&itbs=1

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - Passer Montanus - 03-12-2011

Dzięki dobrej pamięci  Radussa z forum Konradus możemy sobie  przypomnieć jeszcze jedną relację ze sklejania desingowego modelu Miga  - 29 w wersji prosto z wycinanki - pozwolę sobie " zapiracić " do tego tematu ten link , mam nadzieję , że się Raduss nie pogniewa .
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=98715&t=98715&page=1

Tak przy okazji pojawiania się dyskusji dotyczących nowości przede wszystkim z wyd. AH .ale także z innych wydawnictw to zastanawiam się co kieruje ludźmi wpisującymi się do takich tematów z tekstami - " ... dziesięć stron lizania się po ... " , sześć stron wodotrysków ... niektórzy musza wymienić pampersy bo przeciekają , małe piekiełko .- rzecz nieznana za granicą ... " , " ... weźcie się za sklejenie , a nie bicie piany... "  itp . Bardzo przepraszam ,ale czy tak trudno zrozumieć Tym którzy takie wpisy cyklicznie zaliczają ,że po to są zakładane tematy o nowościach i zapowiedziach ,aby właśnie TAM wymieniać się poglądami o jakości nowego modelu  - o temacie , autorze ,cenie ,grafice i innych sprawach związanych z nowym modelem . Przecież  takie dyskusje w temacie z literką Z/ N to oczywista oczywistość . Bardzo przepraszam ,a czy przypadkiem w zwiazku z Tym nie jest tak ,że Ci wszyscy wpisujący takie " mondrości z krynicy rozsądku i jądra poprawności forumowej  "  -  sami nie mają za wiele z sensem do powiedzenia i w myśl powiedzenia - sam nie zjem i drugiemu nie dam dokonują takich beznadziejnych i "zatroskanych " wpisów . Pisze o tym po raz kolejny - serio ludzie do Was takie argumenty nie docierają ?

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - Piotr D. - 03-12-2011

A mnie zastanawia, co kieruje ludźmi, którzy na jednym forum komentują to co się dzieje na drugim forum.

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - Andrzej Px48 - 04-12-2011

PM jak kiedys zapowiedziałem nie dyskutuję zTwoimi poglądami(wpisami),ale w ostatnim swoim poście zadałeś pytanie:
,,zastanawiam się co kieruje ludźmi wpisującymi się do takich tematów z tekstami" - odpowiem-zwykłe wkur....nie
na imbecylów,tak imbecylów forumowych wypisujących ochy i achy po zapowiedzi modelu.PO zapowiedzi.
Wpisy typu ,,najlepszy,najlepiej opracowany "itp.mają sens tylko PO wydaniu rzeczonego modelu i porównaniu z poprzednio wydanymi. Na obecną chwile na sąsiednim forum jest cały watek zachwytów,peanów na cześć AH i podziękowań oraz informacji że już powstała lista kolejkowa po limitowane numery!!!!Ciekaw jestem ilu z tych ,,zachwyconych" złapie za nożyczki i potnie ów limitowany numer???Wydawnictwo na tym numerze nie zarobi.Zysk przyniesie wersja w malowaniu radzieckim,która wyjdzie w przyszłym roku,i bedzie miała cenę poniżej 100PLN.A co będzie jeżeli konkurencja wyda ten sam model(a wyda) w takim samym lub większym stopniu zdetalizowania i w ciekawszym kamuflażu?Moim zdaniem wydawnictwo AH juz straciło prymat najlepszego wydawcy na rzecz modelu Pzkpw II z Hobby Model.

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - krzy65siek - 04-12-2011

Andrzej,
Tytuł najlepszego wydawcy to trudno stracić na rzecz modelu - można na rzecz wydawnictwa.

Pozdrawiam
Krzysiek

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - Janisz - 04-12-2011

Przepraszam bo mam takie jedno malutkie pytanko:
A kto przyznaje "Tytul najlepszego wydawcy" ???
Jest jaka akademia ku czci powolywana na wzor Amerykanskiej Akademi Filmowej czy jak??

Pozdrawiam

PS. Dla czepialskich - pisze z kompa na ktorym nie mam polskich znakow.

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - rowin - 04-12-2011

Ależ Andrzej pierniczysz Smile Krzysiek dobrze powiedział, jak wydawnictwo może stracić prym najlepszego (o ile w ogóle coś takiego można powiedzieć do ogółu) pod wpływem jednego dobrego modelu z innego wydawnictwa? W dodatku dla równowagi popatrz na relację Pandy z budowy Shidena na kredzie, z Twojego jak mówisz najlepszego wydawnictwa. Zobaczysz, że różnica kolorów między kadłubem a okapotowaniem silnika to jakiś koszmar. I to jest wina wydawcy (drukarni), a nie klejącego. W przypadku tego pierwszego topowego wydawnictwa już byłby wątek 10 stronicowy, na innym forum, o tytule ERRATA. A tutaj Twój świetny wydawca nawet nie poczuwa się do odpowiedzialności. Więc gdzie on najlepszy? Smile Kierowniku mój kochany, co do tego: "Ciekaw jestem ilu z tych ,,zachwyconych" złapie za nożyczki i potnie ów limitowany numer???" zgodzę się w 100%, obstawiam ze z 5% dyskutujących. Poza tym biadolenie i spuszczanie się nad modelem, kiedy jeszcze nie jest wydany i nawet nie ma porządnych zdjęć surówki to zwykła głupota. Ale tego typu wątki na tamtym forum to normalka. Nie mniej przy śniadaniu lubię to czytać Smile Panowie nie zaśmiecajmy wątku Passerowi, prowadzi relację z nowości i dobrze mu to idzie, więc nie ma co dyskutować które wydawnictwo jest najlepsze, bo tak naprawdę to jałowa dyskusja, przecież każdy ma swoje ulubione z tych czy innych powodów.

Pioter nie jestem rzecznikiem Hobby Model.Pz II z tego wydawnictwa stopniem zdetalizowania przeskoczył,,konserwy" Hala uznawanego dotąd za niekwestionowany nr 1.Dla wielu pewnie dalej AH zostanie Numer Uno.Ale to było tylko i wyłącznie moje zdanie.Co do reszty się zgadzamy. A PM-owi odpowiedziałem na pytanie które zadał(formę zaczepną jego wpisu pomijam).

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - Paolo vanKossi - 04-12-2011

Również uważam, że dyskusja na temat modelu przed jego wydaniem jest nieco przedwczesna. Myślę, ze model wydawany na 20 rocznicę to swego rodzaju Specjal Edition dla kolekcjonerów stąd jego cena zaproponowana przez wydawnictwo. Skoro tak wydaje się gry komputerowe, książki to dlaczego modele kartonowe miały by być tutaj wyjątkiem? To tylko i wyłącznie czysty marketing i tyle. Kupi go kto zechce.

PS
Chłopaki uważajcie bo zaraz dr Lewatywa zaordynuje wam odpowiednie leczenie abyście sobie dali na wstrzymanie Idea :mrgreen:.

Ja juz swoje napisalem.Howgh. :grin:A doktorek spoko człowiek,jak potrzeba to zamiata.

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - Paolo vanKossi - 04-12-2011

Panie Prezesie wydaje mi się, ze myślimy o dwóch różnych osobach.

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - Passer Montanus - 28-12-2011

Straszny bałagan i zapaść się zrobiła na tej 13 -stej stronie  :mrgreen:, a jak to mówią fachowcy  najlepszym lekarstwem na takie przypadłości  jest muzyka ... dobra muzyka ,która jak wiadomo łagodzi obyczaje - http://www.youtube.com/watch?v=2g7e4jAKiUs&feature=fvwrel

Noooo dobra ,a teraz do roboty , bo zaległości som znakomite .
Jak mnie pamięć nie myli to najpierw wydawnictwo HOBBY MODEL zaproponowało wydanie 2 współczesnych samolotów ,którymi są : południowokoreański KAI T- 50 Golden Eagle ,oraz chiński Chengdu J-20  ,jest to prototyp samolotu  zaliczany do 5 generacji .

Następnie wydawnictwo WAK wydało już we właściwej kolorystyce i ze śladami eksploatacji ( jeden rodzaj - coś ala zacieki ) kolejnego Shermana , tym razem w wersji III , autor Michał Szklarczyk . Model posiada część części ( listki ) bez linii obrysowej . Tak na marginesie ciekawy jestem jakby bez takich linnii obrysowych wyglądał np. model Gloster Gladiatora z wyd. AH  Idea.
Wydawnictwo w tym modelu zapowiada również szereg kolejnych nowych modeli ,ale gdzieś posiałem kartkę ze spisem ,ale co ma wisieć nie utonie - znajdzie się i dopiszemy . Nie wiem czy w dobrą godzinę to napisałem ,gdyż jakoś się tak dziwnie składa ,że jak coś napiszę na forum ,że będę chciał zrobić to potem o dziwo już nie mogę  :mrgreen:

Kolejnym ciekawym posunięciem jakie miało miejsce ostatnimi czasy jest zapowiedź powstania kolejnego wydawnictwa JD MODEL i realizacji przy tzw. otwartej kurtynie powstawania modelu amerykańskiego czołgu M1A2 Abrams . Co z tego widowiska powstanie oczywiście czas pokaże.

