Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zdjęcia photobucket
#1
Wiele wątków na tym forum ma zdjęcia na photobucket. Niestety u mnie się nie wyświetlają. Czy ktoś jeszcze ma ten problem?

 [Obrazek: 546259-photobucket-3rd-party-hosting-broken-image.jpg]
Odpowiedz
#2
Zmień hosting, albo musisz płacić. W nowym Wiaderku mając darmowe konto nie możesz udostępniać zdjęć.
Odpowiedz
#3
Ale ja nie udostępniam tylko oglądam posty na forum. Czy to znaczy, że autorzy tych postów nie wykupili premium bucket account?
Odpowiedz
#4
Zawsze możesz na forum udostępniać w prywatnych galeriach. Link na górze.
Od razu odpowiadam nie ma jeszcze instrukcji bo nie mam czasu napisać.
Odpowiedz
#5
Nie wyświetlające się zdjęcia na photobucket to problem już od pewnego czasu i dotyczy nie tylko naszego forum.
Odpowiedz
#6
Cytat:Ale ja nie udostępniam tylko oglądam posty na forum. Czy to znaczy, że autorzy tych postów nie wykupili premium bucket account?

Koledzy udostępniali zdjęcia z darmowych kont na Photobucket, bo serwis wcześniej to umożliwiał. Potem Photobucket zrobił się pazerny i zażądał opłat. Jeśli ktoś nie zapłacił, to zdjęcia przestały być dostępne. Bardzo brzydka zagrywka ze strony serwisu. Dlatego nikt już praktycznie nie korzysta z ich usług, a część osób przeniosła już zdjęcia w swoich wątkach na nowe hostingi. Niestety wiele jeszcze pozostało nieprzeniesionych, a przez to niedostępnych.
Na macie: DARDO, BIEZSZUMNYJ

[Obrazek: 3001_30_06_20_1_44_47.jpeg]


Odpowiedz
#7
(24-10-2017, 08:58)dexter napisał(a): Zawsze możesz na forum udostępniać w prywatnych galeriach. Link na górze.
Od razu odpowiadam nie ma jeszcze instrukcji bo nie mam czasu napisać.

dexter, a co do forumowej galerii to czy są jakieś limity w rozmiarze/rozdzielczości wrzucanych zdjęć, albo inaczej, czy jest jakiś preferowany rozmiar żeby wsio ładnie śmigało i po jakimś czasie się serwer np. nie zapchał? Pytam jako laik w tym temacie, wiem że gdzieniegdzie na forach są obostrzenia co do wielkości ładowanych fotek.
Coraz bardziej skłaniam się w sumie ku opcji wrzucania zdjęć na forumowy serwer bo mi na komercyjnym fotosiku żre transfer jak głupi.
Odpowiedz
#8
Spróbuj z: http://www.imgur.com
Moje modelarskie poczynania: http://facebook.com/warsztatmodelarski 
Odpowiedz
#9
Ja używam forumowej i chyba raczej działa niczego sobie. Choć jest dziwny problem ze zdjęciami jak je załadujesz to niekoniecznie ustawiają się w odpowiedniej kolejności i czasami część się przestawia. Krótka instrukcja wstawiania.
- Wchodzisz na "Gallery" na forum
- następnie Moje Galerie
- Kolejnie klikasz na "Gallery Admin Panel" i dodajesz nową kategorię czyli nazwę swojego albumu. Tytuł jest najważniejszy, resztę możesz pominąć lub dodać później, klikasz "dodaj kategorię" i masz album w swoich galeriach.
- Wchodzisz w nowo utworzony album, możesz dodać podkategorię, wiele zdjęć lub pojedyncze zdjęcia.
- po dodaniu zdjęć i wybraniu tego co chcesz udostępnić na samym dole masz kilka różnych linków dzięki którym możesz umieścić miniaturki lub pełne zdjęcia na forum.

Mam nadzieję że pomogłem.
Co do wielkości to nie wiem ale ja zawsze staram się wstawiać bardzo małe zdjęcia nie większe 500kb aby się szybko ładowały i nie zawalały forum, ale są one zmniejszane z większych oryginałów.

Czołgiem
Odpowiedz
#10
Wydaje mi się, że te ...... z photobucket ostatnio nawet zablokowali możliwość ściągnięcia całego albumu na kompa.

Przeklikam tylko moje fotki i kasuje u nich konto.
Na tapecie: MiG-29 Fulcrum
Galeria: PZL I-22 Iryda


Odpowiedz
#11
yogi, nie ma limitów.
Odpowiedz
#12
Hej, limit jak zauważyłem jest na wielkość zdjęcia, max 1,9MB na zdjęcie, inaczej nie pozwala załadować na serwer.
Odpowiedz
#13
Zdaje się, że i moje zdjęcia szlag trafił. A niech tam... - niechaj się nimi najedzą; mnie na zdjęciach nie zależy. Nie są mi do niczego potrzebne. 
"Bez wspomnień czasem łatwiej żyć"... - jak śpiewał Krzysztof Klenczon. 
To bardzo mądre słowa...
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#14
Niech ktoś mądry podpowie.... Mam na fotob. darmowe konto. Jak wyrwać stamtąd swoje fotki i skasować konto?
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#15
Hurtem sie nie da, musisz przeklikać sobie każdą z osobna, jeszcze niedawno była opcja kopiowania albumu w całości, ale i to usuneli. Kasowanie konta w Profile/Settings/Account/Delete this account

Sucks
Na tapecie: MiG-29 Fulcrum
Galeria: PZL I-22 Iryda


Odpowiedz
#16
Najlepiej to trzymać kopie (albo nawet oryginały) na dysku Wink
Odpowiedz
#17
Nie wiem po co ja to mówię ale od ponad roku jest za darmo galerie na forum i z uporem maniaka wstawiacie w byle miejsca.

Nawet dokumentację zrobiłem

http://papermodels.pl/misc.php?action=help&hid=8
Odpowiedz
#18
Jak ściągnę swoje z bukieta,to wstawię tam. Mam nadzieję, że nie znikną.
Kciół winien być oddzielony od państwa, nie wolno mu zajmować się kształceniem młodzieży. Naród winien być panem własnego losu i jego prawa powinny być nadrzędne wobec praw Kościoła. Żadna religia nie może im przeczyć, odwołując się do prawa boskiego, przeciwnie, każda religia powinna być posłuszna prawom ustanowionym przez naród.
Tadeusz Kościuszko (1746?1817)  generał, bohater  Stanów Zjednoczonych

Odpowiedz
#19
Cześć,

Dla wszystkich mających problemy z Photobucketem polecam przeczytanie najpierw:
https://www.ostechnix.com/ripme-download...-websites/

A potem ściągnięcie najnowsego pliku ripme.jar z https://github.com/ripmeapp/ripme/releases.

Do prawidłowego działania jest niezbędna Java w wersji 8. Mając już Javę uruchamiamy aplikację po prostu klikając na ripme.jar.

Następnie w polu "URL" wklejamy adres albumu, może być to główny katalog na photobuckecie.
Przykładowo, dla użytownika "Andrzej Px48" wszedłem na jego Photobucketa i skopiowałem adres "http://smg.photobucket.com/user/kolejarz/library/?sort=2&page=1" z przeglądarki.

Klikamy Rip i czekamy na koniec ściągania.

Ściągnięte pliki pojawiają się domyślnie w katalogu "rips", z którego została uruchomiona aplikacja - ale można to zmienić w ustawieniach.

I jedna uwaga - z moich testów wynika że aplikacja nie potrafi ściągnić zagnieżdżonych katalogów. U użytkownika "Andrzej Px48" mamy katalog "QWKAK" w "Osowjada 2007". Aby podkatalog został ściągnięty, należy ręcznie przejść na Photobuckecie do niego, i wkleić nowy adres do aplikacji. W tym przykładzie jest to "http://smg.photobucket.com/user/kolejarz/library/Osowjada%202007/QWKAK?sort=3&page=1"

Ściągajcie szybko, póki jeszcze można Wink .

Pozdrawiam,
S
Odpowiedz
#20
Powiem, że ta forumowa galeria całkiem spoko. Całe zdjęcia, czy miniaturki z odnośnikiem - opcje te same co na innych.
Dodatkowo nie ma stresa, że jak jakieś darmowe serwery typu wstaw/zalukaj padną to nasze zdjęcia znikną z relacji - tu jak coś pierdyknie to bierze całość - ni ma forum, ni ma zdjęć Tongue
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zdjęcia btomko 3 2,188 21-04-2020, 04:56
Ostatni post: Piotreq
  Jaka farba do pomalowania BT-5? Zdjęcia silnika BT-5. fishbed 5 3,870 01-03-2012, 02:01
Ostatni post: fishbed
  Karton bezcieniowy, czyli prosty sposób na ładne zdjęcia Maćko 3 5,785 16-06-2010, 10:15
Ostatni post: Kroolo
  Jak wrzucić zdjęcia z Google Picasa na forum Picek 0 4,406 12-08-2009, 07:12
Ostatni post: Picek
  Wyświetlanie zdjęć z photobucket w pełnym ekranie kriss 1 3,326 07-01-2009, 09:22
Ostatni post: Ramm

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości