Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
R T-72
#1
Witam w relacji testowania modelu T-72 model fajnie się klei tylko jest problem z kolorem farba przy zginaniu odpryskuje ,pewnie wina tuszu z drukarki .Zdjęcia z telefonu także nie są piękne.Oto parę fotek do wglądu
 [Obrazek: 05e7aa008ae5b05bm.jpg] [Obrazek: 9e2daa6cde7ab3edm.jpg] [Obrazek: cb88a07e95aed608m.jpg] [Obrazek: 0954dcfad2a579d2m.jpg] [Obrazek: 8c50585182acc9b6m.jpg] [Obrazek: ffb63bffdb35e422m.jpg] [Obrazek: 928eff2b46784743m.jpg] [Obrazek: 6953a9d179a508cfm.jpg] [Obrazek: 7829b53ac4bd2bf8m.jpg] teraz wieża po szpachli i malowaniu ,jest to druga wieża [Obrazek: d8a6f46620814370m.jpg]
Odpowiedz
#2
Zdradź nam więcej informacji. Dla kogo testujesz, kto jest autorem. Może zdradzisz nam dla jakiego wydawnictwa
Odpowiedz
#3
(10-12-2017, 08:32)dexter napisał(a): Zdradź nam więcej informacji. Dla kogo testujesz, kto jest autorem. Może zdradzisz nam dla jakiego wydawnictwa

Jak dostane zgode to powiem wszystko
Odpowiedz
#4
Powiedz wszystko jak na spowiedzi(lub przed lampą ubecką ) :-)
Klei się :
[Obrazek: 5OOUZqU.png]












Odpowiedz
#5
Autorem modelu jest nasz kolega forumowy a kto wyda nie mam pojęcia .
Odpowiedz
#6
Nowe opracowanie T72M ,autorem jestem ja, a wyda to Answer ( i będzie masa błądów , model będzie niesklejalny i najlepiej wcale go nie kupować ):-)
Klei się :
[Obrazek: 5OOUZqU.png]












Odpowiedz
#7
Tak się zdziwiłem bo wcześniej nie widziałem tego wydania.
Odpowiedz
#8
Koledzy i Koleżanki model skończony będzie w Mazańcowicach na Ikarze ,galeria po imprezie .Pozdrawiam
Odpowiedz
#9
Nie dawaj galerii bo model "szpachlowany i malowany" nie jest wart uwagi :-)
Mus be biała surówka !!!!
[Obrazek: CnxTyU1.jpg]
Klei się :
[Obrazek: 5OOUZqU.png]












Odpowiedz
#10
O i micha z bolca Wink
Moje modelarskie poczynania: http://facebook.com/warsztatmodelarski 
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości