Forum używa ciasteczek
W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

A cookie will be stored in your browser regardless of choice to prevent you being asked this question again. You will be able to change your cookie settings at any time using the link in the footer.

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Answer
#1
Witajcie
Mam takie pytanko, czy ktoś z was zamawiał przez internet ze sklepu answer? I czy mieliście z zamówieniem jakieś problemy? Bo ja zamówiłem tydzień temu model, i ciągle nie przyszedł i nie mam pewności żeby go wysłali, (bo powinienem dostać numery przesyłki kurierskiej a tu nic) a na maile nie odpowiadają a gdy dzwonię to jestem ciągle zwodzony żeby napisać że to tamto itd. Jeśli ktoś może pomóc to proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam:-)
Odpowiedz
#2
(16-12-2017, 12:21)peziet27 napisał(a): Witajcie
Mam takie pytanko, czy ktoś z was zamawiał przez internet ze sklepu answer? I czy mieliście z zamówieniem jakieś problemy? Bo ja zamówiłem tydzień temu model, i ciągle nie przyszedł i nie mam pewności żeby go wysłali, (bo powinienem dostać numery przesyłki kurierskiej a tu nic) a na maile nie odpowiadają a gdy dzwonię to jestem ciągle zwodzony żeby napisać że to tamto itd. Jeśli ktoś może pomóc to proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam:-)

Witam ja kupuję z allegro robię rano przelew i model mam na drugi dzień kurierem nigdy nie miałem problemu nawet z dzwonieniem .Czwartek robiłem przelew i wczoraj rano dostałem numer przesyłki ,pisz na biuro @answer .pl
Odpowiedz
#3
Dzieki za odp,  ale gdy ja pisze na ich e-mail to nikt nie odpisuje,  zamawialem przez ich strone, oplacone tez od razu bylo,  a zamawialem 8 grudnia i nic nie widac aby mialo mi przyjsc, na moje pytania przez tel tez jestem zbywany i tyle. Po tych doswiadczeniach juz raczej tam wiecej nic nie kupie.
Odpowiedz
#4
(16-12-2017, 05:58)peziet27 napisał(a): Dzieki za odp,  ale gdy ja pisze na ich e-mail to nikt nie odpisuje,  zamawialem przez ich strone, oplacone tez od razu bylo,  a zamawialem 8 grudnia i nic nie widac aby mialo mi przyjsc, na moje pytania przez tel tez jestem zbywany i tyle. Po tych doswiadczeniach juz raczej tam wiecej nic nie kupie.

Napisz pod ten adres wycinamy@o2.pl to ich adres z allegro.
Odpowiedz
#5
No ja zamawiałem u nich cztery razy, w tym raz przez sklep modelarski. Trzy razy były problemy, głównie obsuwy i brak artykułów, choć na stronie widniało, że jest ich np. 43. Gdy zamawiałem przez sklep to dostałem ostrzeżenie, że z zamówieniami u nich jest "różnie" Smile. Niemniej to jedyne bezproblemowe zamówienie. Ostatnie jakie zrobiłem zaliczyło obsuwę i było niepełne. Mail na ten temat został olany, a ja jestem do tyłu o niewielką kwotę (choć wolałbym zamówiony produkt). Brak kontaktu to norma.
Polecam omijać sklep Answer szerokim łukiem.
Odpowiedz
#6
(17-12-2017, 11:24)Arturo napisał(a): No ja zamawiałem u nich cztery razy, w tym raz przez sklep modelarski. Trzy razy były problemy, głównie obsuwy i brak artykułów, choć na stronie widniało, że jest ich np. 43. Gdy zamawiałem przez sklep to dostałem ostrzeżenie, że z zamówieniami u nich jest "różnie" Smile. Niemniej to jedyne bezproblemowe zamówienie. Ostatnie jakie zrobiłem zaliczyło obsuwę i było niepełne. Mail na ten temat został olany, a ja jestem do tyłu o niewielką kwotę (choć wolałbym zamówiony produkt). Brak kontaktu to norma.
Polecam omijać sklep Answer szerokim łukiem.

No też to zauważyłem, i już nie zamierzam tam nic zamawiać, jak się kogoś olewa to cóż, chyba czas coś z tym zrobić.
Odpowiedz
#7
Ja nie miałem aż tak złych doświadczeń, to co zamawiałem przychodziło w komplecie, ale z opóźnieniem.
Odpowiedz
#8
Nic tak nie mobilizuje sprzedawcy jak opcja zapłaty przy odbiorze. Zawsze z takiej opcji korzystam jak zależy mi na czasie przesyłki.
Wypróbujcie kiedyś, mimo wyższego kosztu przesyłki.
Na tapecie: MiG-29 Fulcrum
Galeria: PZL I-22 Iryda


Odpowiedz
#9
noker
też tak robię i działa
"Kruca bomba mało casu"
----------------------------------------
Odpowiedz
#10
Dzięki za podpowiedzi panowie, ale też nie pomaga w wysyłce jak większa dyskusja na forum o tym, bo kurier ma dziś przybyć :-) po 8 dniach roboczych :-D
Odpowiedz
#11
(19-12-2017, 01:11)peziet27 napisał(a): Dzięki za podpowiedzi panowie, ale też nie pomaga w wysyłce jak większa dyskusja na forum o tym, bo kurier ma dziś przybyć :-) po 8 dniach roboczych :-D

Mnie tez olewali. Brak odpowiedzi na maile i telefony oraz smsy. Kiszka. Wole kupić właśnie na allegro i w try migi mam modele w domu. Musze niestety dokupić pokłady ryflowane wiec jestem na nich póki co skazany. ciekawe ile będzie szla paczka. pewnie znowu ze 2 tyg. Nie polecam.
W stoczni: DKM "Bismarck" 1:100 - scratch building.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości