Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gaśnica lub agregat gaśniczy.
#1
Czołem. Od jakiegoś czasu poszukuję gaśnicy lub agragatu gaśniczego w skali 1:33 (albo innej, to przeskaluję sobie)
Na razie bez skutku. Spotkał się ktoś z takimi obiektami? Może występują jako dodatek w jakimś modelu?
Może ktoś rozrysował dla siebie na własny użytek i mógłby udostępnić?

np:
[Obrazek: Ga%C5%9Bnica-%C5%9Bniegowa-5-kg-GS-5x-BC-E.jpg]  [Obrazek: 282527425_1_644x461_gasnica-sniegowa-agr...m-lodz.jpg]

W ostateczności szukam jakiejś darmowej aplikacji do rozwijania brył na powierzchnie płaskie.

Dzięki za wszelkie informacje.
Na tapecie: MiG-29 Fulcrum
Galeria: PZL I-22 Iryda


Odpowiedz
#2
Model An-2 z Orlika wydany w 2011 zawiera czerwoną gaśnicę, ale ja już mam go sklejonego.
Odpowiedz
#3
Dzięki za odpowiedź, jednak nie otake Big Grin  gaśnice mi chodziło.
Trudno, trzeba robić swoje.
Na tapecie: MiG-29 Fulcrum
Galeria: PZL I-22 Iryda


Odpowiedz
#4
Ja bym zrobił tak: zwinąć z papieru walec, ale pełny. Jeden koniec oszlifować na okrągło. Dorobić osprzęt: wąż, dysza i zawory. Koniec, bez siatek, bez rozwijania, bez kombinacji.
"Duma mnie rozpiera jak groch jelita frontowego oficera"
Odpowiedz
#5
Zrobiłem po swojemu. Listki trochę za grube, ale w sumie mają robić na drugim planie Wink
Może kiedyś poprawię albo zrobię nowe. Jakby kogoś temat zainteresował to tego typu gaśnice są w modelu Jelcza GCBS 13/48 z wydawnictwa Orlik (w skali 1:25 ale to nie problem). Ja się za późno o tym dowiedziałem.


.jpg   ga01.jpg (Rozmiar: 38.13 KB / Pobrań: 333)


.jpg   ga02.jpg (Rozmiar: 41.51 KB / Pobrań: 325)


.jpg   ga03.jpg (Rozmiar: 42.26 KB / Pobrań: 338)
Na tapecie: MiG-29 Fulcrum
Galeria: PZL I-22 Iryda


Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości