Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
F-14
#1
I kolejna Nowość, tym razem ze stajni MM.
F-14 A "Tomcat"
http://modelarz.mazowszelok.pl/maly-modelarz-lok.html

Model p.Sałapy. 
Ja osobiście więcej modeli tego Pana nie tknę, ale może ktoś się skusi.
Odpowiedz
#2
To jest kant! - A gdzie "CANT"? A?
" Lenistwo jest rękojmią zdrowia "
Odpowiedz
#3
wybacz zbig ale nie rozumiem tego wywodu.
Odpowiedz
#4
Z tego co pamiętam zapowiadany był jakiś czas temu na okładce samego MM samolot CANT a tu mamy F - czyli po ZbiGowemu - okantowali! Wink
Odpowiedz
#5
Hmm a to bd reeadycja tomcata co kiedyś był w małym modelarzu czy nowy model??
Odpowiedz
#6
@Jacek2121: Z pewnością nie jest to ten sam model bo czytałem, że ilość części i objętość wycinanki się znacznie zwiększyła.

@Raven: ZbiG (i wielu innych) wciąż czeka na zapowiadanego CANT'a. Z tego co wyczytałem to w najnowszym numerze (właśnie tym z F-14) znów na końcu jest zapowiedź CANT'a Smile
Odpowiedz
#7
Lesio73 dzięki za odp szczerze to miałem nadzieję, że będzie reedycja ponieważ sklejałem kiedyś już tomcata z MM i sklejało się całkiem przyjemnie. Natomiast jeśli chodzi o CANT'a to też bym chętnie go zobaczył Tongue Pozdrawiam
Odpowiedz
#8
Pod wpływem impulsu nabyłem ten model. Elementów dość sporo, do druku też nie ma się co czepiać, jedynie muszę się przestawić na inną instrukcję (za dużo Hali  Tongue  ) .  Pewnie jakiś czas jeszcze poleży na kupce, ale po sklejeniu F-15-ki od Hala naprałem śmiałości  do współczesnych latadeł.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości