Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Relacja/Galeria] PzKpfw II Ausf.C Haliński
#76
Jakieś układy... Confusedmile:
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#77
mafia panie, mafia..... :grin: :wink:
Odpowiedz
#78
No tak i to w biały dzień na jasnym forum Smile
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#79
Jaroslav daj sobie spokój z tym Twardym...znowu spartolę...co do PzKpfw II czekam na budzia, jutro może coś zacznę dalej dziobać...
Odpowiedz
#80
[Obrazek: P1010670.jpg]
[Obrazek: P1010668.jpg]
[Obrazek: P1010667.jpg]

Następne fotki to chyba już będzie galeria końcowa...

Teraz czeka mnie robota....achh te gąskiBig Grin...idę złapać kilka nad jeziorem :mrgreen:

Pozdrowienia ze Szczecinka ;-)
Odpowiedz
#81
No i ładnie Hubercie, sam widzisz jak fajne wychodzi...

czekam na kolejną aktualizacje Confusedmile:

Pozdrawiam PDT_Armataz_01_36
Ukończone:    Mi-2  /  Pantera G  /  T-34|85  /  Ba-64  /  KW-1  /  Su-100
Odpowiedz
#82
Ładnie Ci to wychodzi.Jeszcze gąski i galeria końcowa będzie.Może tylko te zawiasy na przedniej płycie mogły by być mniejsze.
Odpowiedz
#83
Kilka fotek przed końcem, teraz tylko pobłocicie, podstawkę i gatowy Wink

[Obrazek: P1010765.jpg]
[Obrazek: P1010767.jpg]
[Obrazek: P1010771.jpg]


Pozdrawiam Wink
Odpowiedz
#84
Tu troszkę lepsze zdjęcia, aha, rdza to moja robota, bo tej wycinankowej nie było już widać...

[Obrazek: P1010772.jpg]
[Obrazek: P1010775.jpg]
[Obrazek: P1010774.jpg]

Kolejne Pozdrowienia....
Odpowiedz
#85
Hubert, rozwaliłeś mnie!!!
Rozwaliłeś pozytywnie!!!
Może - jako pancerny laik - nie powinienem się wypowiadać, ale mi się bardzo podoba! Widać, że nauka nie poszła w las. Bardzo pozytywnie oceniam nie tylko model, ale również zmiany Twojego charakteru. Widzisz, jak chcesz, to potrafisz!!! PDT_Armataz_01_34 :milbravo:
Odpowiedz
#86
Cytat:Widzisz, jak chcesz, to potrafisz!!!

Dokładnie.
Całkiem ładnie wygląda to jeździdło.
Wygląda na to że tobie potrzebne jest tylko bardzo dużo czasu żeby coś ładnie skleić.
Zachęcam do kolejnej relacji.

Pozdrawiam.
Pozdrawiam!

[Obrazek: b_ismr.gif]
Odpowiedz
#87
Cytat:Widzisz, jak chcesz, to potrafisz!!! PDT_Armataz_01_34
Ja też to chciałem powiedzieć :grin: .
Cieszy kolejny sklejony model Confusedmile: .
Odpowiedz
#88
Hubert ale dałeś czadu Confusedhock:
Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się TAKIEGO efektu :oops:
Bardzo pozytywnie mnie zaskoczyłeś :grin:
To ja już wiem, że z T-55 dasz radę....
Działaj tak dalej ziom PDT_Armataz_01_34
Odpowiedz
#89
Hubert świetna robota!!! Jestem bardzo mile zaskoczony twoją pracą.
JEDNAK MOŻNA, NIEPRAWDAŻ???
Chuck Norris potrafi okopać się w wodzie...

[Obrazek: sig,313269,7,1,4,1,11111101000000000000,1,___.jpeg]

[Obrazek: 181f3d86b992ab6b.png]
Odpowiedz
#90
No to już koniec....echh

Błotko wyszło mi troszkę nierównomiernie, ale już tak zostanie, mnie tam sie podoba Wink
Kilka fotek w plenerzeWink

[Obrazek: P1010790.jpg]
[Obrazek: P1010787.jpg]
[Obrazek: P1010786.jpg]
[Obrazek: P1010798.jpg]
[Obrazek: P1010797-1.jpg]
[Obrazek: P1010795.jpg]
[Obrazek: P1010799.jpg]

Pozdrawiam ;-)
Odpowiedz
#91
Aż mnie zatkało Confusedhock: Confusedhock:
Też bym chciał umieć tak sklejać Cry Cry
a te fotki to przypominają mi screany z gry Desert Rats vs Afrika Korps :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#92
Dobrze, dobrze Hubert. Gąski to pikuś, najważniejsze że się przełamałeś i dobrze to wygląda.
Gratuluję ukończenia modelu i zgodnie z zapowiedzią wyślę Ci Hiei.

Pozdrawiam!
Odpowiedz
#93
el_paw odczep sie od Huberta.Fakt mogl kupic oryginalne laserowki ale to i tak krok milowy,że skonczyl ten model,a nie go spalil.malo tego,troche go postarzał,a model na tym zyskał.brawo Hubert tak trzymaj
Odpowiedz
#94
Rzeczywiście Paweł masz rację w 100% ale jako doświadczony modelarz powinieneś zwrócić także uwagę jakie postępy poczynił nasz o wiele młodszy kolega....
Adamus93 powstrzymaj się od tego typu komentarzy jak na początku Twojej wypowiedzi, bo po to jest właśnie forum publiczne, aby każdy mógł się swobodnie wypowiedzieć( ale na temat ) ...... Paweł ma rację a Twoja odpowiedź jest w moim przekonaniu co najmniej niestosowna.....
Pozdrawiam serdecznie
J.
Odpowiedz
#95
Tak szczerze mówiąc, to bywają modele w kórych docelowe gąski są mniej podobne do oryginału niż te tutaj. Ogólne wrażenie jest niezłe Confusedmile:

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]
Odpowiedz
#96
el_paw, po co sie unosic i tak zaogniać sytuację?! wiadomo że jeśli jest w modelu jakiś błąd to należy go pokazać innym, i nie można sie o to przyczepiać do Ciebie... bo przecież po to jest forum Confusedmile:
Co do postów to nie wydaje mi sie że to dobry pomysł... po co robić zamieszanie... :???: na tym forum ma byc przecież miła i przyjacielska atmosfera wiec nie kłóćmy sie... :grin:
Cytat:Ja już się w jego relacjach wypowiadał nie będę.

sądzę że jeśli coś bedzie wymagało Twojego komentarza to powinieneś sie jednak odezwać :mrgreen: :mrgreen:
Odpowiedz
#97
A ja nie będę komentował modelu. Poczekam sobie grzecznie co z tego dalej wyniknie, czy Hubert pójdzie za ciosem, poskleja coś dalej z dala od psów sąsiadów i okolicznych pożarów, czy osiądzie na laurach i nic więcej nie stworzy. Tak naprawdę nie jednorazowy "wyskok" si e liczy a konsekwentne dążenie do celu i spełnianie pokładanych nadziei.
Zatem, Hubercie, rób coś dalej, sklejaj, pokazuj i kończ modele a zdobędziesz widzów i szacunek. :-)

Pozdrawiam!!!
"Hope is the first step on road to disappointment"
"Człowiek bez religii jest jak ryba bez roweru"

[Obrazek: 3001_14_06_20_8_48_02.jpeg]

Odpowiedz
#98
Najpierw trzeba wziąć się za naukę, zdać testy i dostać sie do porządnej szkoły