Wydawnictwo MODEL HOBBY  wreszcie wydało zapowiadany model niemieckiego czołgu w kilku smakach Pzkpfw 38 (t) Ausf A/B/C , autor Marian Sobel ,cena niestety nie należy do umiarkowanych .

Wydawnictwo ORLIK  proponuje kolejny model Fokkera F.VII b / 3m ,ale tym razem w wersji wojskowej ,czyli bombowej , autor Tomasz Dębicki . Dla grupy modelarzy początkujących wydawnictwo zapowiada model ciężkiego samochodu pożarniczego Faun FI Kfz. 3500 w skali 1 : 43 . Dla miłośników radzieckich pojazdów nietypowych wydawnictwo zapowiada model Aerosani NKL -16 .

Wydawnictwo SHIPYARD zapowiada model Klipra Baltimorskiego plus nabrzeże stoczniowe z 1780 roku ,jest to kolejny z serii  taki zestaw . Następny model z tego wydawnictwa to  latarnia morska tym razem niemiecka Pilsumer Lighthouse z 1891 roku ,model wycinany laserowo w 2 skalach 1 : 72 / 1 : 87 .

Wydawnictwo GPM poleca kolejny zestaw druciaków : samolot Spad VII C.1 , dwie wersje malowania ,oraz amerykański samolot szkolny Douglas O -2H - autor Maciej Lewan . Do tego zestawu dodano samolot PWS 5 t 2 - autor Tomasz Dębicki .
Na deser GPM proponuje wznowienie niemieckiego samolotu transportowego Me -323 Gigant . Pięknie sklejony model tego Giganta z poprzedniego wydania można było zobaczyć przed laty w Porąbce .
Do powyższych modeli wydawnictwo dodało oczywiście model średniego czołgu radzieckiego T-44 . A także zapowiada serię kolejnych  okrętów,ale trzeba to będzie zweryfikować u żródła .

Wydawnictwo ŚWIAT Z KARTONU proponuje kolejny model do zabudowy makiet np ,kolejowych w skali 1 :87 . Tym modelem jest Dom o matko  :mrgreen: Amerykański .

Wydawnictwo RENOVA MODEL zostalo wytropione przez czujnych forumowiczów  :mrgreen: , że jakoś tak projektuje sobie po cichutku niemiecką ciężarówkę MAN w wersji 6 x 6 ,co może oznaczać kilka ciekawych zabudów tego pojazdu ... w przyszłości .

Wydawnictwo A.HALIŃSKI wyda model w limitowanej serii samolotu radzieckiego Mig-29 , czy już nie ma ,wszystko poszło na pniu , zamówił ktoś z opcją - będę sklejał  :?:

To chyba już wszystkie zaległości z ostatnich dwudziestu kilku dni , jeszcze mamy 3 dni ,może coś dołączy ciekawego .

I na koniec kolejny utwór Tym razem z przedziału 18 + http://www.youtube.com/watch?v=CFzv_lCnTig

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - Paweł O - 28-12-2011

Witam.
Cieszę się wielce że znów Waści mogę czytać, już się bałem że nam żarłoczny kryzys Passera wpiepszył i tylko ewentualnie trzewiki zostały. Ale nie  jest nadaje  PDT_Armataz_01_34.

Pozdrawiam.
Paweł O.

P.S.
Tak Świątecznie i radośnie dla Wszystkich.
http://www.youtube.com/watch?v=yMdV4cd4gtY&feature=related

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - Passer Montanus - 29-12-2011

Cieszę się Pawle ,że Ty się cieszysz ,mam nadzieję ,że w tej uciesze nie jesteś odosobniony  :mrgreen:

I przy okazji może warto dopisać kolejne zapowiedzi modeli pojazdów z II wojny światowej autorstwa Mariusza Kity . Pojazdy te to kanadyjski ciągnik artyleryjski CMP ,model zapowiada wydawnictwo WAK na 2012 rok , następny model to brytyjski ciągnik artyleryjski Matador ,oraz model który niestety ukaże się  wersji do ściągnięcia ( patrz informacja autora modelu ) . Pojazd ten to opancerzony wóz dowodzenia AEC Dorchester w barwach 1 Dywizji Pancernej gen .Maczka.

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - redbaron - 29-12-2011

(29-12-2011, 06:26)Passer Montanus link napisał(a): Cieszę się Pawle ,że Ty się cieszysz ,mam nadzieję ,że w tej uciesze nie jesteś odosobniony  :mrgreen:
Nie jest, nie jest. Ja też się mogę zadeklarować jako stały czytelnik Twoich wątków o zapowiedziach Wink

Odp: Nowości / Zapowiedzi - ROK 2011 - Passer Montanus - 01-01-2012

Nooooo to Wszystkiego Najlepszego w 2012 Roku :mrgreen:  http://www.youtube.com/watch?v=Gc2GIAnN9uE