PaperModels.pl
QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - Wersja do druku

+- PaperModels.pl (https://papermodels.pl)
+-- Dział: Forum - zagadnienia ogólne (https://papermodels.pl/forum-6.html)
+--- Dział: Zawody oraz spotkania modelarskie. (https://papermodels.pl/forum-30.html)
+--- Wątek: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. (/thread-9265.html)

Strony: 1 2


QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - Andrzej Px48 - 04-05-2016

Serdecznie zapraszam wszystkich modelarzy na comiesięczne spotkanie w Domu Kultury ,,Działdowska". Sala na II piętrze, godz.17.00.


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - rowin - 04-05-2016

(04-05-2016, 10:59)Andrzej Px48 napisał(a): Serdecznie zapraszam wszystkich modelarzy na comiesięczne spotkanie w Domu Kultury ,,Działdowska". Sala na II piętrze, godz.17.00.

Piwo bedzie?


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - piotr.karton - 01-06-2016

A w czerwcu kiedy?


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - Andrzej Px48 - 01-06-2016

Tak samo. Ostatnie comiesięczne spotkanie będzie w TEN piątek tj. 3-go czerwca. Zapraszam.


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - piotr.karton - 02-09-2016

Czy dziś jest rozpoczęcie sezonu na Działdowskiej? Huh


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - bonk - 26-09-2016

Podbijam pytanie - w jakich terminach będziecie się spotykać w nowym roku szkolnym? Chciałbym powrócić do łask Tongue


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - messer - 26-09-2016

A może zrobić spotkanie "wyjazdowe" i odwiedzić Rowina ?

http://nocwinstytucielotnictwa.pl

Tak powiedzmy od 19 ?


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - Andrzej Px48 - 26-09-2016

Kombinuję aby spotykać się w pierwszy i ostatni piątek m-ca. Cierpliwości.


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - rowin - 27-09-2016

Chlopaki zapraszam do siebie. Moge z Wami pochodzic i pokazac wszystko co u nas sie dzieje. Mam nadzieje ze pogoda dopisze


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - dexter - 27-09-2016

Jako Pan Prezesz rzecze, Cierpliwości.


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - MeFisto - 27-09-2016

Panowie
Jeżeli pozwolicie to również wziąłbym udział w takim spotkaniu. Chętnie poznać się... Musiałbym znać godzinę spotkania w piątek. Co piątek wracam z delegacji i znajomość godziny spotkania jest w tym momencie ważna.


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - Andrzej Px48 - 27-09-2016

Od 17.30. Dom Kultury Działdowska.


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - messer - 27-09-2016

(27-09-2016, 08:25)rowin napisał(a): Chlopaki zapraszam do siebie. Moge z Wami pochodzic i pokazac wszystko co u nas sie dzieje. Mam nadzieje ze pogoda dopisze

Czy będzie oficjalne spotkanie, czy też nie, planuję się do Ilot-u wybrać.


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - rowin - 27-09-2016

Andrzeju, zapraszam wszystkich z QWKAK do siebie do pracy na wspomnianą przez messera Noc Instytutu 14 października. Akurat piątek, więc jedno spotkanie byłoby przeniesione z Działdowskiej na Krakowską Smile Szczegóły spotkania, możemy ustalić w tym wątku. Może tak być?


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - MeFisto - 29-09-2016

Witam Panowie
Jestem w Warszawie Zachodniej planowo o 18:10. Zanim dojdę do domu kultury będzie 18:30. Zdążę jeszcze na spotkanie?


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - Andrzej Px48 - 29-09-2016

Rowin-jak najbardziej.
MeFisto- z W.Zach. masz autobus bodajże 103 z pętli na końcu peronów. Wysiadasz na Płockiej i spokojnie zdązysz. Zwijamy się w godzinach 19-20.


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - Partyzant - 29-09-2016

Mam wstępną informację , że w piątek 14-tego mamy tam gdzieś przebazować jednego Miga na wystawę. Mogę się zgłosić jako obsługa na przyjęcie tegoż "ptaszka" była by może okazja Piotrze na bliższe pokazanie samolotu. Nie wiem jak to będzie wieczorem . Im bliżej daty będę wiedział więcej.

pozdrawiam.


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - rowin - 30-09-2016

Nie wiem Paweł czy to do nas, bo nic nie slyszalem o takim rarytasiuku. Ale kto wie Smile dowiem sie dzisiaj wszystkiego. Jezeli to do nas to wkrecaj sie jak najbardziej Smile


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - MeFisto - 02-10-2016

Witam Panowie
Przepraszam że nie dojechałem w piątek ale poprzez splot nieoczekiwanych zdarzeń w pracy musiałem zostać dłużej w pracy przez co do Wawy dojechałem po 21...


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - bonk - 03-10-2016

Ja robiłem przeprowadzę w piąteczek, potem zostałem oddelegowany na ulubione zwiedzanie Ikei a następnie musiałem o 20.00 zameldować się w robocie. Ot piąteczek... Może się uda 28 października... Bo jak rozumiem to jest najbliższy termin?


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - piotr.karton - 03-10-2016

(03-10-2016, 03:47)bonk napisał(a): Ja robiłem przeprowadzę w piąteczek, potem zostałem oddelegowany na ulubione zwiedzanie Ikei a następnie musiałem o 20.00 zameldować się w robocie. Ot piąteczek... Może się uda 28 października... Bo jak rozumiem to jest najbliższy termin?

Pan Prezes napisał: Kombinuję aby spotykać się w pierwszy i ostatni piątek m-ca. Cierpliwości. 
Ale nie podano jeszcze termonów Wink


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - dexter - 03-10-2016

No tak też zrozumiałem Smile


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - Andrzej Px48 - 06-10-2016

Mam potwierdzenie oficjalne z DK. Spotkania copiątkowe w godz. 17.30-20. Sala na pięterku na wprost schodów.
Zatem zapraszam od jutra.


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - bonk - 06-10-2016

"Cotygodniowa"? W to mi graj!
W najbliższy, jutrzejszy, piąteczek mam gości więc odpadam, ale! Za namaszczeniem jaśnie oświeconego Pana Prezesa pragnę ogłosić, iż w przyszły piątek (14.10.2016) po spotkaniu sklejającym udamy się na inauguracyjne spotkanie integracyjne celem spożywania napojów niekoniecznie mlecznych (to dla tych z nas, którzy nie tolerują laktozy). Obecność nie jest obowiązkowa, niemniej wysoce wskazana!

Pozdrawiam
Bonk


RE: QWKAK-Warszawa.Spotkanie w DK Działdowska.06 maja. - piotr.karton - 10-10-2016

Kilka fotek:
Mała relacja z ostatniego spotkania