Pozdrawiam
Odpowiedz
#99
El Paw, myślę że nie trzeba brać do siebie tej wypowiedzi. Nikt nie chce, żebyś się nie wypowiadał, bo to nie o to chodzi. Krytyka jest zawsze potrzebna-bez niej nie ma postępu. Ale myślę, że Hubert zrobił duży krok naprzód. Zwróć uwagę, jaki to postęp przy poprzednich modelach! Przede wszystkim skończył zaczętą budowę. To jest najważneijsze. Czy każdy z nas w pierwszym czy drugim modelu osiągnął zadowalający efekt? Żebyście wiedzieli ile ja skasztaniłem, to kładlibyście sie ze śmiechu. Niech więc Hubert szlifuje warsztat, a znawcy niech krytykują (El Paw, mówię to również a może zwłaszcza-do Ciebie), żeby robił to jeszcze lepiej!
Panowie, a więc bez nerwów i na spokojnie. Będzie dobrze! :wink:
Odpowiedz
A więc tak, obiecałem Hubercie że odezwę się w jakiejkolwiek twojej relacji, jeśli skończysz jakiś model. Pezetek gotowy, więc na zakończenie tej relacji napiszę kilka słów. Ogólnie modelik mi się podoba i to nawet bardzo. Nie wnikam za bardzo w zgodności względem oryginału, i gdyby el-paw nie wspomniał o gąskach to może nawet bym się nie zorientował że to od teciaka. Niestety popieram jego zdanie, że to był trochę kiepski ruch z twojej strony. Zresztą podobnie było z lufą tego czołgu. Masz talent do waloryzowania i robienia czegoś po swojemu, ale takich podstawowych podzespołów danego sprzętu nie można robić po swojemu. Nie tędy droga, bo tak rozumując to dlaczego nie wstawić P-11 skrzydeł od Tomcata. Mam nadzieję że wyciągniesz jakieś wnioski z tego co napisał el-paw i ja. Naprawdę cieszy mnie fakt ukończenia przez ciebie tego modelu i życzę ci jeszcze wielu ukończonych kartonów w przyszłości. Także do usłyszenia w następnej relacji, pozdrawiam.
Czołgista!
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Stug III Ausf. E /WAK+scratch/ - front wschodni Tommy T.B. 27 6,859 31-07-2023, 03:59
Ostatni post: Wojtas
  PzKpfw.VI Tiger II Porsche turret /GPM+scratch/ s.H.Pz.Abt.503, Francja lipiec 1944 Tommy T.B. 24 8,645 24-07-2023, 01:10
Ostatni post: Tommy T.B.
  PzKpfw. II Ausf.L Luchs /WAK+scratch/ 4DPanc. - Front Wschodni lato 1944r. Tommy T.B. 31 11,017 20-01-2023, 02:04
Ostatni post: Tommy T.B.
  [Relacja] Messerschmitt Bf 109E-4 [Kartonowy Arsenał 2/2007] cloudwalker 29 16,151 31-01-2022, 07:55
Ostatni post: Karas
  RMS TITANIC -Mały Modelarz, Relacja z budowy. Peno 6 4,048 14-08-2021, 09:30
Ostatni post: ZbiG
  [R] Trzy pokolenia... Jedna relacja tomo11 6 3,421 14-08-2021, 10:10
Ostatni post: tomo11
  USS ESSEX w.(2014) - RELACJA Z BUDOWY Peno 4 3,455 02-04-2021, 11:24
Ostatni post: Hastur
  [Relacja/Galeria] Das Boot U-116 typ. XB Fly Model nr.16 Dziadek 27 16,031 11-01-2021, 08:36
Ostatni post: Lesio73
  [Relacja/Galeria] Das Boot U-25 typ. IA Fly Model nr.16 Dziadek 39 20,604 11-01-2021, 08:30
Ostatni post: Lesio73
  [R/G] RWD 17W (GPM 31/2018) GALERIA stachooo 49 12,975 02-01-2021, 09:52
Ostatni post: Winek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości